Demar zateplené holínky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 26.10.14 20:35
Demar zateplené holínky

Holky nechají se tyto zateplené holínky nosit teď na podzim než se začnou nosit sněhule, já je chtěla dávat do školky jako na lítačku na zahradu. Hodí se to?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kacz
Kelišová 5989 příspěvků 26.10.14 20:37

@RadkaOR Proč by se to nehodilo? My je máme taky, každým dnem je vytáhnu.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 26.10.14 20:41

Myslím, jestli jsou oproti klasickým holínkám teplejší.

kacz
Kelišová 5989 příspěvků 26.10.14 20:43

@RadkaOR Mají tam vlněnou vložku, takže o tu vlněnou vložku jsou teplejší. Vložka se dá vyndat a využiješ je i na jaře.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 26.10.14 20:44

Jo, dá se to nosit. Akorá tyhle zateplený holiny od demaru již nikdy více :cert: Dcera je děsný čuně a ty vložky si dokázala zaprasit od bahna i vevnitř :roll: tudíž jsem je musela vyndat, ručně vyprat. A jsou normálně z molitanu, nějak se mi to rozpadlo a nejde to nandat zpět a když, pokaždé to dcera vyzuje. Jsem se nas.rala, vložky vyndala a nosí do toho tlustý ponožky, který se dají vyprat v pračce. Tož to je postřeh pro ty, kdo by se nechali okouzlit zateplenými holinami jak já kdysi - zbytečná investice. :cert:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 26.10.14 20:47
@kacz píše:
@RadkaOR Mají tam vlněnou vložku, takže o tu vlněnou vložku jsou teplejší. Vložka se dá vyndat a využiješ je i na jaře.

Vlněnou, jo? 8o Dyť je to z molitanu. :cert: Že by mi bába v obchodu podstrčila nějaký padělek od větví? ;) ale stály nějakých 250 a šlo o normální obchod se značkovou obuví :think:

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 26.10.14 20:49
@Gina108 píše:
Jo, dá se to nosit. Akorá tyhle zateplený holiny od demaru již nikdy více :cert: Dcera je děsný čuně a ty vložky si dokázala zaprasit od bahna i vevnitř :roll: tudíž jsem je musela vyndat, ručně vyprat. A jsou normálně z molitanu, nějak se mi to rozpadlo a nejde to nandat zpět a když, pokaždé to dcera vyzuje. Jsem se nas.rala, vložky vyndala a nosí do toho tlustý ponožky, který se dají vyprat v pračce. Tož to je postřeh pro ty, kdo by se nechali okouzlit zateplenými holinami jak já kdysi - zbytečná investice. :cert:

Ta naše je taky čuně, tak snad by do zimy vydrželi ne?

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 26.10.14 20:54
@Gina108 píše:
Vlněnou, jo? 8o Dyť je to z molitanu. :cert: Že by mi bába v obchodu podstrčila nějaký padělek od větví? ;) ale stály nějakých 250 a šlo o normální obchod se značkovou obuví :think:

Taky mame molitan… :nevim:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 26.10.14 20:56
@RadkaOR píše:
Ta naše je taky čuně, tak snad by do zimy vydrželi ne?

Hehe, nesmíš je prát, radši to nech zaprasené :mrgreen:

kacz
Kelišová 5989 příspěvků 26.10.14 20:58

@Gina108 vlněná neni, je to taková ta umělá vlna. Molitan to teda rozhodně není, je to normální textil.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 26.10.14 21:05
@kate02 píše:
Taky mame molitan… :nevim:

Nebudu je prát, já je chci nechávat právě co nejvíc ve školce. TAk až když budou hodně začuněný tak je vydrbu.

Titty
Echt Kelišová 8048 příspěvků 26.10.14 21:10
@Gina108 píše:
Jo, dá se to nosit. Akorá tyhle zateplený holiny od demaru již nikdy více :cert: Dcera je děsný čuně a ty vložky si dokázala zaprasit od bahna i vevnitř :roll: tudíž jsem je musela vyndat, ručně vyprat. A jsou normálně z molitanu, nějak se mi to rozpadlo a nejde to nandat zpět a když, pokaždé to dcera vyzuje. Jsem se nas.rala, vložky vyndala a nosí do toho tlustý ponožky, který se dají vyprat v pračce. Tož to je postřeh pro ty, kdo by se nechali okouzlit zateplenými holinami jak já kdysi - zbytečná investice. :cert:

Nam vydrzely postupne na tri deti, takze u nas se investice velmi vyplatila. Prala jsem vlozky v ruce a neznicily se. Nazpatek do bot je davam s pomoci deti - nazuju jim samotnou vlozku a s ni daji nohu do boty.

K puvodnimu dotazu - na ted mi prijdou dobre, na tu hodinku ve skolce na zahrade, vic tam asi v tomhle pocasi stejne nebyvaji.

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 26.10.14 21:14

To ne, to je tak na tu hoďku, to by mělo stačit, taky si myslím. Tak já je koupím a uvidíme. Díky moc za rady.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 27.10.14 09:57

Holky, OT, ale nevíte, kde se dají sněhule od Demaru koupit v Praze? Chtěla bych je pro malého na lítání kolem domu :-)

peta81
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 19.11.15 14:50

Prosim, mate někdo pro ditko tyhle holinky? chtěla je je prckovi koupit ted na podzim, s tim, ze je vyuzije i pak po zime. ta tepla vlozka mi prijde fajn, aby mu nemrzly nohy. reakce zde nic moc a moje kamarádka mi tez rikala, ze se jim ta vlozka za chvilku roztrhala. tak nevim :nevim: ma to smysl?
 http://www.boty-kulik.cz/…print-0028-b

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama