Ušní teploměr

6337
17.8.09 09:14

Ušní teplomě

Ahoj,

předem se omlouvám, protože si pamatuji, že taková diskuze tu již byla. Tak prosím mě někdo naveďte, nemohu najít nebo mi tu odpovězte.

Potřebuji na rychlo koupit ušní/čelní teploměr.
Už jsem si i vyhlédla na nettu, který bych objednala.

Chci se zeptat, jaké zkušenosti máte vy?

Je měření přesné? Já už z těch rychloběžek nebo digitálů jsem fakt na nervy.

Děkuji moc, Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
17.8.09 09:31

Re: Ušní teplomě

LUCI píše:
Ahoj,

předem se omlouvám, protože si pamatuji, že taková diskuze tu již byla. Tak prosím mě někdo naveďte, nemohu najít nebo mi tu odpovězte.

Potřebuji na rychlo koupit ušní/čelní teploměr.
Už jsem si i vyhlédla na nettu, který bych objednala.

Chci se zeptat, jaké zkušenosti máte vy?

Je měření přesné? Já už z těch rychloběžek nebo digitálů jsem fakt na nervy.

Děkuji moc, Lucka

Musíš se s tím naučit měřit - navíc měřená teplota je jiná. Nejlíp koupit a pak pravidelně měřit zdravou rodinu abys získala cit, cvik a zkušenost, co je normální. Pak snadno poznáš zvýšenou.

Pro mě je tenhle teploměr neuvěřitelně šikovný pomocník.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
17.8.09 09:32

Jeden se mi tady válí myslím microlife pokoušela jsem se ho používat podle všech možných rad a popisů a prostě nikdy mě nikoho nezměřil víc jak 34,5 asi jsem blbá je už tady ve skříni dva roky a používám normální digitální pod paž.U mě to byly vyhozený peníze měřil jen dobře vodu v bazénu.
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
17.8.09 12:18

Ahoj, njá mám Braun, ten trochu levnější model za cca 1300.- ještě mají asi za 1500.- jsem max. spokojená, dnes si už neumím představit měřit klasickým 5 minut, s rychloběžkou to bylo na houby.
Já si ještě třeba udělám najednou v každém uchu dvě měření, mám teda 4 výsledky a ty se liší max. o 2-3 desetinky, udělám si z toho obrázek. Takto měřím i v noci, dítko se nevzbudí, je to bezva pomocník, a jsem v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
17.8.09 12:30

holky, tak jsem zajela nakonec do lékárny a koupila Omron- ušní teploměr. Sobě jsem naměřila 37,3 několikrát po sobě, ale určitě teda zvýšenou teplotu nemám.
Odečítá se v uchu taky něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
17.8.09 13:04

My máme ten Braun a tam je napsáno, že v uchu to měří cca o půl stupně výš, takže já pokaždé odečtu půl stupně a myslím, že to sedí. Několikrát jsem to porovnávala s obyč teploměrem a sedělo to tak. Dětem ale ne, ty už normální teploměr skoro nesnesou. Ušní ale milujou a hlavně je to tááák rychlý :lol:

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.09 13:07

Mám taky braun za 1500 a je super.Měří naprosto stejně co normální teploměr a nemužu si ho vynachválit.Asi je lepší koupit kvallitnější a pak se na něj mužeš spolehnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
17.8.09 13:14

můžete napsat u toho brauna přesný tip? hledala jsem už na netu a nepodařilo se mi najít. díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
17.8.09 13:16

Já jsem koupila Omron za 1000kč, jinej sem bohužel u nás na maloměstě nesehnala. Ale koukala jsem na nett a recenze na něj jsou dobré.

Takže to je u každého ušního teploměru jinak? U nějakého se odečítá a jiného ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
17.8.09 13:25

já koukala na víc tipů a všude píšou u ušního +-0,2-0,5. rozdíl 0,5 mi už ale přijde dost zá:,–(ní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
17.8.09 13:32

No,každopádně je to, ale super věcička, jsem taky spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
17.8.09 13:33

já právě o tom pořád přemýšlím, ale nevím, co vybrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
17.8.09 13:56

kitty, taky sem to pořád oddalovala. Ale malej dospěl do fáze, kdy se absolutně odmítá nechat změřit, takže nebylo jiné cesty.
Od včera má angínu a vysoké teploty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.09 14:22

Mám tenhle,už stojí jen 1070.Já už ho mám rok http://www.pixmania.cz/…teplomi.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
17.8.09 14:28

Já tenhel : http://www.zdravotnicke-potreby.net/detail.php?…

Kamčo, já se tě chtěla zeptat, myslela jsem si, že máš doma ušní teploměr a pak jsem na to zapomněla :D
A koukala jsem na nettu, že teď už jsou i ušní/čelní teploměry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama