Odvaha v soudní síni

Anonymní
10.4.20 23:31

Odvaha v soudní síni

Ahoj, holky, jsem už dva týdny doma, tak asi začínám blbnout, ale viděla jsem pořad o masovém vrahovi. Myslíte, že když je potom souzen, tak má odvahu soudce se mu podívat do očí? Já bych to nedokázala. Omlouvám se za toto téma, jen mne to zajímavé. Raději anonym, abych nebyla označena za blbku roku. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

290
10.4.20 23:38

A proč by neměl? Asi to nějak nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 23:39
@Ann-Sylvie píše:

No…, když si představím, že zabil třeba deset lidí, tak bych se mu bála podívat do očí. Vy, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.4.20 23:40
@Ann-Sylvie píše:

Zkrátka, když si uvědomíte, co vše udělal? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
290
10.4.20 23:41

Jako že toho soudce zabije pohledem? To asi ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 23:45
@Ann-Sylvie píše:
Jako že toho soudce zabije pohledem? To asi ne..

Tak jsem to nemyslela. Já bych se bála té zlosti, kterou má v očích. Asi jsem dnes moc pila, ale tak se k tomu stavím. :mrgreen: PS: Nedělám si srandu.

• Nahlásit
  • Citovat
14029
10.4.20 23:46
@Anonymní píše:
Zkrátka, když si uvědomíte, co vše udělal? :nevim:

ne, soudcem se obvykle nestávají psychicky labilní osoby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 23:49
@stinga píše:
ne, soudcem se obvykle nestávají psychicky labilní osoby

Neříkejte mi, že nemá strach, že by se mu ten chlap mohl „odvděčit“ až vyleze, pokud ho neodsoudí na doživotí. Já bych z té osoby měla strach ze všech stran, z jeho samotného, i z potenciálního zastrašování.

• Nahlásit
  • Citovat
14029
10.4.20 23:55

Znovu, ne nemá strach, kdyby měl, nemohl by toto povolání dělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 23:57
@stinga píše:
Znovu, ne nemá strach, kdyby měl, nemohl by toto povolání dělat

Tak to je obdivuji! Nemohla bych to dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
3835
11.4.20 01:40

No evidentně bys nemohla… Já bych se mu do očí podívala když bych ho posílala do lágru :cert: a teď si představ že bys ho obhajovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.20 02:12

Tak pokud by zabil deset lidí tak by asi v Česku dostal doživotí i když já jsem zastánce trestu smrti.

• Nahlásit
  • Citovat
6040
11.4.20 05:44
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, jsem už dva týdny doma, tak asi začínám blbnout, ale viděla jsem pořad o masovém vrahovi. Myslíte, že když je potom souzen, tak má odvahu soudce se mu podívat do očí? Já bych to nedokázala. Omlouvám se za toto téma, jen mne to zajímavé. Raději anonym, abych nebyla označena za blbku roku. :mrgreen: :mrgreen:

Myslím že soudci jsou už tak nějak obrnění. Soudi kde jaká zvířata. Takze zvyk.Pro laika je to něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9547
11.4.20 06:05

Myslím, že někdy s nimi ten případ může zamávat a určitě mají obavy ze msty, třeba i od příbuzných.
Zas tak bezpečne to není. Naštěstí nejsme na jihu Itálie, kde se policisti a soudci fakt vrazdili.
Podívat do očí se ale nesmí bat, i když je to nepříjemné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3167
11.4.20 06:52
@Anonymní píše:
Tak jsem to nemyslela. Já bych se bála té zlosti, kterou má v očích. Asi jsem dnes moc pila, ale tak se k tomu stavím. :mrgreen: PS: Nedělám si srandu.

No co by meli pak delat vysetrujici kriminaliste a statni zadtupce, kteri vidi jeho obeti, apropo jsou I killers kteri pusobi normalne nebo I sympatic.viz spartakiadni vrah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama