Odrážedlo zn.Ofrat

553
5.8.05 21:50

Odrážedlo zn.Ofrat

Ahoj holky,
máte prosím některá zkušenost s odstrkovadlem od výrobce Ofrat?
Moc se mi líbí tento typ http://www.ofrat.com/of25.htm.

Jak se vám odstrkovadlo osvědčilo a jak si s ním vaše dítě vyhrálo?
Připadá mi to jako hračka multifunkční, čili poměr cena/funkčnost vyrovnaná (ve srovnání s ostatními hračkami na trhu).
S koupí však váhám, poněvadž očekávám doručení balíčku s hudebním chodítkem od Fisher Price http://www.detskydum.cz/detail.aspx?… a nevím, zda nebudou dvě trochu podobné hračky pro jedno dítě moc.
Co vy na to?
Kdybyste nemuseli řešit finanční částku (penízky na dárky od babiček), ale měly jste se rozhodnout, zda ano či ne?

Děkuji za vaše názory.

Mia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

569
5.8.05 22:03

Ahojky,
máme to odrážedlo od Fishera a je to super věcička.Ondra si stím hodně hraje i ted když už krásně chodí.
A to odstrkovadlo Ofrat se mi moc líbí.I když řekla bych že je to pro prcky co už aspon trochu tapkaj.A neřekla bych že mít obě hračky je moc když nemusíš řešit finance tak bych brala oboje.
U nás to bohužel řešit musíme :oops:
jouda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
5.8.05 22:23

Ahoj Mio, já řeším úplně to samý!! Jak to odrážedlo od Ofratu 3v1, tak se mi moc líbí to chodítko od Fisher, jenže na oboje nemáme. V září budeme mít 1.narozeniny.
Napadlo mě dát si i inzerát?! Ale manža říká, že dárek má být nový a ne ze sekáče. Tak nevím.
Ještě zkusím promluvit s babičkami.

Ája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mki
25
6.8.05 18:41

Máme a používáme Ofrata s radostí! Ale ne 3 v 1, ale obyč. bez pultíku. Z Tesca v akci za 300 Kc. Na řádění doma je prima. Pozor ale na zaklonění dítka. Snížený výfuk pomůže jen trochu. Mareček se mi asi dvakrát zvrhnul. Na ven to moc není. V testech odrážedel v MF Dnes vycházela nejlépe „motorka“ Roloped se tuším jmenuje.Vyrábí se u nás, hodně se prodává. Dítku déle vydrží a není drahá. Máme izraelské autíčko i českou motorku.

Marki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
6.8.05 18:47

Ahoj holky,
děkuji moc za vaše odpovědi.

Ájo, sháněla jsem to v inzerátech-koupě, ale nikde jsem to neobjevila. Každý to pojmenováná asi jinak.

Chodítko od Fishera snad získáme z té soutěže za obaly od plínek.
A to autíčko ne 3 v 1, ale to obyč se skládankou už pak nevychází tak draze. Teď je akce, sleva 17%, takže s poštovným jsem to našla za 500…

Hezký den
Mia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
6.8.05 19:54

Mio,já je taky dneska hledala porůznu na netu, ale marně.

Já jsem bohužel propásla termín odeslání :oops: , a to mám doma obalů od Pampers mraky. Moc mě to mrzí :cry: , ale doufám, že bude brzo nová soutěž.

Mějte se pěkně! Ája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
13.8.05 19:49

Ahoj Mio,

my jsme právě dneska to autíčko OFRAT 3v1 koupili a nezdálo se mi drahé s porovnáním třeba stejného tipu od Chicca.Stálo 750kč a moc se těším,jak na něm bude naše Niki/25.8.rok/ řádit.Je krásné a určitě i zábavné.Pak jsem ještě koukla na odrážedla v Globusu,ale už si nepamatuju značku a ona ta cena obyč.odstrkovacího autíčka byla i okolo 600-700kč.Myslím,že si OFRAT užijem a jsem zvědavá na Niki reakci.Na odrážedlach při zkoušce v obchodě byla celá vykulená a pak nechtěla dolů :D
Ahoj Naďa a Niki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama