Odrážedlo pro roční dítě

249
24.5.10 16:20

odrážedlo pro roční dítě

Zajímalo by mě, jaká máte odrážedla pro prcky, kterým je něco přes rok. Rádi bychom něco typu obyč. motorka. Žádný šílený monstróznosti :-P
Dík za typy!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
781
24.5.10 16:26

My máme tohle

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
616
24.5.10 16:40

My máme motorku Enduro, tak jako Katka-m, ale Vojta na tom ještě nechce a neumí jezdit. Jen ho tam posadím, už chce pryč :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6093
24.5.10 16:46

Taky máme Enduro - to menší.
Maty na něm začal drandit až cca před měsícem a to ještě spíš jen chodí, než aby jezdil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
781
24.5.10 16:55

Přesně tak, Ondra toho taky moc nenajezdí. Chvíli doma po předsíni, ale ven ho zatím ani netahám, nemá to smysl. U pískovišť závistivě okukuje úplně stejné motorky, jako má doma, občas si „vyprosí“ půjčení, ale stejně se odrazí tak třikrát a sleze.
A určitě to menší, my jsme původně dostali to větší, ale je zastrčené mezi hromadou krámů a asi ho vůbec nevyužijeme. Kamarádka koupila synovi taky to větší, že prý to bylo jen o kousíček, a kluk na tom vůbec nechce být, u nás si to menší Ondrovo půjčuje a nemůžeme ho dostat dolů :).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
24.5.10 17:03

Určitě enduro.
Hlavně se vyvarujte těm motorkám se dvěma kolečkama ve předu, vyšly v testech jako nebezpečné, když se ti dostane mezi kamínek, tak se kolečko zasekne, ale dítě se odráží a přepadne přes řídítka. Máme osobní zkušenost.

  • Citovat
  • Upravit
22026
24.5.10 17:43
katka-m píše:
My máme tohle

Helenka měla totéž.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7857
24.5.10 18:17

Enduro 8-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
830
24.5.10 18:26

ahoj. My mame od 14mesicu motorku od CHICCO typ DUCATI. A je to super. Hl.ty oddelavaci kolecka po bokach jako u kola jsou dobrou pro ziskani stability. A je i moc pekna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Marry11
24.5.10 18:59

co koupit tříkolku?Malá na odrážedlu jezdit neumí počítám příští rok bude řádit tak tříkolka to ted vynahradí

  • Citovat
  • Upravit
474
24.5.10 20:41

Tak, Natálka na odrážedle dlouho nevydrží, neví co dělat s nohama, ikdyž jí to ukazujeme…koupili jsme tříkolku s madlem a na té chce jezdit pořád

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14309
19.7.14 19:03

Ozivujem tema.
Ake odrazadlo vybrat, coho si vsimat.Na co si dat pozor, ake by malo splnovat parametry?
Dite je drobecek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
999
19.7.14 19:06

Úplně nejmenší odrazedlo jsme měli scuttlebug a spokojenost, male, stabilní, da se složit..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
19.7.14 19:09

@miisenka my mame puky wuts, malej je taky drobouckej a docela v pohodě..to puky je stabilni jak ma od sebe daleko ty kolecka a ma 4 kolecka, akorat mu chvilinku trvalo, nez se naucil na tom jet. (Kopal do kolecek, prednich i zadnich) ale uz mu to docela jde. jen musel prijit jak na to;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5352
19.7.14 19:13

Klasický Enduro a v pohodě - jsou dvě velikosti - tak nejdřív tu malou a pak velkou a pak už koloodrážedlo JD Bug a teď už kolo :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Enduro

  • (4.7) + 13 recenzí

Chodítko DJ

  • (3.9) + 11 recenzí

Street odrážedlo

  • (5) + 8 recenzí

Odrážedlo

  • (2.5) + 8 recenzí