Reklama

Přebalovací pult

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 12:22
Přebalovací pult

Ahojky maminky, prosím o radu. Pomalu se už začínáme porozhlížet po výbavičce pro naše mimi a momentálně řeším přebalovací pultík. Jak jste se zařizovaly v tomto směru? kupujete celý přebalovací pult? (s šuplíkama,vypadá to jako běžná skříňka ale zdá se mi to všechno docela dost drahé-cca 10 000 Kč.. :? ) Nebo přebalujete jednoduše třeba na posteli v ložnici apod.?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

radúna
Extra třída :D 11945 příspěvků 19.08.09 12:25

Kapi, já osobně přebaluju na stole. Mám u postýlky. Kámoška přebalovala v obýváku na gauči, švagrová v postýlce a když byl synovec větší - tak na posteli. Já se přiznám, že mi přišlo zbytečné investovat do přebalovacího pultu… :oops: .

eva184 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 12:29

Ahoj - tak mi si nechali dělat přebalovák se šuplíky, vč. skříňky, myslím, že je to pohodlnější, když tam mám věci, které ihned potřebuji, u nás hlavní důvod dvojčátka, nás stál 4.500 Kč, sestra ted prodává taky pult se šuplíky a skříňkou a , když se rozmýšlela jestli ho nechat dělat nebo využije postel, vyhrál púult, má tam vše co potřebuje, nic nemusí uklízet a zase vyndavat tak jako my, většina kamarádek má přebalovák, tak myslím, že se vyplatí, záleží jakou máš představu potom ta cena, je pravda, že tyto věci plus další pro mimča jsou strašně drahé.Ale dají se sehnat i levnější :wink:Jo a ještě pokud už nebudeme chtít přebalovák tak vrchní část se dát vyndat a šikovný taťka z toho uděla klasickou skříňku.

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 19.08.09 12:38

Přebalovací pult využívám na 100%. Nechali jsme si ho dělat na zakázku do koupelny. Je se šuplíky + z boku ještě místo na pleny. Malému je 16 měs. a přebaluju ho pořád na něm. Takže já určitě doporučuji a kupodivu nám na zakázku vyšel levněji než podobné prodávané v obchodech.

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 19.08.09 12:39

Máme starší typ z Ikea - nahoře je nasazena rozšiřující plocha, ta se sundá a zůstane komoda s šuplíkama do dětského pokoje.Něco podobného jako je tohle, jen v masivu a šuplíky: http://www.ikea.com/…ts/S59838766
Právě proto jsem to tehdy koupila (cca 3roky zpět), že se to dá využít i dál. Stál mě tehdy asi necelé 4tis.

Využila jsem na 120% nemusela jsem nikde nic roztahovat, vše při ruce, v podstatě syna „obsluhuju“ pořád na něm. :oops: :wink:

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 19.08.09 12:47

Já mám taky IKEA, takový bytelnější, stále mě rovných 5000,– ale využila jsem maximálně pro obě děti. Původně jsem myslela, že ho pak dám do pokojíku-ta přebalovací deska se dá sklopit a vzniknou z toho nad komodou dvě poličky, ale nakonec máme v pokojíku jiný odstíán nábytku. Takže ho prodávám.
Bohatě mi ty tři šuplíky stačily a stačí pro oblečení dítěte-mladší má ted skoro 2 roky a vejd se mu tam celá garderoba (kromě zimních věcí, ty mám jinde).

Ale na drruhou stranu-pokud bych měla místo v koupelně, třeba na pračce, tak bych si koupila na pračku je přebal. podložku a přebalovala tam, je to nejpraktičtější. Nicměné my máme pidikoupelnu a pračku mmám vestavěnou v kuch.lince, tak proto jsem šla do té komody.
 K.

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 19.08.09 12:47

Tak my prebalovak jako takovej nemame, prebalovala jsem kdekoli - na zemi, na posteli, na gauci, v postylce, vzdycky jen stacilo dat pod mrnouse tu savou jednorazovou prebalovaci podlozku a kdyz byli trosku vetsi tak jsem je prebalovala treba na posteli pod hrazdickou a pak nechala klidne i dloouho rozbaleny pohrat si a protahnout nozicky. Taky treba na dece na zemi bylo super, ze jsem nechala mrne rozbaleny hrat si pod hrazdickou a mohla si treba vypit kafe nebo umyt nadobi a nebala jsem se, ze mi spadne ci cokoli podobnyho.
Osobne mi prebalovak prijde jako trosku zbytecna investice, ale zalezi na kazdyho nazoru. Nekdo ho vyuzije maximalne a ja treba bych kolem asi chodila jako kolem zbytecne skrine.

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 19.08.09 12:47

Jak píše stazka…

Já si nechala udělat „komodu“ a ta horní část je odnímatelná. Takže až nebudu potřebovat přebalovací část, bude z toho komoda.

Mě to udělal truhlář a vešli jsme se asi do 3 tisíc. Není to teda masiv.
Použila jsem to jak u staršího dítka tak i teď.
Nedovedu si představit, že bych se hrbila nad postelí.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 19.08.09 12:50

Mám přebalovací stůl z ikea (ten nejjednodušší), na něm podložku omyvatelnou též z ikea.
Přebaluji pouze na něm (ale u nás je to dané i tím, že látkujeme, tudíž občas je potřeba něco spláchnout a tak)
Stojí mi v koupelně. Jen teď uvažuju o zbudování nějakých "zábradlíček na boky, aby mi Mates při otáčecích manévrech nepřepadl.

mado
Závislačka 4716 příspěvků 19.08.09 12:56

Měli jsme komodu, nahoře byla přidělaná další deska, na ni přebalovací podložka. Komoda je ze stejného materiálu jako jsem nechala postupně udělat zbytek pokojíku, byl to vlastně první nábytek v pokojíku. Využila jsem na 100% u obou dětí, v šuplíkách měly oblečení, nad komodou poličku s kosmetikou, pak jsem sundala přebalovací podložku a děti tam oblékala až byly větší, ale né ještě tak, aby se zvládli obléct samotní, nemusela jsem je nikde nahánět, hrbit se k nim na zem,nechat je válet po posteli. Mladší syn má 6 let a ještě teď, když mu třeba čistím uši, tak ho na komodu po:,–(ím, mám ho ve správné výšce, nikam mi neuteče a šuplíky komody využíváme jako prádelník.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 13:09

ahojki, já měla komodu nahoře s přebalovací podložkou,,, u mně to byla nutnost, měla jsem tehdy byt 1+kk a v té komodě bylo vše co holka potřebovala, na jiném místě v bytě neměla žádnej obleček /samo krom zimní bundy, botů apod./. Pak jsem podložku odšroubovala a komodu úspěšně používá mamka,, mně se už nehodila do nového bytu.
Proti tomu švagrová má právě jen tu přebalovací podložku, má ji strčenou za postýlkou a vždycky si ji hodí na zem, na sedačku, na stůl, kde se jí zrovna chce přebalovat,,, ale oni mají velkej dům a skříní hafo, tak mají jinou situaci než já. Čili je to jen na tobě, co by Ti víc vyhovovalo.
nepřihlášená Anik

Emanka
Závislačka 2681 příspěvků 19.08.09 13:29

já koupila tohle. Není to tak drahý.
http://www.detskezbozi.com/…orovice.html

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 19.08.09 13:32

Ahojka, měla jsem přebalovací pult jako komodu s nástavcem. Myslím, že super, nástavec jsme sundali když byl Elišce rok a komodu má v pokojíčku dál. Dávali jsme za něj kolem 5 500,–Kč, takže nic drahého :wink:

prdísek
Kecalka 388 příspěvků 19.08.09 13:38

Tak já vzheled k místu jsem to řešila tzv. turistickým přebalovákem (teda nevím jak bych s ním turistovala, ale prostě se tak jmenuje)
http://www.scarlett.cz/odkazy/57.html
Skříňku už jsem měla a je moc vysoká na přebalovák a vzhledem k malýmu bytu nešlo dokupovat celej skříňovej pult, tak tenhle posloužil 100%. Jde nastavit i na postýlku 70×140 i na cestovní, je lehkej, omyvatelnej, no u mě prostě spokojenost. Jo a není nijak drahej, cca 800Kč. Měla jsem ho až do 14m, ale pak jsem ho prodala, malá totiž jako nejlepší zábavu pořád ten pult s postýlky shazovala. Teď už přebaluju na posteli a v novém domku mám v koupelně kotek s přebalovací podložkou.

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 19.08.09 14:15

Holky, sice nejsem zakladatelka,ale zrovna jsme to včera večer řešili,takže se mi to téma taky hodí. Já bych brala tu komodu s tím pultem, potřebuji někam dát věci a to by vyhovovalo. Ten pult se dá koupit samostatně? A mají ho třeba v Ikee?

Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >