Odpolední akce ve školce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.11.21 12:59

Odpolední akce ve školce

Jak jste, prosím řešili tuto situaci, jestliže jste se s ní setkali, ale asi jo..😁

Dcerce bylo dneska špatně, tak jsem si ji nechala doma a pro jistotu i zítra, no jak to tak vypadá, byla to jen nějaká chvilková nevolnost, teď je úplně v pohodě.. nicméně..dneska odpoledne mají ve školce akci s rodiči - uspávání zvířátek, dcerka právě kvůli tomu naříká, jednou i brečela, že to propásne..ale do stejné školky chodí i mladší syn, kterej se zase na akci těší, povídali si o tom ve školce, dostali kartičky na stanoviště…tak mám dilema, jak to vyřešit..🤣zase je mi blbý tahat tam holku, když dopoledne ve školce nebyla a na akci by šla..😁

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2079
15.11.21 13:04

Zavolala bych učitelce a domluvila se. Pokud ji je dobře a je zdravá tak proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27979
15.11.21 13:06

Já bych šla, jinak bude dítě zbytečně smutné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11985
15.11.21 13:06

Dcera byla tak o kolikrát nachcipana, tak jsem ji do školky nedala ale na venkovni odpolední akci se skolkou jsme sli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
15.11.21 14:19

Taky jsme sli na venkovni akci uz dvakrat kdyz nechodil do skolky - byl uz fit, jen treba jednou za hodku zakaslal, dalsi den sel i do skolky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6126
15.11.21 14:43

Učitelkám to bude jedno, ty jen řeší kolik jich budou mít samy, akce s rodiči jde mimo ně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6484
15.11.21 14:56

Cinkla bych a šla s oběma dětmi ;) naprosto jednoznačně..
my měli pře-aktivní šerifku ve školce, akce byly každý týden/dva pořád - pro rodiče šílené, ale děti se těšily a taky jsme někdy šli v režimu - ve školce nebyla, ale odpo. ok (samozřejmě bez teploty apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat