Omega Marine Junior

2238
6.8.15 08:52

Omega Marine Junior

Zdravim :mavam:
narazila jsem na nabidku Omega Marine Junior a zajima me vase zkusenost s timto produktem… Objednala jsem prozatim zkouskove 1. mesicni baleni za tech 49kc (synovi kupodivu ty rybicky chutnaji) tak uvazuji, ze bych koupila to rocni baleni i s temi multivitaminy. Sice 249mesicne neni malo, ale pokud budou fungovat jak maji (syn je trosicku pomalejsi) tak budeme jen a jen radi.
dekuji za infa ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.8.15 08:39

OmegaMarine Junior

Našemu taky chutnají, jestli to pomáhá to ti nikdo v tu chvíli neřekne. Já jsem ale pátrala… Omega 3 je skládá ze dvou důležitých věcí EPA a DHA. Pro vývoj mozku je důležitější DHA. V mozku je ho tam 20× víc než EPA. Takže když budeš vybírat Omega3 doplněk pro syna, tak se nedívej po obsahu Omega3 ale přímo na obsah DHA. OmegaMarine Junior má 281 mg v denní dávce, což je na trhu co jsem viděla nejvíc. Druhej byl Revital Big Stars a ten měl něco okolo 230 mg. Ale už je to nějaká doba co jsem to zjišťovala. Je možný že jsou nějaký nový produkty. Každopádně Junior dětem chutná, což byl taky důvod proč jsme se rozhodli pro něj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama