Maminky, chtěla bych se zeptat, zda je tu některá, které byla v těhotenství zjištěna transpozice velkých tepen u miminka. Zajímalo by mě, zda některá z vás absolvovala operaci ještě, když bylo miminko v děloze nebo, zda bylo dítko operováno až po porodu? Budu ráda za veškeré zkušenosti, co se téhle vady týče. Moc děkuju.
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Maminky, chtěla bych se zeptat, zda je tu některá, které byla v těhotenství zjištěna transpozice velkých tepen u miminka. Zajímalo by mě, zda některá z vás absolvovala operaci ještě, když bylo miminko v děloze nebo, zda bylo dítko operováno až po porodu? Budu ráda za veškeré zkušenosti, co se téhle vady týče. Moc děkuju.