Odtažitý manžel

Anonymní
8.2.20 21:31

Odtažitý manžel

Dobrý den,

Jak název napovídá, posledních pár týdnů se manžel chová odtažitě. Vidíme se jenom o víkendech, z důvodu práce mimo domov. Skoro se neozve a když přijde domů je podrážděný, neobejme me, nechce se se mnou bavit. Když se zeptám, co se děje, odpoví, že má hodně práce. Nevím jak se mám chovat? Jsme spolu přes deset let a děti nemáme. Snažíme se poslední dva roky, ale bez úspěchu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.2.20 21:34

Tak jenom jestli se z milování nestaly posledni dva roky galeje… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9427
8.2.20 21:35
@Anonymní píše:
Dobrý den,Jak název napovídá, posledních pár týdnů se manžel chová odtažitě. Vidíme se jenom o víkendech, z důvodu práce mimo domov. Skoro se neozve a když přijde domů je podrážděný, neobejme me, nechce se se mnou bavit. Když se zeptám, co se děje, odpoví, že má hodně práce. Nevím jak se mám chovat? Jsme spolu přes deset let a děti nemáme. Snažíme se poslední dva roky, ale bez úspěchu.

Bála bych se, že má v hlavě někoho jiného :nevim:. V lepším případě opravdu problémy v práci. Ale nevim jak u vás, ale můj chlap problémy ve firmě vyklopí hned a řešíme je spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23381
8.2.20 21:40

Jestli k tomu i vysí na telefonu víc než jindy, nebo víc píše asi bych v tom viděla jinou holubici… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 21:43

Nesedí ani u telefonu, pořád pracuje. Nemyslím si, že někoho má, ale kdo ví. Fakt nevím, jak se mám chovat. Nechat ho? Na jakékoliv společne aktivity odpoví, že toho má hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.2.20 21:43

A schovava manzel pred vami treba i mobil ( konverzace, sms, maily)? Je to hodne zvlastni, kdyby se to stalo v jednom tydnu tak ok, kazdy nemame nekdy svuj den/tyden. Ale jestli to trva uz nekolik týdnů, tak bych byla trosku nervózní ale.neni potreba zacit zmatkovat…

• Nahlásit
  • Citovat
23381
8.2.20 21:48
@Anonymní píše:
Nesedí ani u telefonu, pořád pracuje. Nemyslím si, že někoho má, ale kdo ví. Fakt nevím, jak se mám chovat. Nechat ho? Na jakékoliv společne aktivity odpoví, že toho má hodně.

A co dělá? Sex taky není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 21:49
@pikola píše:
A co dělá? Sex taky není?

Sedí pořád u počítače a pracuje. Do počítače mu vidím, nikde nebrouzda. Sex není, protože chodí spát pozdě a odtáhne se, co nejdál :(.

• Nahlásit
  • Citovat
23381
8.2.20 21:52

A to je trvale mimo kvůli práci, nebo jen dočasně? Asi bych na něj dost uhodilo, že takhle to dál nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 21:52
@Anonymní píše:
Sedí pořád u počítače a pracuje. Do počítače mu vidím, nikde nebrouzda. Sex není, protože chodí spát pozdě a odtáhne se, co nejdál :(.

Prace preci neni vsechno na svete… mel.by trávit cas s vami. A to, ze je odtazity i v posteli taky neznaci nic dobrého… co takhle zkusit nejake svadeni popr. Ho zkusit nejak rozpalit? Na to si panove udelaji vzdycky trosku casu ikdyz maji hodne prace. Kdyz nezabere i toto tak… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
8.2.20 21:53
@pikola píše:
Jestli k tomu i vysí na telefonu víc než jindy, nebo víc píše asi bych v tom viděla jinou holubici… :nevim:

Tak jestli vysí na telefonu s tvrdým a v posteli spí s měkkým, tak je to jasný… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23381
8.2.20 21:55
@Evžen.hrobař.žen píše:
Tak jestli vysí na telefonu s tvrdým a v posteli spí s měkkým, tak je to jasný… :)

No tak pardon, večerní mlíko na mozku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 21:55
@Anonymní píše:
Sedí pořád u počítače a pracuje. Do počítače mu vidím, nikde nebrouzda. Sex není, protože chodí spát pozdě a odtáhne se, co nejdál :(.

No a nemyslí si třeba, že ty někoho máš? Nedala jsi mu nevědomky záminku si tohle myslet? Jestli ne, tak buďto totální přepracování a vyhoření nebo jiná žena. Nebo prostě tam u něj už není ta láska :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 21:58
@pikola píše:
No tak pardon, večerní mlíko na mozku :roll:

Tak i jedna chyba je někdy až moc - třeba když si chlap blbě vybere babu, že? Tak bacha. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23381
8.2.20 22:01
@Evžen.hrobař.žen píše:
Tak i jedna chyba je někdy až moc - třeba když si chlap blbě vybere babu, že? Tak bacha. 8)

Promiň, ale tvé myšlenky jsou na mě v tuto hodinu až moc hlubokomyslné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama