Co vzít do porodnice v Novém Jičíně

Anonymní
24.10.20 19:17

Co vzít do porodky v NJ

Ahojky holky.
Chystám si už výbavu do porodnice.
Známá která rodila v nemocnici v Novém Jičíně(asi červen)mi řekla že musím mít svoje ručníky, takže teď nevím jestli je to pořád stejné.
A jak je to s vložkami, musí být opravdu velké? Koupila jsem si v lékárně, ale velké rozhodně nejsou.
Poprosím pouze maminky, které rodily v Novém Jičíně před chvilkou.
Dík

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
347
24.10.20 22:30

Ahoj, rodila jsem v nj minuly tyden :) rucniky si vem sve, ja mela jednu osusku, na ruce rucnik neni treba, maji ubrousky. A porodni vlozky jsem mela taky z lekarny, tez ne velke, ale nevim jak vypadaji ty z jinych obchodu.. me stacily tyto, ale rodila jsem cisarem tak jsem moc nekrvacela. Kdyby neco jeste tak se ptej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 23:58

@eva.pass já rodila před 5 lety ve Frýdku a nic jsem nemusela mít, krom kalhotek, vložek…a pro mimčo. Co chybělo, dovezla návštěva, což teď nejde.
Měla jsi muže u porodu?
Nevím jestli už tam může zůstat se mnou když mě přijmou, nebo zavolat potom.
Ve Frýdku jsem volala asi 15min předem, ale to už jsem pomalu rodila, ale to jako prvorodička jsem nepoznala :mrgreen: takže přijel za 5 min 12(Ale to byl exmanžel)
Ráda bych měla přítele celou dobu u sebe…jinak na Covid budeme testování oba, že?

• Citovat
  • Nahlásit
347
25.10.20 17:34

Ja myslim ze ted frydek prave pozaduje at si kazdy bere sve veci, aspon co jsem videla na strankach. Ja jela podle seznamu na webu nj porodnice, jen asi zupan byl zbytecny, ani ponozky jsem nevyuzila, maji tam teplo. Manzel mohl byt u porodu, ale byl to ten cisar, takze prisel presne na danou dobu a hned po operaci musel pryc. Nevim jak u normalniho porodu, asi ho tam budou chtit co nejkratsi dobu. Muj muz dostal jejich oblek, respirator atd. Predtim jsme oba meli test na protilatky covidu, ale pry to nebyl test ktery by ukazal, jestli to mame aktualne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 21:34

@eva.pass tak ve Frýdku to bylo před 5 roky…i když jsem se dívala na jejich stránky, tak maminkám jen doporučují…ale aktuálně je to jinak.
Jako volala jsem do porodnice v NJ, tatínek normálně při porodu a po porodu dvě hodiny tam bude se mnou, pak musí jít. Test budou dělat z krve…no, pojedu tam s taškou jak na dovču :lol: :lol: :lol: ale je to blbé že je to bez návštěv, ale co se dá dělat

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama