Odumřelé várle u dítěte

13
23.4.21 13:20

Odumřelé várle u dítěte

Dobrý den, maminky máte zkušenosti odebrání varlatka? Mám doma 2 letého chlapce kterému odeberou varlatko jsem stoho opravdu na dně. V 1 roku jsme byli na operaci tříselné Kýli a vrátili nám varlatko do šourku. Dnes jsem se dozvěděla že nám odumřelo varlatko které nám operovali :,( máte stím někdo zkušenosti? Bude plodný? Budu ráda o každé informaci. Moc děkuji. :srdce:

Příspěvek upraven 23.04.21 v 13:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63691
23.4.21 13:21

Kamarád má od narození jen jedno varle.. Kdysi to hodně řešil, dneska je táta 4 děti :mrgreen: takže asi tak. Pokud má druhé v pohodě, tak se není čeho obávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
23.4.21 13:22

Tyto dotazy směřuj k lékaři..nikdo ti tu nepoví jestli syn bude plodny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
23.4.21 13:25

Pokud má druhé varle v pořádku, tak plodný bude. Mám kamaráda, který má jedno a je tatínkem 2 dětí. To chce klid :kytka: a hlavně konzultovat s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1916
23.4.21 13:30

Párové orgány mají tu výhodu, že když o jeden z nich člověk přijde, má ještě druhý. Pokud přijdeš o jedno oko, neoslepneš. Pokud přijdeš o jednu ledvinu a druhá funguje, můžeš relativně v pohodě žít.
Chápu, že jste z této situace na prášky, na druhou stranu pokud bude druhé varle funkční, neměl by být problém.

Příspěvek upraven 23.04.21 v 17:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9749
23.4.21 13:37

Samozřejmě že bude plodný. Jedno varle úplně stačí, stejne jako u žen jeden vejcovod či vajecnik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
23.4.21 13:40

@martina.se @martina.se Ano to jsem ráda, Mockrát děkuji za informaci :srdce: aspoň mě to trochu uklidilo ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
23.4.21 13:43

@mackA159 Určitě směřují jen se chci ujisťit že podobný problémy někdo zažil a má stím zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
23.4.21 13:44
@karkarka píše:
Samozřejmě že bude plodný. Jedno varle úplně stačí, stejne jako u žen jeden vejcovod či vajecnik.

Mockrát děkuji za podporu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 14:05

Můj muž je neplodný na jedno varle a má 2 zdravé kluky. Ovšem nikdo ti neřekne, jestli to tak bude i u tvého syna.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 14:58

Nevím jak u tvého syna. Ale můj ex i současný partner mají jen jedno varle a oba jsou plodní.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat