Odvoz z porodnice

Anonymní
29.10.20 17:48

Odvoz z porodnice

Ahojky.
Tak nás teď s tátou napadlo jak se to dělá v porodnici když je nějaká maminka co nemá ani na odvoz auto ani peníze na taxi nic..
To třeba ji přidělí sanitku nebo ji nechají jet MHD? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23856
29.10.20 17:51
@Anonymní píše:
Ahojky.
Tak nás teď s tátou napadlo jak se to dělá v porodnici když je nějaká maminka co nemá ani na odvoz auto ani peníze na taxi nic..
To třeba ji přidělí sanitku nebo ji nechají jet MHD? :D

Měla by jít sanitka, ale bude čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 17:53

@vokishka aha a platí se za to něco? :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
19619
29.10.20 17:55

Asi by mohla jit prevozova sanitka :think: ale nedokazu si představit, ze nekdo porodi a je bez koruny, ze nema ani 2 stovky na tago. Co bude delat, kdyz se treba nerozkoji, nebo bude dite hned po narozeni vyzadovat nejake leky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23856
29.10.20 17:56
@Anonymní píše:
@vokishka aha a platí se za to něco? :palec:

No nemělo by, mělo by to být stejné, jako když je někdo na vyšetření a sanitka ho veze domů. Jen nejede přímo, ale veze víc lidí. Ale nejlepší je zavolat si do konkrétní porodnice a zeptat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3018
29.10.20 17:57

Zase téma, jak k dítěti přišla a nemá nikoho na světě :lol: Nevěřím, že existuje někdo, kdo nemá nějaké příbuzné, kamarády, známé, kteří by jim nepomohli. Aspoň v tomto okamžiku. To ta žena žila celou na pustém ostrově??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3915
29.10.20 17:59

U nás můžeš domů i s kočárkem. Kamarádi si takto vezli syna domů. Teda pokud nebydlíš x kilometrů od porodnice.
Nikdo z kamarádů by neměl čas na odvoz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3018

Ale normální sanitka nedisponuje autosedačkou. A i v ní musí být převáženo dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@mamina2017 tak já třeba mám pár známých kteří nemaj nikoho

• Citovat
  • Nahlásit
14250
29.10.20 18:01

No taky si nedovedu predstavit situaci, ze neni absolutne nikdo, kdo by rodicku s miminkem odvezl a zaroven by nemohla jet MHD nebo nemela ani kacku na taxika… Pokud jela do porodky sanitou, tak nejspis do te nejblizsi, a vzdy se to da nejak vymyslet bez vytezovani prevozove sanitky.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3018
29.10.20 18:02
@Anonymní píše:
@mamina2017 tak já třeba mám pár známých kteří nemaj nikoho

Takže si pořídila sama se sebou dítě a když se jí něco stane, tak co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5509
29.10.20 18:12

Se mnou byla v porodnici paní jisteho etnika a ty jeli domu s kočárkem v MHD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23682
29.10.20 18:13

Pátrání v paměti a mám ten dojem, že pokud matka ani dítě nemají nějaký problém, tak od okamžiku propuštění je to na nich. Známá to před pár lety řešila a jela domů tramvají. Jinak i když nemám žádné kamarády, co poprosit třeba souseda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.20 18:16

Ono stačí, se třeba přestěhovat z rodného města. Myslím, že se klidně může stát, že prostě člověk nemá komu říct. Navíc spousta lidí to nemá v práci tak, že by je na rychlo pustili a je vám blbý si prostě o tu laskavost říct. To byl třeba náš případ. Bydlíme v Praze a tady není pravidlem, že každý má auto. My jsme ho taky v době kdy se prcek narodil ještě neměli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19619
29.10.20 18:19

@Adina Mandalova a nemeli jste par korun na taxik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama