Okay nábytek (Jena)

Anonymní
24.4.21 10:13

Okay nábytek(Jena)

Předem říkám, že v tom obchodu nakupovat tento sortiment nechci. Kdo si přečetl recenze, tak asi tuší proč. V životě jsem tak šílený a shodující se marast neviděla.
Ale chci koupit asi sektorovou kuchyni do bytu(nebudu tam bydlet já s rodinou) a v tomto obchodě je trošku jiný sortiment, než v těch ostatních-všude jinde mají více či méně to samé, jen to jinak nazvou.
Většinou lze zjistit, kdo to pro ně vyrábí, ale tady to zjistit nelze. Ráda bych to věděla, protože narozdíl od těch ostatních mi mnohé sestavy přijdou akceptovatelné, pokud tam půjde něco přikoupit nebo prohodit pořadí.
Jde mi o to, že v těch ostatních řetězcíc třeba mají napsané, že je to např. decodom a podobně, takže si člověk může najít buď tu firmu nebo kde jinde to prodávají.
Tuší tu někdo, kdo vyrábí kuchyně pro tento řetězec? Ptala jsem se i jich, ale marně.
I kdyby to byli poláci, je mi to fuk, to je často i ve studiu.
Anonym, nechci, aby okolí vědělo, že máme byt k dispozici.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2686
24.4.21 10:22

Nábytek na zakázku, jinak v obchodech seženeš samé dřevotřískové šmejdy, které nic nevydrží. raději si připlatím, než Skonto, Ikea ap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 10:26
@DanielaD píše:
Nábytek na zakázku, jinak v obchodech seženeš samé dřevotřískové šmejdy, které nic nevydrží. raději si připlatím, než Skonto, Ikea ap.

Jasně jsem napsala, že připlácet nehodlám a obchod jsem zvolila po zralé úvaze. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
2686
24.4.21 10:32
@Anonymní píše:
Jasně jsem napsala, že připlácet nehodlám a obchod jsem zvolila po zralé úvaze. Děkuji.

pak zbývají pouze řetězce a „nábytek“ z překlížky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14597
24.4.21 10:33

@DanielaD Ikea mame uz 9 let a stale vse funguje tak, jak ma :mavam:

@Anonymní píše:

A je pro tebe vyrobce tak dulezity, kdyz uz jsi rozhodnuta? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
24.4.21 10:38

Značka Decodom je slovenský výrobce nábytku z Topoľčan, najdi si na netu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
24.4.21 10:39
@cecetka píše:
@DanielaD Ikea mame uz 9 let a stale vse funguje tak, jak ma :mavam:A je pro tebe vyrobce tak dulezity, kdyz uz jsi rozhodnuta? :think:

to jsem ráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 10:47
A je pro tebe vyrobce tak dulezity, kdyz uz jsi rozhodnuta? :think:

Já jsem rozhodnutá nekupovat v okay(jeně), ale netuším, kde jidne to najít. Ono spousta toho ve vyhledávači nevyjede, pokud nezadám přesně název výrobce, tady ho ani nevím.
Pokud budu vědět, kdo to vyrábí, tak teprve můžu hodnotit, zda ano nebo ne.
On ten okay nabízí i kování blum, když si ho zaplatíš například, ale jak říkám, je tam problém s dodacími lhůtami, komunikací a podobně. Navíc s nimi mám špatnou zkušenost i s montáží(něco při instalování rozbili a zamaskovali to tak, že to bylo jasné až po nějaké době(šlo osoučástku za pár desítek korun, takže jsem to neřešila, ale ta drzost je hnus), ale ne nábytku. Nemají ve smlouvách pokuty za zdržení, takže to určitě nechci.
Když si najedu do jiných řetězců, mají tam jasně psáno, od koho danou kuchyň berou(něco jsou Němci, něco Slováci, něco Poláci).
Jen je to poněkud na jedno brdo a ten okay to má jiné, proto mě zajímá, kdo pro ně vyrábí. Pochybuji, že to nedodávají i jinam, to by se neuživili.

• Citovat
  • Nahlásit
2686
24.4.21 11:05

Ty neumíš vyhledávat na netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie