Fusak Lodger

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 18.08.09 12:17
Fusak Lodger

Všechny zdravím 8)

I když je venku vedro k padnutí, již teď přemýšlím, jaký fusak koupit na zimu.
V listopadu slavíme rok.
Strašně moc se mi líbí tento fusak, zaujal mě jeho vzhled.

http://www.malvik.cz/…al/92401.jpg

A i když o něm prodejce píše jen samá pozitiva, nejsem si jistá, zda je dost prostorný i pro roční dítko :roll:

Pokud s ním máte někdo zkušenost, budu ráda, když se o ni podělíte.
Nebo klidně piště zkušenosti s fusakem, který jsme používali / používáte :)

Všem moc díky za reakce :wink:

Jak maminky hodnotí Lodger Bunker fusak

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Rupinka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 18.08.09 15:26

Taky mam zajem o tenhle fusak.. ale v jine kombinaci barec.. nic mene vyrobce pise ze fusak je do tri let.. tak si myslim ze snad rocni tam vleze v pohode..
Jinak budu taky moc rada za vase prizpevky.. chtela bych ho videt na vlastni oci.. ale zatim jsem nenasla prodejce ktery by ho prodavala..
Havirov a okoli

rusalka
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 18.08.09 20:01

Ahoj holky,
ja mam doma tenhle:
http://img.mimibazar.cz/…18603351.jpg /> a sem spokojena, je fakt velky a teply (a krasny :wink: ). Dvoulete decko by se do nej veslo urcite v pohode, s triletym sem to nezkousela, ale muzu to prubnout, mam jedno doma :).

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 18.08.09 20:15

Rusalko, super :-)
Maty bude mít sice teprve rok, ale délkově je někde na 95% percentilu, je prostě trošku delší a již teď oblékáme velikost 86, na zimu už možná i něco 92, takže proto obavy, že by se tam nemusel vejít..

Ale tak asi do něj půjdu ;-)

Rupinka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 18.08.09 21:40

Tak ja si taky do nej pujdu.. Cappy kde ho budes brat? Ja se rozmyslim mezi modrou nebo ruzovou barvickou. Ale i ta tvoje kombinace je moc hezka..

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 18.08.09 22:09

Rupinko, já ho asi objednám přes net.
K nám tahle „novinka“ ještě nedorazila a neobjedu půl republiky jen abych ho v nějakém obchodu našla.
Všechny jejich barvičky jsou krásné, ale tahla mě nadchla nejvíc

Rupinka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 18.08.09 22:37

No ja asi taky na netu.. musim to jeste projit kde to bude nejlepsi..nebo jestli na mmb.. Tak stastny kup.. :-) a at ti slouzi

Rupinka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.08.09 16:32

Tak co Cappy.. uz mas fusacek? Ja uz ho mam objednany.. zitra ma dorazit.. Tak ti napisu jaky opravdu je..

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 24.08.09 19:34

Rupinko, ještě jsem nic neobjednávala.
Teprve totiž hledám vhodná e-shop, kde bych zrovna vzala i autosedačku a tašku na kočárek. Takže koukám po netu, kde budou mít všechny mé tři favority :D

Určitě napiš, jak vypadá ve skutečnosti, reálné foto uvítám ;-)

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 24.08.09 19:37

A kde jsi ho nakonec objednala?

pet14
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 24.08.09 23:05

Ahojky, pokud řešíš jen vzhled, tak je můj příspěvek mimo mísu.Poku funkčnost, tak já bych raději volila 3 v 1: tedy fusák do autosedačky, klasiku a odnímatelnou spodní část na špinavé boty,kterou lze v klidu odejmout a vyprat, aniž bys musela prát celý fusák…

dodává buď emitex (vlatní zkušenost, bohužel ne tak líbivý design) nebo dle tvého návrhu a kombinace jsou schopni i ušít Aesthetic 3 v 1.

pet

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 24.08.09 23:38

Pet14, díky za příspěvek a vlastní zkušenost.
Bohužel v dnešní době lidé častěji upřednostňují vzhled, i já k těmto lidem patřím, snažím se ale vždy najít něco nejen krásného, ale i plně funkčního.
S těma špinavýma botama mě to ani nenapadlo :? Ono by mě asi ani nenapadlo dát dítě se špinavýma botama do fusaku, ale to říkám teď, bůh ví, co bude v zimě..
Pro případné zájemce - Aesthetic Exclusive http://www.malvik.cz/…ak-Exclusive

Na:,–(ila jsi mi brouka do hlavy, budu o tom ještě hodně přemýšlet

Rupinka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 25.08.09 22:59

Tak ja osobne jsem mela fusak od Emitexu.. a ted jsem ho prodala.. vadi mi ze ten vrchni sustak neni poddajny.. a dite se v nem tak pekne nezachumla..Kdyz jsem pred tim fusak kupovala.. puvodne jsem chtela Aesthetic.. ale pak po precteni nekolika diskuzi jsem sla do levnejsi verze.. a prave do emitexu.. Snad jsem tehdy mela jit do drahsi verze.. a ted bych to uz resit nemusela..

Nic mene.. jsem Adu do fusaku nikdy nedavala s botama..takze jsem ani jednou ze dva roky nevyuzila tu pridavnou cast na botky..

Pevne doufam ze fusak Lodger bude funkcni tak jak pisou.. a tak snad to nebude jen stylovy doplnek naseho kocaru ale male v nem bude opravdu teploucko a prinejhorsim botky necham pod kocarkem :-)

Tady mas par fotecek

http://www.mimibazar.cz/…tografie.php?…

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 26.08.09 21:43

Rupinko, právě jsem ho před chvílí taky objednala, našla jsem e-shop. kde mají všechny věci, co potřebuji, tak jsem udělala menší (větší) objednávku.
Nechávám si to poslat na dobírku, tak snad to co nejdřív budu mít doma.
Jo a nakonec zvítězilo jiné barevné provedení :-)

pet14
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 27.08.09 23:09

No , asi záleží na dítěti - já mám akční (Kluka!), takže procházka v kočáru v zimním období byla možná pouze za předpokladu, že chvilku půjde a chvilku bude v kočáru a představa, že mu budu neustále sundávat boty - třeba i v mrazu, jaksi u nás neprošla, rozhodně bylo rychlejší ho tm šoupnout s botami (otřepat sníh) a vůbec nevadilo, že boty jsou mokré, neb vnitřek (spodní část je ze šusťáku).

Navíc jsem ho mohla použít i do autosedačky, nemluvě, že fungoval díky vrchnímu šusťáku, když zasněžilo (neprovlhnul). Používala jsem jej i na sáně.

A propo, některé mamči dávaly dětem do fusáku na mokré boty sáčky s gumičkou…, což by se mi nechtělo.
Ale rozhodně lepší, než umístit dítě do ultra moderního kočáru, dát mu pouze kombinézu a přehodit přes něj deku (neb fusák by jim botama přece zamazal), takže deka klouže, zespoda dítě mrzne (nehýbe se), ale dítě vypadá v kočáru jako ze žurnálu, což je mu jedno (myslím, že ho spíš zajímá, zda je spokojený či ne)

A propo můj kočár patří k těm dražším, takže nejsem ukřivděná závistivá matka, jen upřednostňuji kromě estetiky funkčnost. A máš pravdu, nehledám něco exkluzivního, stačí mi, že to ladí.

Chápu tvoje rozhodnutí, pokud fusák v zimě moc nepoužíváš a jezdíte spíš autem, tak je to vážně zbytečné. To ale nebyl náš případ :-)

pet

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >