Reklama

Odmítnul mě - vídat se dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 19:54
Odmítnul mě - vídat se dál?

Ahoj, holky, jdu si pro náhled. Přestěhovala jsem se do nového města (v cizině), kde nikoho neznám a ve spojitosti s prací jsem se seznámila s partičkou chlapíků, se kterými jsem začala trávit čas. ČISTĚ KAMARÁDSKY podotýkám:) jeden z nich mi byl už delší dobu sympatický (říkejme mu N.), nicméně jsem ho moc neřešila - věděla jsem, že má přítelkyni, což je pro mně tabu, a ještě nedávno jsem ho slyšela vyprávět, jak je vysazený na blondýny a zrzky, což je přesně můj opak - každý si myslí, že jsem Španělka.
Nicméně mě 14 dní před Vánoci on + jeden další vytáhli na pivo. N. vypadal dost zničeně - postupem večera z něj lezlo, že měli s přítelkyní už delší dobu problémy a že už je to vlastně jeho ex. Pak se od nás kamarád odpojil a my zůstali dál, a hodně dlouho. Mezi tím mu jeho bývalá (???) několikrát volala, vždycky to zvednul s komentářem,„áá, zase komando“. Snažila jsem se do toho nevrtat, neposlouchat, ale mluvil sám. No, nakonec nás jsmese rozhodli vyrazit, ještě se chtěl trochu projít a když jsme se měli rozejít, zeptal se, jestli mně může políbit. Oba jsme byli notně pod obraz.
Nakonec jsme skončili u mně a bylo to fakt dobrý. Skoro jsme nespali, pořád jsme měli potřebu se dotýkat. Neudržela jsem se a dvakrát jsem mu řekla, že ho mám ráda, ani jednou na to nereagoval, ale ani jsem to nečekala. Nakonec mi to ale řekl sám od sebe.
Když šel ode mně, šla jsem kus cesty s ním. Bylo to dost zvláštní. Šli jsme vedle sebe, ne za ruce a najednou nikdo nemluvil. Resp. já jsem moc nemluvila, spíš on se ptal. Na konci mi dal pusu. Zeptala jsem se, jestli se uvidíme, on řekl, že jo. Zeptala jsem se kdy, jelikož na 14 dní jsem měla mizet na svátky domů. On řekl, že v týdnu, to byla poslední slova.
Napsal mi hned druhý den v úterý a pak ve středu večer, jak se mám. Což bylo hezký, nicméně jsem mu napsala, že je lepší pro mně strávit s ním byť jen pár minut než hodinu datlovat do počítače. S tím souhlasil a nakonec jsme se sešli v pátek.
Bylo to dost zvláštní, ani pusu mi nedal, ale šli jsme do našeho oblíbeného podniku, seděli jsme blízko sebe - přišlo mi, že se oba stydíme. Vyptával se mně na dost věcí z mého života, řekl, že můžeme někdy na večeři, jestli chci. Pak odešel na cigaretu, mně začal otravovat podivný týpek, tak jsem to zahrála na to, že „sorry, přítel právě přišel“ (potřebovala jsem se ho zbavit), načež ten „můj“ na tuhle hru přistoupil a v tu chvíli se to zlomilo, nikdo ostýchavý nebyl a polibky atd. přišly - byly u toho jeho známý.
Nakonec jsme zase skončili u mně, já to prostě nedokázala ukočírovat, kvalitní sex jsem neměla třeba 2 roky. On mi nakonec řek, že hodně dlouho tak dobrý sex taky neměl. Před tím mi řekl, že ten předchozí vztah má opravdu vyřešený a že nejsem mezi dvěma lidmi…ale pravda může být všelijaká, že. Jinak jsme zase skoro nespali a měla jsem pocit, že tam je prostě něco víc.
Ráno mě vyprovodil na bus, odjela jsem na 14 dní na Vánoce domů. A já zjistila, že mi hrozně chybí a že chci víc :/ (pro rejpaly - normálně s chlapama na první dobrou do pelechu neskáču, je to můj celkově 3.tí sexuální partner a je mi 26; původně jsem ani vztah nezamýšlela).
Tedy, po mém odjezdu jsme si tak po různu psali, neuháněla jsem ho a ani jsem nechtěla, víc jsem to psaní iniciovala já, pravda, ale nijak násilně, vždy mi hned odpověděl i v rozvinutých větách, zajímal se, měl nápady, co můžeme dělat v budoucnu atd. atd. Nechtěla jsem se na to vázat nicméně mi přišlo, že by se to i vyvrbit mohlo.
Hned po mém návratu mi psal, jak jsem dorazila (věděl, kdy to mělo být) a po krátkém online dialogu mi navrhnul, jestli se nechci vidět, že můžeme jít na večeři, termíny hodil co nejdříve, tzn. sešli jsme se dnes.
Bylo to do jisté doby moc fajn, akorát mi bylo divné, že mi nedal ani pusu, natož aby mě vzal za ruku. Řekl mi, že je moc rád, že jsem dorazila zpět a že spolu můžeme podnikat spoustu věcí, jezdit na výlety, byl i konkrétní - už co se týče tohoto víkendu, pamatoval si, co bych ráda podnikala…jenže z něj nakonec vypadlo, že to všechno proto, že jsme oba sami (dřív jsem se mu otevřela a řekla jsem mu, že se často cítím dost osaměle) a že jsme cizinci. Nic víc, nic míň. Normálně bych do ničeho nevrtala, jenže jsem cítila, že by tohle pro mně byla cesta do pekel. Řekla jsem mu, že je to hezký, že o mně má takovou péči, ale že prostě nechci, aby se mnou byl někdo jen proto, že nemá nic lepšího na práci…prostě od něj chci víc, což jsem mu řekla - že s ním nemůžu být jen kamarádka. On řekl, že mi bohužel víc nabídnout nemůže, že je těsně po rozchodu a ví, že dlouhou dobu žádný vztah nebude chtít - naprosto to respektuju, té upřímnosti si cením a jsem strašně ráda, že mi to řekl takhle brzo.

Řekla jsem mu, že to tedy naprosto chápu, že se to dalo i tak trochu čekat a že je to prostě život (což opravdu myslím naprosto upřímně!), nicméně že bude pro mně lepší, když se nějakou dobu nebudeme vůbec vídat - což ze začátku moc nechápal. Nicméně co jinýho? Já kdybych ho vídala, tak budu v každém jeho gestu, větě hledat cokoli, co by mi mohlo dát naději. Znám se.
Dokonce jsem mu nakonec i odmítla pomoc, kterou jsem mu před vyjasněním věci slíbila - chtěl u mně o víkendu přespat, jelikož na bytě potřebuje ubytovat naše kamarády z jiného města - teď se cítím blbě, nerada ruším své slovo, bylo to z mé strany svinský, leč mít ho přes dvě noci v bytě bych asi pak těžko při dané situaci pak těžko rozcházela (posléze jsem mu nabídla pro ně azyl u mně. Přečetl, neodpověděl).
Tak snad jsem to vyřešila, jak nejlíp jsem mohla. Nejde mi o to uhnat ho, jde mi o vlastní osobu, o pohodu a při tom nikomu neublížit. Ten ostrej řez jsem v plánu neměla, nicméně mi zde přišel v tu chvíli na místě - jsem protivně impulsivní a upřímný člověk. Už jsem jeden vztah, kde jsem čekala, co vyleze z ničeho, zažila a je to fakt peklo. A přistoupit na tu jeho variantu - to by mně rozsekalo.
Nebo si myslíte, že se to dá ustát, že jsem se zachovala jako hysterka a že lze přátelství udržet, i když obě strany ví, že jeden z těch dvou chce víc?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Optima
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 05.01.17 20:00

Nelze…mně se to nepovedlo a neznám nikoho komu jo…

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.01.17 20:03

No, podle mě jsi mu udělala trošku záplatu na bolavy srdíčko. A když ti řekne, že od něj nemáš víc čekat, taky to tak bude. Já tenkrát dopadla stejně. Zamilovala jsem se. Nemohla jsem být jen kamarádka a bolelo mě to. Rozešla jsem se s ním. Pa

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 20:21

Jen holky…já vím, že dnes jsou vztahy dost rozvolněné a že s chlapama se hned do pelechu neleze, jak už jsme napsala výš, nicméně…proč se choval, jak kdyby stál o vztah? Proč se o mně zajímal, proč si pamatoval, co jsem kdy řekla, proč se mnou plánoval konkrétní akce do budoucna, proč mě chtěla tak brzo po mém návratu vidět, když mě vlastně nechce (max. moje tělo?)…už dnešním chlapům opravdu nerozumím.

Uživatel je onlinewarita
Kelišová 7467 příspěvků 05.01.17 20:22

Taky mam zkusenost, ze kdyz chlap rekne, ze se nechce vazat, tak to tak je a nic to nezmeni. Zivot neni hollywoodsky film, kde dva milujici nakonec najdou k sobe.

Myslim, ze jsi udelala dobre. Ten ostry rez je zapotrebi, jinak budes trpet. oni chlapy to maji nastavene jinak…

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7175 příspěvků 05.01.17 20:23

@koukolka_makova Kolikrat jsem se ptala stejne jako ty. A odpoved nikdy nedostala.

zzzjancena
Závislačka 2611 příspěvků 05.01.17 20:26

Zaplata si byla, ale byl k tobe uprimny… od tebe je dost nefer ze neumis oddelit city od pratelstvi… nemuzes cekat ze chlap po dlouhaletem vztahu preskoci do jinyho vztahu..nicmene z vlastnich zkusenosti vim ze ty co ma clovek rad a jsou uprimni jsou nejlepsi pratele-pres zamilovanost se da prenest, ti co lzou a myslis ze je milujes je lepsi z zivota vymazat.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 20:27

@warita jo, proto jsem do toho taky tak řízla, jeho přístup respektuju a dost mu rozumím.

Jen mi to finálně prostě přišlo jako první krůčky k nějakýmu vztahu, ač jsem si to snažila nepřipouštět.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 20:30

@zzzjancena čekat nečekat…čekala jsem všechno a nic. Ten vztah tak letitý nebyl, něco málo přes rok a to ještě z jeho podání delší dobu na prd. Nicméně jsem mu několikrát řekla, že to, že ho teď nějakou dobu nemůžu vídat není nic proti němu a že tím nic nesleduju…že je to prostě život. Takže bych slovo „nefér“ úplně nepoužila.

bigl
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 05.01.17 20:30

Já si myslím, že by tě i chtěl, ale nechce skákat z jednoho vztahu do druhého. Jestli s tou holkou byl dlouho něco spolu prožili, tak já myslím, že je dobré, že tě chce nejdřív poznat a pak jít do vztahu.
Je to daleko lepší, než kdyby se vrhl do vztahu, š. kali byste jak králíci a jemu by za pár měsíců došlo, že to není ono.
Prostě tě chce poznat víc, než s tebou začne chodit. Evidentně o tebe stojí, když ti navrhuje společné akce a výlety.

Aotearoa
Závislačka 4293 příspěvků 05.01.17 20:32

Prostě byl smutny a ty jsi byla po ruce. Ja jsem to tak taky mela. Taky me zajimalo, co ten kluk dela, co ho zajima. Pozvala jsem ho k sobe domu a byla mila a starostliva, ale pak jsem už prostě nemela zajem. Napsal mi, ze po tom vsem cekal vic, ze nechape proc jsem se tak chovala. Byt tebou nic bych od nej necekala a pro tvé dobro se s nim ani nestykala.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 20:34

@bigl Mně to tak taky přišlo. Nevytáhnout ty jeho důvody z něj, nechám to žít svým životem…ale jak se to vylezlo takhle ven, prostě mi nešlo mlčet. Už jsme zažila jeden vztah, kdy jsem vědomě čekala na někoho, kdo si za běhu rovnal myšlenky a dost jsem to citově odnesla…od tý doby mám děsnej strach. Myslíš, že jsem to mohla vyřešit elegantněji?

Uživatel je onlinewarita
Kelišová 7467 příspěvků 05.01.17 20:39
@koukolka_makova píše:
Myslíš, že jsem to mohla vyřešit elegantněji?

Podle me si to udelala dobre. On by si te jinak nevazil…

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 20:44

@warita já…jsem právě ješitná. Chtěla jsem z toho vykráčet s aspoň maličkou špetkou hrdosti, a to bych asi po tom jeho způsobu nedokázala.

Tohle těžko chápu chlapi mé mentality a ještě něco podobného vysvětlovat cizinci jazykem, který není rodný ani pro jednoho z nás:) nicméně pro mně bylo důležité, aby věděl, že jsem s tím tak trochu počítala, že nic proti němu, že je to život a že potřebuju čas, abych to sama v sobě nějak vyřešila. což je i prakticky pravda…teď se užírám, ale když ho nepotkám třeba měsíc, už bych měla být jakž takž v pohodě, srovnaná, schopná pozdější kooperace (jakékoli komunikativní, ne té, která tomu předcházela:)).

bigl
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 05.01.17 20:54

@koukolka_makova Jako je pravda, že když jste spolu už 2× spali, tak je blbé se tvářit, že jste kamarádi. Ale já si pořád myslím, že o tebe stojí, jinak by se s tebou nechtěl vídat i bez sexu. Většinou to mají chlapi naopak, využít a odejít. To, že se s tebou chce vídat jako kamarád mi moc jako využívání nepřijde.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama