Zase zvrací

Anonymní
20.4.21 21:13

Zase zvrací

Ženy, prosím o radu. Náš malý 8 let v neděli zvracel, mysleli jsme, že z jídla protože to bylo jen 3×. Včera celý den dobrý, dneska taky, ale teď večer se zas pozvracel. Dietu drží, nic neměl. Zítra jdeme k doktorce, ale pořád mi vrtá hlavou co se děje. Tohle jsem ještě nezažila. Přes den byl normálně veselý. Stěžuje si na bolest pupíku…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8386
20.4.21 21:18

Slepák? :think: Uvidíš co doktorka, tady můžeme jen spekulovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
20.4.21 21:20

Cokoliv: Slepák, střevní chřipka něco psychického původu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 21:20
@JancaS84 píše:
Slepák? :think: Uvidíš co doktorka, tady můžeme jen spekulovat.

Já vím :( Jen jsem ztoho fakt nervní :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 21:21
@Tojsemja3 píše:
Cokoliv: Slepák, střevní chřipka něco psychického původu…

Střevní chřipku už by jsme tu měli všichni kdyby to bylo ono ne?

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1580
20.4.21 21:31

Chapu, ze te to desi, ale tady na dalku ti s tim, bohuzel, fakt nikdo nepomuze. Je to tak obecny priznak ke spouste neduhu, ze se z toho neda nic vyvodit. Strevnimi potizemi se projevuje i covid :nevim:. A jak jiz bylo psano, klidne slepak, viroza.. jedine, co by mne ukidnovalo, ze pokud by to bylo extremne akutni, bylo by mu zle, mel teploty nebo bolesti. Ale lekar je, bez diskuse, na miste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 21:39
@K82 píše:
Chapu, ze te to desi, ale tady na dalku ti s tim, bohuzel, fakt nikdo nepomuze. Je to tak obecny priznak ke spouste neduhu, ze se z toho neda nic vyvodit. Strevnimi potizemi se projevuje i covid :nevim:. A jak jiz bylo psano, klidne slepak, viroza.. jedine, co by mne ukidnovalo, ze pokud by to bylo extremne akutni, bylo by mu zle, mel teploty nebo bolesti. Ale lekar je, bez diskuse, na miste.

K doktorce jdeme hned ráno samozřejmě. Už jsem tak na nervy, že bych tam šla nejradši hned kdyby to bylo možný.

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1580
20.4.21 21:48
@Anonymní píše:
K doktorce jdeme hned ráno samozřejmě. Už jsem tak na nervy, že bych tam šla nejradši hned kdyby to bylo možný.

Jasny, chapu. Samo muzes na pohotovost, ale to je o citu kazdeho rodice. Porad se s muzem, dej si sprchu, zkontroluj synka a uvidis. Drzim palec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1580
20.4.21 21:51
@Anonymní píše:
Střevní chřipku už by jsme tu měli všichni kdyby to bylo ono ne?

Klidne to opravdu muze byt strevni infekt. Prenasi se, ve vetsine pripadu, oralni cestou, tedy je sice infekcni, ale pri dukladne hygiene ji nemusi ostatni nezbytne chytit. Taky ma kazdy jinak odolny organismus, zazivani..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 21:54
@K82 píše:
Jasny, chapu. Samo muzes na pohotovost, ale to je o citu kazdeho rodice. Porad se s muzem, dej si sprchu, zkontroluj synka a uvidis. Drzim palec.

Děkuju, na pohotovost ho tahat nechci když to není akutní. Zatím klidně spí. Myslím, že do rána to vydržíme. Jen je to fakt na palici když člověk neví jak mu pomoct a nelepší se to…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 21:56
@K82 píše:
Klidne to opravdu muze byt strevni infekt. Prenasi se, ve vetsine pripadu, oralni cestou, tedy je sice infekcni, ale pri dukladne hygiene ji nemusi ostatni nezbytne chytit. Taky ma kazdy jinak odolny organismus, zazivani..

Ale, že by to z nás 4 schytal jen on?

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1580
20.4.21 22:02
@Anonymní píše:
Děkuju, na pohotovost ho tahat nechci když to není akutní. Zatím klidně spí. Myslím, že do rána to vydržíme. Jen je to fakt na palici když člověk neví jak mu pomoct a nelepší se to…

Jasny, ty vis nejlip,jak.mu je atp.,jen jsem psalaalternativu, kdybys byla jo nervni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 22:02

Doktorka nám řekla, že malé děti vždycky ukážou, že břicho bolí kolem pupíku. Co mu je k tomu? Malá mi „jen tak“ zvrací už několik let, vždycky jen tak zničehonic, většinou večer nebo ji to probudí. Vyšetřena na všechno možné a nemožné z krve, byla na sono, rtg.. A nic. Kdyby to bylo až po narození sourozence, řekla bych, že je to psychické, ale tím že to bylo i dlouho před ním tak nevím.. Jediné co teda dělá odmala, tak vždycky když má rýmu nebo kašel tak v noci zvrací, ale to není v 90% příčina. Nejedli jste něco blbě - nějaké úplně neuděláné maso nebo něco co dospělí tráví líp :think: problém nějaký nemá? A teda tu rýmu nebo kašel? Nepřecpal se něčím - víc jogurtů, apod.? Má k tomu teplotu? Nemůže mít covid? Bolí ho břicho i přes den? Stolice odchází normálně? Je unavený - ne přímo kolem zvracení, ale přes celý den? (to jsou všechno dotazy, co se mě ptá naše mudra když opět hlásím, že zase blinká…)

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1580
20.4.21 22:03
@Anonymní píše:
Ale, že by to z nás 4 schytal jen on?

Hele, mozny je kde co. Ja to od dcery chytla temer vzdy, exmanzel nikdy. Zitra budes moudrejsi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 22:44
@Anonymní píše:
Doktorka nám řekla, že malé děti vždycky ukážou, že břicho bolí kolem pupíku. Co mu je k tomu? Malá mi „jen tak“ zvrací už několik let, vždycky jen tak zničehonic, většinou večer nebo ji to probudí. Vyšetřena na všechno možné a nemožné z krve, byla na sono, rtg.. A nic. Kdyby to bylo až po narození sourozence, řekla bych, že je to psychické, ale tím že to bylo i dlouho před ním tak nevím.. Jediné co teda dělá odmala, tak vždycky když má rýmu nebo kašel tak v noci zvrací, ale to není v 90% příčina. Nejedli jste něco blbě - nějaké úplně neuděláné maso nebo něco co dospělí tráví líp :think: problém nějaký nemá? A teda tu rýmu nebo kašel? Nepřecpal se něčím - víc jogurtů, apod.? Má k tomu teplotu? Nemůže mít covid? Bolí ho břicho i přes den? Stolice odchází normálně? Je unavený - ne přímo kolem zvracení, ale přes celý den? (to jsou všechno dotazy, co se mě ptá naše mudra když opět hlásím, že zase blinká…)

Nema rýmu ani kašel, ani unavený není, dneska byl dokonce s námi i na dvoře, teplotu nemá a covid… Netuším kde by k němu přišel navíc všichni okolo nás jsou zdraví nebo si tím už dávno prošli…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat