Odsávačka hlenů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 09.11.08 03:07
ODSAVACKA HLENU??

Chci se zeptat maminek ktere maji zkusenosti s obemi odsavackami-na vysavac i na baterie.
Bydlim v cizine a odsavacku si chci nechat poslat,na vysavac mi neni sympaticka,mala ma z vysavace hruzu a hodne cestujeme a zapinat to v noci se mi take nezamlouva…
Nevim jestli ta na baterie je take tak vykonna a jak je to s temi vymenitelnymi nastavci,jestli je treba vymenovat po kazdem pouziti,nebo jestli lze vymit a pouzit vicekrat..
diky moc za nazory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 09.11.08 08:15

Ahooj…na baterie odsavačku neznám, ale vysavačovou sme měli cca od roka a půl /lituji že sem jim neměla dříve cca od toho půl roku-vždy se nám rýma vrazila na průdušky/a uplně super.Fil se také vysavače bál, ale on řval i obyčejné odsavačky.Jen ta vysavačová byla o doost účinnější za stejného křiku.V noci sem odsávat nemusela, vždy sem to udělala na noc a ok.Nyní si ji půjčila kámoška nechtěla nechtěla bála se, že to má velký tah,atd a je mooc spokojená už mi psala, že nevěřila, že to je taak účinné.Tudíž naše odsavačka posloužila eště jinde než ji budeme potřebovat sami.Takže bych neváhala a pořídila na vysavač, pusou to neodsaješ tak jako tahem vzduchu z vysavače.

vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 09.11.08 09:51

Na baterie neznám. Máme hadičkovou - s tou mi to nešlo a vysavačovou - je super. Trvá to jen chviličku a je klid.

Možná najdeš něco i tady
https://www.emimino.cz/modules.php?…
https://www.emimino.cz/modules.php?…

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 09.11.08 12:59

Ahoj Mikulenko,

my jsme asi pred mesicem poridili Cleanoz na baterie. S jinou odsavackou zkusenost nemam, takze nevim, jestli tahle je lepsi nebo horsi nez jine…
Kazdopadne nam zatim vyhovuje, Domca se pri odsavani smeje :lol: a vubec mu to nevadi.. Nemel ale zatim nejakou straslivou rymu, byl trosku nachlazeny, tak jsem mu preventivne odsavala..

Ty nastavce by se mely menit po kazdem odsavani :arrow: to pisou oni, ale ja to nedelam. :roll: Kdyz vim, ze budu odsavat i vecer a treba druhy den, tak ho proste jen otru a ulozim odsavacku. Mozna by sly i vymyt, to nevim, to jsem nedelala.. ale vim, ze existuje i odsavacka na baterky, co jde vymyvat ty nastavce, ale nevim nazev..

Takze ja jsem spokojena s touto :wink:

Zanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 09.11.08 14:52

Ahoj,
já měla původně odsávačku tu nejobyčejnější, kdy odsáváš ústy. Někde jsem tady našla postup jak z ní udělat tu na vysavač. Není to nic složitého, vezmeš nějaký vršek, třeba od tužidla, provrtáš do něj dírku a tou provlíkneš tu hadičku co strkáš do pusy a tuhle část pak na:,–(íš na vysavač. Na vysavači je nutné mít regulaci sání, OC se účinosti týče, tak je to super jak už psaly holky. řev občas byl, ale to jak rychle a účině byly hleny odsány se nedá vůbec srovnat.

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 10.11.08 23:38

My taky máme tu vysavačovou a taky jsem maximálně spokojená. Já jsem si jí pořídila hned když se Ela narodila, takže se vysavače nebála. Teď už ale ví, co přijde, tak se brání. Jinak já jsem vysávala i v noci. Když měla loni rýmu a nemohla dýchat, tak to jinak nešlo. Bydlíme v paneláku, ale to jsem vůbec neřešila.

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 03.12.08 20:32

Znate nekdo odsavackuna vysavac -Nosatko-??je stejne dobra jako Arriana??
 DIKY!!

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 03.12.08 20:35

Ahoj kamarádka má tu na baterie a když vyzkoušela tu naší na vysevač tak si jí koupila také ta na baterie tak dobře nesaje :wink:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 04.12.08 17:06

Diky taky uz jsem se rozhodla pro tu na vysavac,ale sestra koupila nejakou s nazvem -Nosatko tak nevim jestli je dobra jako babyvac-Arriana,ale uz ji vratili a sezenou Arrianu :D
 diky

DianaAndílek
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 09.12.12 14:50

Prosím, máte někdo el. odsávačku hlenů tzn. tu ruční? a jakou? a jak jste spokojeni? musím nějakou koupit, děkuji za pomoc.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22222 příspěvků 09.12.12 14:54

Zdravím, tak na baterie neznám, hadičková manuální byla strašná, ale s tou na vysavač to bylo super. Malá se sice také trochu bála, ale zvykla si a když viděla, že jí to pomáhá, tak to bylo pak už bez problému. Navíc je to tak rychlé, že se kolikrát ani nevzpamatovala, že už je to hotové. Takže za nás jedině ta na vysavač :palec: A co se týče nočního odsávání, tak jsme to zvládli a sousedi to chápali, snažila jsem se jim to vysvětlit. Pod námi měli také dvě malé děti a tak to i oni používali v noci. :mavam:

DianaAndílek
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 09.12.12 15:00

Nejde ani o sousedy ani o to že by se bál, mám staršího syna kterýho bych nerada vysavačem budila, a potřebuju i přes den vysávat a ten vysavač mě vyloženě štve!!!

Linda85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.12 15:03

Tak já mám Nosátko a nemůžu si ho vynachválit :)! Měla jsem hadičkovou odsávačku a ta hned letěla do koše :D! A nedělá mi problém zapnout vysavač i v šest ráno, když je potřeba :D

Karkulka 1
Kelišová 5515 příspěvků 09.12.12 15:10

Jj nejlepší je nosátko :)

Ivoušek3
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 09.12.12 15:23

Tak já jsem si původně dle rady dětské lékařky, která nás školila v těhotenství koupila tu ruční a ta byla na hov.. Dítě jsem akorát trápila zbytečně dlouho a stejně jsem nic nevysála. A na dovolené jsem si musela kupit další ruční, protože malá dostala rýmu. Už ani nevím kolik stála, ale byla dle ceny all exclusive, protože jsme byli na Malorce. A byla sice o trochu lepší než ty u nás, ale nevydržela ani celou dovolenou. A tak jsem si koupila Nosátko na vysavač a super. Malá sice ze začátku vyváděla, ale pak se to dalo. A je to rychlé. S ruční se to nedá srovnat. Ale chápu, že nechceš rušit další dítě vysavačem, ale dobrou ruční fakt neznám.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >