Olaplex nebo Milva?

6.4.21 18:05

Olaplex nebo Milva?

Ahoj, mám teď trochu dilema. Mám dost zničené vlasy a přemýšlím jestli zkusit Milvu nebo Olaplex. Na obojí vidím dobré recenze jen nevím jestli se vyplatí dát peníze za Olaplex? Popřípadě nějaký typy ohledně používání? Jaké máte zkušenosti vy? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14192
6.4.21 18:25

@Gabca56666 Spousta z nas ted asi dost experimentovala doma. Bohuzel i ja. Takze barveni, zesvetlovani a zase barveni… no vlasy dostaly zabrat :,(
Vydatne jsem vlasy olejovala arganovym olejem. Asi dva tydny opravdu vydatne. Vlasy mam sussi, ale uz mi staci bezne 2 pumpicky vetrit do vlasu.

Pak neni spatny zabal ze slizu ze lneneho seminka. Pomaha snazsimu rozcesani vlhkych vlasu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 18:45

Olaplex

Ahoj, já jsem měla olaplex šampon i kondicioner, já jsem rozdíl nepoznala, ale kadeřnice si moje vlasy pochvalovala po něm.
Výhoda olaplex i je, ze ho redis - mne vydržel rok, nekecám, fakt rok. Používas ho strašně malinko, děsně pění :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
6.4.21 19:09

Já mám Olaplex No.3 a super - vubec se nemusí používat 1× týdně, já měla fakt hodně zdechlé vlasy, i jsem tu zakládala diskusi a Olaplex jednou měsíčně je dostal do kondice. Taky mi hodně sedl šampon, kondicionér a maska od Aussie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
6.4.21 19:29

Zalezi na spoustě věcí, ja bych spis sla do olaplexu, milá mi vlasy dost vysusila, ale ja jsem kudrnka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
6.4.21 19:30

@cecetka :mrgreen: to je dobrý ja ten sliz ze lneneho semínka používám jako styling na kudrny, aby se mi udělala krusta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat