Oprava domu - nová fasáda

17
22.4.21 18:53

oprava domu -nova fasada

Dobry den, potrebujeme udelat na starsim dome novou fasadu.Mate nekdo zkusenost s dobrou stavebni firmou? Musime vse otukat na cihly a pak nove natahnout cca 100m2.
Jakou castku si mame asi pripravit, mate nekdo zkusenost? Budu vdecna za kazdou radu.
Svitavy a okoli.
dekuji :-) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6113
22.4.21 19:03

1000kc za metr fasády. Priblizne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20204
22.4.21 19:46

Zkus Sýkoru ze Sebranic, ten je fakt precizní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 21:02

Já to tady s omluvou zakladatelce trochu zaplevelím. Přišla jsem k domku trochu jako „slepý k houslím“.
Domek už má takový ten podklad chtělo by to „jenom“ natřít tou fasádní barvou…mohu se zde zeptat na přiblinou cenu za m2?

• Citovat
  • Nahlásit
20204
23.4.21 09:30
@Anonymní píše:
Já to tady s omluvou zakladatelce trochu zaplevelím. Přišla jsem k domku trochu jako „slepý k houslím“.
Domek už má takový ten podklad chtělo by to „jenom“ natřít tou fasádní barvou…mohu se zde zeptat na přiblinou cenu za m2?

Zajdi do nejbližších stavebnin a nech si barvu nacenit. Natřete si to sami, nic na to není..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
23.4.21 10:11

oprava domu -nova fasada

@Janli
dekuji, zkusim dohledat kontakt na nej. Zkusenost mas svoji vlastni ci nekoho z tvych znamych? Presto budu rada i za dalsi kontakty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20204
23.4.21 10:37
@krika33 píše:
@Janli
dekuji, zkusim dohledat kontakt na nej. Zkusenost mas svoji vlastni ci nekoho z tvych znamych? Presto budu rada i za dalsi kontakty :)

Vlastní a dlouholetou. Stavěl toho pro nás už hodně a preciznějšího zedníka fakt neznám. Jen počítej s tím, že momentálně jsou všichni zedníci vytížení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
23.4.21 15:09

To uz jsme taky zjistili :D
dekuji za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...