Jsem v trápeních

Anonymní
19.4.21 11:44

Jsem v trápeních.

Zdravím.
Mám dvě dcery18,13.
Té 18leté už šediví vlasy delší dobu, ale té 13 leté začaly teď šedivé tak cca 3 měsíce dozadu, měla už dřív cca tak v 10 první Šedivý vlas.
Obě mají tinnitus, a ta mladší má v levém uchu a na té straně mi přijde že má víc šedivé vlasy než na té druhé, mate s tím někdo zkušenost, mohlo by to mít nějakou spojitost s tinnitem?
Popř. co by to mohl být?
V krvi jim nic nechybí, nekouří, nepijí, ve stresu jsou ale jen trochu.
Přijde mi že jich mají víc a víc, že to jde nějak moc rychle.
Nevíte jak to zastavit?
Jo, a barvit je zatím nechci, jsou na to moc mladé.)
V kolikati vám začaly šedivé vlasy?
Anonym:máme v rodině nemocnou osobu, nechci aby rodina viděla o koho jde, tomu dotyčnému by se to nelíbilo.
Tak prosím pochopení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31255
19.4.21 11:47
@Anonymní píše:
Zdravím.
Mám dvě dcery18,13.
Té 18leté už šediví vlasy delší dobu, ale té 13 leté začaly teď šedivé tak cca 3 měsíce dozadu, měla už dřív cca tak v 10 první Šedivý vlas.
Obě mají tinnitus, a ta mladší má v levém uchu a na té straně mi přijde že má víc šedivé vlasy než na té druhé, mate s tím někdo zkušenost, mohlo by to mít nějakou spojitost s tinnitem?
Popř. co by to mohl být?
V krvi jim nic nechybí, nekouří, nepijí, ve stresu jsou ale jen trochu.
Přijde mi že jich mají víc a víc, že to jde nějak moc rychle.
Nevíte jak to zastavit?
Jo, a barvit je zatím nechci, jsou na to moc mladé.)
V kolikati vám začaly šedivé vlasy?
Anonym:máme v rodině nemocnou osobu, nechci aby rodina viděla o koho jde, tomu dotyčnému by se to nelíbilo.
Tak prosím pochopení.

Mně začaly šedivět ve 42. Sem tam šedivák. Objednej je k vlasovému dermatologovi. Normální to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31255
19.4.21 11:48

Pak mě napadlo, jsem teda skeptik a věřím klasické medicíně, ale neděje se u vás něco špatného? Že to obě nechtějí slyšet. Proto ten tinitus. Nehádáte se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
19.4.21 11:51

@stinga - Nepřipomíná Ti to někoho? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23893
19.4.21 11:58

To už tady bylo několikrát. Psychiatra - pro všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 11:58

@Russet Nene,jsme šťastná rodinka.

• Citovat
  • Nahlásit
3371
19.4.21 11:59

A ty jsi šedivá? Stav sluchu i šedivění vlasů souvisí se špatným stavem ledvin (brzy vyčerpaná energie). Doporučuju řešit přes TČM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34358
19.4.21 12:02

Juž zase? To je vytrvalost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 12:05

@Julča001 Mohu vám prosím napsat soukromou zprávu? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3371
19.4.21 12:08
@Anonymní píše:
@Julča001 Mohu vám prosím napsat soukromou zprávu? :srdce:

Klidně, ale já to určitě nevyřeším, chce to někoho, kdo se těmito věcmi zabývá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 12:10

Pokud je pravda co píšeš, tak já si první tři šedivé vlasy našla v 19 letech. Také jsem nepila, nekouřila, ale holt mám tmavé vlasy, ve kterých je to vidět. Nyní, na sklonku 40, bych bez obarvenych vlasů nevyšla z baráku.

• Citovat
  • Nahlásit
28586
19.4.21 12:17

Vzdyt je to tu furt dokola, i to sediveni. Vymysli neco noveho, prekvap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
19.4.21 12:21

:roll: že tě to ještě baví..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21928
19.4.21 12:56
@Sardelka píše:
@stinga - Nepřipomíná Ti to někoho? :lol:

ano, je to pořád ona, tinnitus a bolest hlavy - každý den založí minimálně dvě anonymní diskuse, včera jí na tinnitus radili barokomoru a nějakou proceduru od chlápka, co o tom napsal knihu, tak se ptala, jestli jí ty sluchátka dají na ORL :mrgreen:
a z jedné dcery jsou teď dvě, a obě mají stejný problém :mrgreen: a každý den trochu jiný věk :roll:
já už jsem rezignovala, vím, že je to ona, ale čekám, že se najde zas někdo jiný, komu bude divné, že dvě dcery mají obě úplně stejný problém, každý den ovšem trochu upravený
já jsem to už vzdala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21928
19.4.21 12:59

@hanka.br. @inkakřivák @vokishka @Dara90 pozor, pozor, jak budete na zakladatelku nehezké, založí diskusi, že vás chce nechat zablokovat, tak jak to udělala mně, no nakonec zablokovali ji, ale to nevadí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat