Střední škola praxe.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 21:21

Střední škola praxe.

Bohužel řešíme nemilou situaci, kdy došlo k nedorozumění mezi synem a panem učitelem z praxe. Syn došel dnes na danou praxi cca o 5 minut později a již nikdo nebyl na daném místě i přesto, že pan učitel tam měl čekat. Nyní řešíme jestli chyba je na straně syna nebo pana učitele. Bylo nám řečeno, že za syna nenese vůbec žádnou zodpovědnost. Nesl by pouze pokud by syn byl s ním na dané praxi. Ale to se mi nezdá. Co si o tom myslíte vy, projížděla jsem net a tam bohužel nic podobného není. Syn jel samozřejmě pak hned do školy. Prosím zachovat anonym nebo smazat. Chodí sem moje mamka a nechci, aby v tom šťourala. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21950
14.11.21 21:27

Jen ze zvědavosti jaký obor má praxi v neděli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37140
14.11.21 21:32

Chyba je na straně syna. Má tam být včas nebo se omluvit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
11655
14.11.21 21:32

Pokud přišel pozdě, tedy po odjezdu/odchodu skupiny na praxi, je normálně nepřítomen a mistr za něho nenese zodpovědnost. Pokusil se nějak kontaktovat vedoucího praxe/spolužáky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28235
14.11.21 21:34
@Anonymní píše:
Bohužel řešíme nemilou situaci, kdy došlo k nedorozumění mezi synem a panem učitelem z praxe. Syn došel dnes na danou praxi cca o 5 minut později a již nikdo nebyl na daném místě i přesto, že pan učitel tam měl čekat. Nyní řešíme jestli chyba je na straně syna nebo pana učitele. Bylo nám řečeno, že za syna nenese vůbec žádnou zodpovědnost. Nesl by pouze pokud by syn byl s ním na dané praxi. Ale to se mi nezdá. Co si o tom myslíte vy, projížděla jsem net a tam bohužel nic podobného není. Syn jel samozřejmě pak hned do školy. Prosím zachovat anonym nebo smazat. Chodí sem moje mamka a nechci, aby v tom šťourala. Děkuji.

vy máte v neděli praxi a školu? to žijete kde? na Marsu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4899
14.11.21 21:35

Jak si to přesně představuješ? Že má učitel odpovědnost za dítě, které se nedostaví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12063
14.11.21 21:42

Taky by mě teda zajímalo co za střední školu takto funguje i v neděli. Ale chyba je jednoznačně na straně syna, přišel pozdě, jeho problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:46

@ka2ka Ano měli dnes praxi. Obor hotelnictví a turismus.

• Citovat
  • Nahlásit
7643
14.11.21 21:49
@Anonymní píše:

A pak šel do školy, jo? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
11655
14.11.21 21:51
@Anonymní píše:

Zeptala ses synka, jak dlouho trvalo reálně těch jeho pět minut zpoždění? :think: Mně se to totiž nějak nezdá. Neumím si představit, že by skupina na praxi odjela opravdu do čtyř minut od srazu - když tam pět minut po srazu už nebyla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:53

@PetraJ Ano proto že tam měla praxi jiná třída. Opravdu nechápu co je zarážející, že i o víkendu se chodí na praxi. Jinak by mu hrozili neomluvené hodiny. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:58

@SAJ No to nevím, říkal 5 minut, ale já u toho nebyla. Věřím, že mi snad nelhal. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
34570
14.11.21 21:59
@Anonymní píše:
@PetraJ Ano proto že tam měla praxi jiná třída. Opravdu nechápu co je zarážející, že i o víkendu se chodí na praxi. Jinak by mu hrozili neomluvené hodiny. :zed:

Tak psala jsi, ze jel pak hned do skoly. Praxi v nedeli mozna pochopím, i kdyz se mi moc nezda, ze by uciteli, ktery praxi vede, skola platila vikendove oriplatky. Ale cestu do skoly zkousnu tezko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4899
14.11.21 22:00
@Anonymní píše:
@PetraJ Ano proto že tam měla praxi jiná třída. Opravdu nechápu co je zarážející, že i o víkendu se chodí na praxi. Jinak by mu hrozili neomluvené hodiny. :zed:

Tolik zarážející to není. Praxe může probíhat kdykoli. Ale že šel pak do školy? Vážně? Na výuku, nebo co tam dělal? Byl tam přítomen alespoň školník?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
11655
14.11.21 22:05
@Anonymní píše:
@SAJ No to nevím, říkal 5 minut, ale já u toho nebyla. Věřím, že mi snad nelhal. :nevim:

Nemluvím o přímém lhaní… Spíš o použití běžného slovního spojení, které tak docela neodpovídá realitě…

Ve stylu: „Když jsem vystupoval z autobusu, bylo jen pět minut po termínu srazu“ (co na tom, že je to ještě kus pěšky a reálně tam byl skoro o čtvrt hodiny pozdě?)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat