Odstranění bradavice laserem

65
22.3.17 14:03

Odstranění bradavice laserem

Ahojky všem. Již několik let mám na chodidle bradavice. Nejprve byla jedna, byla jsem několikrát na vypalování dusíkem a nepomohlo. Pak mi jí kožař vydloubnul a razem byly bradavice 2. Po 3 vydloubávání (dost bolestivy) jich mam v tuhle chvíli sedm. Už tam nejdu, vubec to nepomáhá a je to ještě horší. Máte zkušenosti s laserem? Jinak různý vodičky z lekarny nepomáhají ani česnek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
kdochcekam
22.3.17 14:11

A co náplasti?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Kobea
22.3.17 14:11
@lúcajan píše:
Ahojky všem. Již několik let mám na chodidle bradavice. Nejprve byla jedna, byla jsem několikrát na vypalování dusíkem a nepomohlo. Pak mi jí kožař vydloubnul a razem byly bradavice 2. Po 3 vydloubávání (dost bolestivy) jich mam v tuhle chvíli sedm. Už tam nejdu, vubec to nepomáhá a je to ještě horší. Máte zkušenosti s laserem? Jinak různý vodičky z lekarny nepomáhají ani česnek.

Moje jedenáctiletá dcera absolvovala léčbu laserem loni. Poprvé jí je lékařka vypálila všechny (1 velká a 3 menší), podruhé vypalovala velkou a trochu jednu z menších, potřetí ostříhala odumřelou kůži a počtvrté konstatovala, že jsou bradavice pryč. Chodila jsem tam s dcerou po čtrnácti dnech.
Ale není to tak, že by to pokaždé stačilo vypálit jen jednou, někdy se to musí opakovat. Po zákroku to nebolí, jako třeba po vypalování dusíkem.

• Citovat
  • Nahlásit
1495
22.3.17 14:31

@Kobea a měla ty bradavice už i jakoby zašlapané dovnitř? Já si léčim bradavice už rok a stále to není doléčené:( zatím tedy jen vypalování dusíkem a různé masti z lékárny. Vyřezávání nechci, prý se to právě šíří ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kobea
22.3.17 14:34
@Luminel píše:
@Kobea a měla ty bradavice už i jakoby zašlapané dovnitř? Já si léčim bradavice už rok a stále to není doléčené:( zatím tedy jen vypalování dusíkem a různé masti z lékárny. Vyřezávání nechci, prý se to právě šíří ještě víc.

To už nevím. Měla je tak 3 měsíce, takže asi ne. Původně přijela od babičky s tím, že má kuří oka :zed:. Já to nepoznám. Tak jsem koupila náplasti na kuří oka a když se nic nedělo, šla jsem s ní na kožní. A zaplatila jsem jí ten laser.

• Citovat
  • Nahlásit
22.3.17 15:07

Já měla 3 bradavice na chodidle a 1 zespodu na palci. Byla jsem na vyříznutí v červnu minulého roku, bylo to sice bolestivé, týden jsem na to nemohla šlápnout a poté si dávat pozor abych se znovu někde neinfikovala ve společných prostorech, ale mám klídek :) :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5023
22.3.17 15:51

Mě na jednu pomohlo kolodium a na ty zašlapany mast na. předpis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
22.3.17 15:59

Náplast ani kolodium nepomohli.na vyriznuti uz nejdu.jen se to šíří. Už me právě napadá jen leaser. Jsem ze Žatce a tady nic není takze asi jedine praha. Jen ty ceny. Jedna navsteva u sokrome kliniky 3000. To bude darda jdyz tam pojedu nekolikrat.ale už se toho chci zbavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1125
22.3.17 16:01

@lúcajan mně kožařka rovnou odkázala na odstranění laserem. Prý ten dusík na některé bradavice nezabírá. Ale ještě jsem tam nebyla, naše kožařka ho nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1125
22.3.17 16:02

@lúcajan tak to jsem viděla za menší cenu, ale i tak vysokou. Podle mě jedna návštěva vyjde okolo tisícovky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
22.3.17 16:26

No ono prave záleží kolik jich je a ja jich mam dost. Jde mi hlavne o to abych nezaplatila mraky penez a vysledek žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
22.3.17 17:47

A zkusilas ten česnek napřed naložit do octa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kobea
22.3.17 18:53
@lúcajan píše:
Náplast ani kolodium nepomohli.na vyriznuti uz nejdu.jen se to šíří. Už me právě napadá jen leaser. Jsem ze Žatce a tady nic není takze asi jedine praha. Jen ty ceny. Jedna navsteva u sokrome kliniky 3000. To bude darda jdyz tam pojedu nekolikrat.ale už se toho chci zbavit

Mám tu kožní v Praze 7. Jestli je to pro Tebe zajímavé, tak mi napiš SZ a já Ti řeknu, ke komu dcera chodila. Není to teda za 3 tisíce na jednu návštěvu. Znám cenu za jednu bradavici a pak za korekci. Ale sem to psát nebudu. Ale nevím, kolik těch bradavic máš ty :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit
Kobea
22.3.17 18:54
@lúcajan píše:
No ono prave záleží kolik jich je a ja jich mam dost. Jde mi hlavne o to abych nezaplatila mraky penez a vysledek žádný

Tak teď čtu, že jich máš hodně…

• Citovat
  • Nahlásit
65
22.3.17 20:17

Teď už hodně (7-8). S tím octem jsem taky zkoušela. mám už je dlouho a myslím že budou dost hluboko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat