Tak nějak popovídaní si????

Anonymní
21.4.21 22:45

Tak nějak popovídaní si????

Zdravím.
Předem se omlouvám za delší diskuzi ale je to důležité.
Takže vysvětlení pro to že zakládám několik diskuzím denně je to že nikdy jsem nedostala pořádnou odpověď(vím nejste lékaři)
Ale odpovědi byly:jsi troll apod.
I když si to někdo muže myslet troll nejsem, troll by to vzdal a stále by si nevytvářel účty, já jsem si je vytvářela dokola a dokola protože mi je vždy nahlásily @stinga že jsem troll.
Ovšem není to tak.
Mám jen přirozený strach o svoje děti, proto stále vytvářím nové diskuze, protože vždy je odpověď:jsi troll.
Koho to už k*rva zajímá@stinga.
Omlouvám se za sprostá slova ale opravdu se mi už nelíbí jak vždy napíšeš @stinga že jsem troll apod.
Takže jen takové veřejné vysvětlení pro tebe🙂
Nejsme na tebe naštvaní, jen zkrátka už to není pěkné a chtělo ti to pořádně vysvětlit❤️.
No a teď k věci, upřesním jenom že jestli @stinga máš kecy, tak raději neodepisuj nestojí to za to!
Mám dcery 13,18.
Bolest hlavy, tinnitus v jednom uchu, teď jim začaly šedivé vlasy což mě zaskočilo.
Někdy řidčí stolice.
Ta druhá podobné problémy ale ta má zase třes v rukou a bolest na jedné části lebky.
Psychologa jsme zkoušeli ale vše je prý v pořádku a holky netrpí psychosomatickymi potížemi.
Děkuji za pochopení @stinga a ostatním za odpovědi🙂.
A @stinga nezlob se že jsem té zde označila ale ty jsi mě také veřejne označovala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
343
21.4.21 22:49

Nejsi troll, jsi magor. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.21 23:05
@MarketaC4 píše:
Nejsi troll, jsi magor. 8o
… a to je ta příčina, proč holky trpí…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.21 23:05

Zkuste se podívat do facebookové skupiny, kde lidé řeší dlouhodobé problémy svoje i dětí, které mají např. po klíštěti (ale může být i píchnutí komára nebo ováda) spoustu nevysvětlitelných problémů nebo i bolestí. Z normálních laboratorních výsledků se to nepozná - bohužel. Moje sestra po letech skončila s neuroboreliózou na podzim v nemocnici na neurologii a poté se do této skupiny přidala. Skončila na léčbě u MUDr. Klubala v Praze (je to vyhlášený imunolog a alergolog, který snad jediný toto vše v Čechách léčí. Sestra bere dvoje antibiotika a její stav se začal postupně zlepšovat. Podívejte se do této skupiny na fb, poraďte se tam s lidmi - vřele doporučuji. Přeji Vám i dcerám hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 23:18

@Sedmnactnulajedna Holky rozhodne netrpí.
Jsme šťastná rodina.
Ale asi @stinga něco chybí že má potřebu ve všech diskuzím někoho hejtit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 23:18

@Ptačí samice Děkuji :srdce:
Přidám se tam.

• Citovat
  • Nahlásit
2474
21.4.21 23:20

Nestaci oznacit jednou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
21.4.21 23:57

Ty kráso tolik zášti? Ty si vyloženě koleduješ, aby se do tebe někdo pustil :think:
A @stinga ti asi leží v žaludku, tak doufám že ti na tvůj super hejt něco napíše :think: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
22.4.21 00:03
@Anonymní píše:
Zdravím.
Předem se omlouvám za delší diskuzi ale je to důležité.
Takže vysvětlení pro to že zakládám několik diskuzím denně je to že nikdy jsem nedostala pořádnou odpověď(vím nejste lékaři)
Ale odpovědi byly:jsi troll apod.
I když si to někdo muže myslet troll nejsem, troll by to vzdal a stále by si nevytvářel účty, já jsem si je vytvářela dokola a dokola protože mi je vždy nahlásily @stinga že jsem troll.
Ovšem není to tak.
Mám jen přirozený strach o svoje děti, proto stále vytvářím nové diskuze, protože vždy je odpověď:jsi troll.
Koho to už k*rva zajímá@stinga.
Omlouvám se za sprostá slova ale opravdu se mi už nelíbí jak vždy napíšeš @stinga že jsem troll apod.
Takže jen takové veřejné vysvětlení pro tebe🙂
Nejsme na tebe naštvaní, jen zkrátka už to není pěkné a chtělo ti to pořádně vysvětlit❤️.
No a teď k věci, upřesním jenom že jestli @stinga máš kecy, tak raději neodepisuj nestojí to za to!
Mám dcery 13,18.
Bolest hlavy, tinnitus v jednom uchu, teď jim začaly šedivé vlasy což mě zaskočilo.
Někdy řidčí stolice.
Ta druhá podobné problémy ale ta má zase třes v rukou a bolest na jedné části lebky.
Psychologa jsme zkoušeli ale vše je prý v pořádku a holky netrpí psychosomatickymi potížemi.
Děkuji za pochopení @stinga a ostatním za odpovědi🙂.
A @stinga nezlob se že jsem té zde označila ale ty jsi mě také veřejne označovala.

A na ten tvůj popis dcer, jestli teda nějaké máš. To bude asi dlouhodobější problém? Tak asi jsi to konzultovala s pediatrem? U té starší s praktickým lékařem? :think: :think: Možná by ti poradili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.21 00:25

Doufám že Vám v té skupině poradí a pomůžou. Skupina se jmenuje - Lymská borelioza, chlamydie, koinfekce, paraziti, viry, plísně a RS. Omlouvám se, zapomněla jsem Vám napsat její název. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 09:01

@Ptačí samice Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 11:14

@Ptačí samice Jinak ještě jsem vám poslala sz tak se prosím kouknete :srdce:

• Citovat