Odsávání hlenů u 3leté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vermace
Kecalka 111 příspěvků 29.10.14 14:56
odsávání hlenů u 3. leté

Zdravím Vás všechny,
chtěla bych se zeptat, jak řešíte u tříletého dítka, že Vám nechce smrkat? malá mi začala chodit do školky v září, od té doby je 4 dny ve školce a pak týden doma,… a pořád do kola, ted se u ní nejspíš projevilo astma-zatím nemám potvrzeno…
Jelikož má neustále rýmu a bydlíme v paneláku, je odsávačka na vysavač v noci pro nás tak trochu dost hlučné řešení.. :( Poradte mi někdo prosím nějakou tu elektronickou-která by se dala použít i během dovolených, atd..
mockrát díky všem za rady a zkušenosti
:kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Odsávačky hlenů

Reakce:
neellaa
Kecalka 289 příspěvků 29.10.14 15:04

Taky budu sledovat jestli někdo poradí.. Máme 2,5 roku. Odstavačku na vysavač jsem prodala.. a mala mi teď nechce smrkat.. Snažím se vysvětlovat, ale vždy uteče a řekne, že smrkat nechce :(((

radulaur
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 29.10.14 15:05

My mame 2.5 a smrkame prave jen pod pohruzkou odsavani vysavacem… :roll:

zrzana2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 15:05

Ahoj Verunko. Neporadim, ale u nas je to stejné. Zrovna jsme doma.. :(
Jak se máte holky?

MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 29.10.14 15:14

My nutíme smrkat, i když nechce. Musíme naslibovat hory doly, nebo vyhrožovat ruční odsávačkou a to zabere :mrgreen:

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 29.10.14 15:17

Neporadím ohledně elektrické odsávačky (starší se konečně naučil před dvěma týdny ve skoro 4 letech smrkat, předtím urputně odmítal pomalu i jen utřít nos kapesníkem), ale oba kluci většinou v noci nikdy nepotřebovali odsát, pokud jsem je odsála pořádně večer (mořskou vodu nechat působit klidně 10 minut před odsáváním) a pak nakapala Nasivin nebo něco podobného. V místnosti spíš chladno. A pokud by nebylo zbytí, myslím, že sousedi chvíli vydrží, když to nebude co hodinu (hlučnější než vysavač je stejně ten řev).

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 29.10.14 15:44

U nas zabralo to, ze se mi jako straaaasne libilo, ze malej udelal rymovou bublinu u nosu… :roll: :mrgreen: Tak jsem chtela jeste dalsi a dalsi bubliny a on se tak naucil ten princip, ze musi nosem foukat…

monuline
Kelišová 6058 příspěvků 29.10.14 15:46

Mám sice 27měsíčního a před spaním ho odsávám, když je potřeba, protože sám toho nevysmrká tolik co vezme odsávačka, ale my s ní problém nemáme, on si ji i sám drží v nose a zapne vysavač :mrgreen: ale co jsem tím chtěla říct, že když byl ještě hodně malinkej a bylo potřeba ho v noci odsát, vůbec jsem hluk neřešila :oops: Bydlíme taky v paneláku, ale je to otázka chvilky :nevim: přeci neodsáváš hodinu ;)

elen-ka
Extra třída :D 13139 příspěvků 16 inzerátů 29.10.14 16:50

Tak dcera taky občas nechce smrkat, zatím u nás funguje pohrožení odsavačkou.

elen-ka
Extra třída :D 13139 příspěvků 16 inzerátů 29.10.14 16:51
@monuline píše:
Mám sice 27měsíčního a před spaním ho odsávám, když je potřeba, protože sám toho nevysmrká tolik co vezme odsávačka, ale my s ní problém nemáme, on si ji i sám drží v nose a zapne vysavač :mrgreen: ale co jsem tím chtěla říct, že když byl ještě hodně malinkej a bylo potřeba ho v noci odsát, vůbec jsem hluk neřešila :oops: Bydlíme taky v paneláku, ale je to otázka chvilky :nevim: přeci neodsáváš hodinu ;)

Jinak já bych taky hluk neřešila, je to chvilka. A taky slyším v noci sousedy jak odsávají dcerce nos a neběžím si stěžovat. :mrgreen:

Krčka
Echt Kelišová 8156 příspěvků 29.10.14 17:01

U nas se taky nesmrka, přijde ze skolky zapne si odsavacku a sám si vysaje nudle, jaksi na nej nemam žádnou páku :roll:

Krčka
Echt Kelišová 8156 příspěvků 29.10.14 17:04

A sousedi by si mohli zkusit neco říct na to, ze odsavam v noci. U nas když je rýma a kašel, tak zvraci nosem, mam ho v těch zvratkach nechat udusit? Neboli v případe stížnosti bych s klidem vysvětlila a kdyby nebylo pochopeni kašlala na ne a Prala jim tu samou zkušenost aby pochopili :andel:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 29.10.14 17:26

Dcera se naučila smrkat až teď ve 2a 3/4. Ale stejně občas jí to ještě vysaju, nesmrká dost efektivě :) A to je keců a vztekání se. Naštěstí už přišla na to, že když se vysmrká, tak se jí líp dýchá, tak toho vztekání je míň a míň. Taky bydlíme v paneláku a sousedi si nikdy nepřišli stěžovat, že v noci pouštím vysavač.

AdaNaty
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 29 inzerátů 30.10.14 11:46

Já myslím že je lepší učit smrkat.co takhle koupit ty kapesníčky s dětským motivem? pokud budete odsávat do nekonečna, nikdy se to vaše dítko nenaučí, prostě donutit ho at se vysmrká samo, třileté už je dost velké, aby to zvládlo. u nás ty kapesníčky zafungovaly

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 30.10.14 11:49

@vermace tak tříleté dítě snad už dávno umí smrkat samo. Maminko zaměř se na to, co jsi zanedbala, odsávačka v jejím věku je již zbytečná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >