Odstavení MM

Anonymní
25.5.20 15:48

Odstavení MM

Ahoj Všem, chtela jsem se zeptat jak je to s odstavenim MM a přechodem na UM zda se to může udělat ze dne na den nebo postupně? A jak je to se zastavením laktace? Jde to doma? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10782
25.5.20 15:55

Můžeš ze dne na den, ale záleží jestli ti bude UM dítě chtít. Moje ho ani v roce nechtělo, tak jsem kojila dál. Na zastavení jsem si koupila homeopatika, ale už jsem v té době kojila snad 1× za 3 dny, takže se mi to asi zastavilo už spíš samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24326
25.5.20 16:01

Zalezi jestli ti dite vezme flašku, ja s tim mela docela problém, musela sem pak koupit flasku s dudlikem imitujicim bradavku, to mi vzal a pak sem to utla ze dne na den. Laktace se zastavila sama, kdyz nebyla poptávka, akorat sem musela ze zacatku lehce odstrikat do ulevy a prsa trochu chladit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14657
25.5.20 16:01
@Anonymní píše:
Ahoj Všem, chtela jsem se zeptat jak je to s odstavenim MM a přechodem na UM zda se to může udělat ze dne na den nebo postupně? A jak je to se zastavením laktace? Jde to doma? Děkuji

Záleží, kolik je miminku a jak závažný je důvod skončit s kojením.
Pokud to nějak nehoří, je lepší tomu dát čas. Kojené děti většinou stejně UM často nechějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 16:25

4 měsíce… Věčné záněty minimalne 3× do měsíce spojene s horeckama únavou..jako chripka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat