Reklama

Odsávanie soplíkov - horor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

autorka44
Povídálka 41 příspěvků 01.08.18 09:18
odsávanie soplíkov horor

Moje inak veľmi múdre dieťa, ktoré má 2 a 3/4 roka, si nenechá odsávať soplíky alebo len s obrovským bojom a smrkať sa mu takisto nechce. Včera a dnes mi dokonca priniesol odsávačku a potom, keď malo prísť k činu, začal utekať, metať sa…Máme balónikovú, tá nerobí žiadny hluk, aj na sebe som to skúšala, nebolí to. Ja nerozumiem tomu, že dieťa, ktoré pozná všetky písmenká, číslice, šesť farieb a nejaké geometrické tvary a značky áut, nie je natoľko inteligentné, aby vedelo, že odsávanie mu pomôže. Už som sa mu vyhrážala, že keď bude taký, nepôjde toto leto do bazéna, lebo neviem, ako inak ho mám presvedčiť.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 01.08.18 09:38

Naučit smrkat.

sandys55
Povídálka 35 příspěvků 01.08.18 09:41

@autorka44 Tak to zkus naučit smrkat. Udělejte si kuličky z papíru a foukáním nosem ji posouvejte po stole, udělejte třeba i závody :-).

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 01.08.18 10:18

Ani moje dite to nema rado a to mu bude pet. O tomhle proste nediskutuju. Bud drzi dobrovolne nebo zakleknu a za minutu je hotovo. A teda ocekavat od ditete stareho necele tri roky logicke mysleni a ze pochopi, ze je to pro nej dobre mi prijde trochu prehnane :-)

luca241
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 01.08.18 10:51
@ProfZav píše:
Ani moje dite to nema rado a to mu bude pet. O tomhle proste nediskutuju. Bud drzi dobrovolne nebo zakleknu a za minutu je hotovo. A teda ocekavat od ditete stareho necele tri roky logicke mysleni a ze pochopi, ze je to pro nej dobre mi prijde trochu prehnane :-)

Dcera to pochopila v roce a půl.taky se bala odsavacky,.od té doby smrka ,ale fakt smrka,to tahá snad až z paty.ted ma 5.se zbytkem souhlasím.nedis­kutovat,moc se s tím nebabrat… :palec:

autorka44
Povídálka 41 příspěvků 01.08.18 15:05

Snažíme sa, snažíme, ale dieťa dva razy smrkne a viac nechce

autorka44
Povídálka 41 příspěvků 01.08.18 15:06

Ja tiež sa snažím nediskutovať, ale vždy sa pri tom spotím jak to…

autorka44
Povídálka 41 příspěvků 01.08.18 20:38

Sandy, to som skúšala, dala som si pred nos guličku z papierika, vyfukla som nosom a gulička sa nepohla ani o pol milimetra.

autorka44
Povídálka 41 příspěvků 01.08.18 21:53

A v ktorom veku dieťa pochopí, keď niekto je vážne chorý? ja mám raka vo 4. štádiu, za rok a pol za sebou 5 operácií a ani tie ma nevyčerpali tak ako odsávanie soplíkov. Asi v jeho veku dieťa nevie, čo znamená, že druhý človek je vážne chorý, alebo vie?

autorka44
Povídálka 41 příspěvků 26.08.18 09:44

Dnes ráno som mu nastriekala do nosa a potom išla odsávať - kričal pri tom, bil ma, dával sa do oblúka - nakoniec som niečo vysala, ale nervy mám v…, ani smrkať nechce, uteká preč od vreckovky, čo mám robiť?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama