Odpuzovac pavouku

3802
9.11.09 12:46

Odpuzovac pavouku

Ahoj Devcata,

mate nekdo zkusenosti s odpuzovaci pavouku? Ja jsem totalne pred kolabsem, kdyz se mi doma nejaky objevi a nerada bych, aby se to ode mne naucil syn. Nejsem schopna svou paniku ovladnout a takovy odpor ve me ty potvory vyvolavaji, ze je nejsem schopna je ani zlikvidovat.
Tak bych rada vedela, jestli mate tyhle udelatka nekdo doma a jestli to je k necemu.
Dekuji za odpovedi.

http://www.tv-products.cz/…pavouku.html

http://www.svet-nakupu.cz/…50-dp-64184/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
9.11.09 13:15

Tak to by mě samotnou zajímalo. Na odkazy zatím koukat nebudu. Až pak podle doporučení. abych nemusela koukat na pavouky.
Nesnáším pavouky - a teda i veškerý hmyz. Podle mě motýl je pavouk s křídlama. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
9.11.09 13:17

Já jsem taky extra hysterka, když vidim pavouka (i mini). Kór teď se nějak přemnožili ty hnusně velký :poblion:
S odpuzovačem zkušenost nemam, ale já můžu doporučit skvělýho pomocníka - kočku! Ten náš kocour, jak se někde něco hne, hned to slupne. Takže u nás se pavouci moc dlouho neohřejou a když mu nějakej unikne a objevim ho, nastrčim tam kocoura a je po něm :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
9.11.09 14:27

Aladinko, klidne tam muzes mrknout, obrazky tech priser tam nejsou. :lol:

Ja dnes mela super rano, meli jsme doma takovyho toho mega, Stepi ho vzal do ruky a ja zacala jecet jak pominuta, nastesti nepochopil, proc mama vyvadi a sel si hrat. Nakonec jsem maleho zavrela v postylce a sla pro souseda. No, ostuda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.09 14:45

Ahoj.Já se strašně bojim pavouku.Někde jsem v diskuzi četla že to funguje tak,že to vydává nějakej zvuk pavouka,ale některé ty větší pavouky to přiláká aby porazily nebo sežraly většího pavouka,ale těžko říct.Mě to vyděsilo,proto že při představě náké pavoučí krávě nebo zástupu pavouku co k nám jdou lovit bych se zbláznila.
Nejlepší na pavouka je kočka domácí.Ta naše sežere vše co leze,lítá.U nás vydrží i moucha pár vteřin :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
9.11.09 14:47

Promiňte, ale musela jsem se smát, tohle mi fakt zvedlo náladu :lol: I když sama jsem na tom podobně :oops: zas hysterčím když se na zahradě objeví chcíplý pták nebo myš. Přítel to musí odklidit, zahrabat půl metru, posypat vápnem a vydezinfikovat lopatu a nejmíň 10× si umýt ruce a já se tomu místu 14 dnů vyhýbám :oops: Už jsem vážně začala uvažovat o nějaké psychoterapii :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
9.11.09 16:09

Kamci, tak potom co jsi napsala, do toho nejdu. Aby se mi tady slejzali pavouci obrici, to teda ne. Do velikosti dvoukoruny to jeste jakztakz dokazu zabit, ale ty velky ne.

Na kocicky mam bohuzel alergii. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8949
9.11.09 16:14

Myslím si, že je to s prominutím pěkná ptákovina… Jen tahání peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
9.11.09 22:10

taky si myslim, že to je jen tahání peněz! Fakt osvědčená je kočka, ale je pravda, že když ho chytí a sežere, tak mu tejden odmítam dát pusu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.09 23:56

Alíku já kočku mám moc ráda ale teda nelíbám jí,ono je jedno jestli jsi líže prd.l nebo sežere pavouka,to mi tedy přijde nastejno :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
10.11.09 23:37

Šla bych do kočky, ale tu manžel nepovolí. :-( Psa máme slíbenýho za 3 roky. Budu muset sehnat rasu pavouky požírající. :-)
Jednou nám doma lezl pavouk a měli jsme doma jen andulku - tak jsem jí vzala, ukázala jí pavouka a jak jí chutnal. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
11.11.09 09:20

Aladinko, tak si neporizujte mopsika. Toho mame mi a kdyz jsem ji na toho obludaka poslala, tak jen za nim chodila a koukala jak pekne beha. :roll: Kamaradka mela stafordku a ta ji s pavoukama docela pomahala.

Jinak zkuste mrknout sem, tem kdo maji odvahu a vuly by to moho pomoci.

http://dandys.cz/…u-z-pavouku/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama