Odsávačka hlenů? Na vysavač nebo obyč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 22.08.09 18:16
odsávačka hlenů???na vysavač nebo obyč??

ahojda holky, čekám své první mimi a netuším, jakou odsávačku…slyšela jsem o nějaké na vysavač, ale představa je to celkem děsivá…můžete mi některá prosím poradit?jaké máte zkušenosti, výhody a nevýhody, cenu, spokojenost, atd?díky moc

Nejnovější recenze z kategorie Odsávačky hlenů

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 22.08.09 18:26

Ahoj Zuzzo,
tak za sebe můžu doporučit odsávačku na vysavač. Původně jsme měli balónkovou a jsem ráda, že jsme se odhodlala koupit tu na vysavač. Odsávání je rychlé a účinné :wink: , rozhodně se nemusíš bát, že bys prcka trápila, můžeš to zkusit nejdřív na sobě :wink: Dobře vyberte, přeju pohodové těhotenství a hlavně, ať odsávačku v budoucnu moc často nepotřebujete. M.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 22.08.09 18:32

Lidi si hodně chválí tu na vysavač, u nás ještě nebyla potřeba… Jen jsem odsávala pár soplíků tou obyčejnou a málem mi vylezly oči z důlků :lol: Něco většího bych tím odsávat nechtěla… :roll:

Ale klidně pořiď zatím tu obyčejnou a až se něco „vyskytne“, tak tu vysavačovou dokoupíš snadno…

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 22.08.09 18:35

Taky doporučím vysavačovou - máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Zkus pohledat i starší diskuze, už se to tu párkrát řešilo.

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 22.08.09 18:37

díky moc holky…:-) jste zlatý

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 22.08.09 18:37

Obyčejná stojí 25 Kč, v kamenné lékárně 36,–
http://www.lekarna.cz/…ence-400955/
zatímco odsávačka na vysavač tři kila :roll:
Já koupila tu obyč a ještě jsme ji nepoužili. Kdyby bylo nejhůř, skáknu do lékárny pro tu vysavačovou :wink: nebo ta obyč se dá na vysavač taky přidělat izolační páskou.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 22.08.09 18:44

My jsme nejdřív kupovali tu obyčejnou dvouhadičkovou (jak je na ní odkaz), ale moc nám to s ní nešlo, hlavně k jejímu použití byly potřeba dvě dospělé osoby (minimálně jedna musela držet dítě). Dětská doktorka nám doporučila jednu spec. odsavačku na vysavač. S ní to šlo celkem v pohodě, zvládala jsem to sama, ovšem efekt byl pak takový, že jsem skoro rok nemohla vysávat v přítomnosti dcery a nějakou dobu nesměla mít vysavač na dohled ani vypnutý (takže byl schovaný ve skříni mezi oblečením, protože jakmile ho viděla, natož slyšela, spustila hysterický křik). Jak se pak naučila smrkat, tak si nechala vysvětlit, že teď už odsávat není nutné a už se ho nebojí.

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 22.08.09 18:48

Jedině na vysavač. U staršího jsme ji neměli a použití obyčejné vyžadovalo koordinaci 2 lidí a ještě jsme prd odsáli. S vysavačovou zvládnu v pohodě sama a je rychle hotovo. Vysavače se syn nebojí a to ji používáme celkem často.

Martina

capinka
Kelišová 7461 příspěvků 22.08.09 19:09

NO ja jsem koupila obyc hadickouvou a pripojila si ji na vysavac. Funkci plni paradne. :wink: Neumim si to bez toho predstavit, holky trpi hodne na rymy. A zvladame to v pohode a trauma z vysavace rozhodne nemaji. Dnes uz si sama rekne, ze jdeme odsavat, ze ma rymu. :lol: Umi sice smrkat, ale tohle je ucinejsi.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 22.08.09 19:09

Jedině na vysavač.Nemusíš se bát,není to zas tak velký tlak,je to hcytře vymyšlené a odsaje vše,manžel se s ní taky odsává :lol: :lol:

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 22.08.09 19:14

dokud to nevyzkouším, tak mě ta představa bude děsit..:-)
a jak to funguje?dáte hadičku mimču do nosíka a pak zapnete vysavač??

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 22.08.09 19:15

Ahoj, za me taky na vysavač. Ta hadičková mi přišla na nic a taky me pak pěkně bolela pusa než jsem to odsála. Takhle zapnu vysavač a za minutku to je hotové a malej má daleko čistčí nosánek. Horší je to v noci, kvuli sousedum. Zatim fobii z vysavače nemá, tak snad mu to vydrží.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 22.08.09 19:19

Nejdřív si dam druhý konec odsavačky do trubice od vysavače a zapnu a tim prvním koncem (zužená tyčinka) mu přisaju na dirku. Tlak je regulovaný odsavačkou a ta tyčinka se dává jen na okraj nosní dirky, dal se nedostane, je tam oblouk. Nemusíš se vubec bát, naopak u hadičkový jsem mu kolikrát vysála i krev. Tam prostě nevíš kam až strčit tu hadičku a když brečí a kope sebou, tak kolikrát si ji strčil daleko v dirce.

Vyfotim ti ji a hodim ji sem, vydrž

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 22.08.09 19:21

Já nejdřív zapnu vysavač,vyzkouším na sobě tlak a pak dám dítěti.Náš maty se nejdřív bál,ale pak už když chodil tak si chodil zapínat vysavač že chce odsát.

Hlavně je to bezbolestný a během pár vteřin a dítě dlouho netrápíš.
Já se odsát poprvé bála,byl s toho zánět uší a píchání

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 22.08.09 19:24

a souhlasím s kykouškem.nemusíš se bát že by jsi mu ublížila narozdíl od té hadičkové

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >