Omluva na úřadu práce

915
16.5.17 14:36

Omluva na uradu prace

Dobry den vsem. Mela bych dotaz. Jsme nyni do patku na chate, bohuzel jsem mela zitra jit na urad prace, jsem pozvana na obvyklou schuzku. Uplne jsem na to zapomnela a vcera jsme odjeli na chatu.. Da se omluvit emailem, ze jsem mimo mesto? Nechce se mi tam volat a cekat na spojeni, je tu spatny signal. Diky za odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

70146
16.5.17 14:40

@tessa2323 Upřímně, UP fakt není zvědavý na to, že jsi na chatě, to ti schůzku neomluví, pro omluvu musí být nějaké zásadní důvody, jako třeba lékařem potvrzená nemoc a podobně… takže buď bych se smířila s tím, že tě vyřadí, nebo začala hledat spoj, abych se tam dostala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
16.5.17 14:41

Můžeš to zkusit, ale měla jsi to spíš řešit s předstihem. Takhle na poslední chvíli už to nemusí vyjít a pokud tam zítra nedorazíš, tak tě vyhodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 14:41

Asi bych se zastavila osobně, já nevim ale třeba mě by bylo blbý psát email, nehledě na to že se stejně musíš domluvit na termínu další schůzky ne? není náhodou tohle sankciovaný, nedostavení se na schůzku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20854
16.5.17 14:42

Řekla bych, že pobyt mimo město není důvod, aby jsi se nedostavila na schůzku.

Příspěvek upraven 16.05.17 v 14:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 14:42

Ne, nic ti neomluví. Maximálně tě kryje omluvenka od lékaře, že jsi nemocná. Jinak jsi zdravá a můžeš přijet na schůzku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 14:43

Tak zalezi, jak v pohode tam jsou. Ja kdysi taky zapomnela a omluvila se az druhy den, kdy jsem to zjistila a pani mi rikala, ze teda v pohode, at prijdu ten den a priste ze staci se omluvit dopredu. Ja teda byla dost divny pripad, pro me tam praci proste nemeli a nikdy mit nebudou, tak na me mozna byli benevolentnejsi. Ale urcite bych tam napsala!!!

• Nahlásit
  • Citovat
16.5.17 14:43

Ze schůzky na ÚP se můžeš omluvit z vážných důvodů (např. nemoc, což se pak musí doložit potvrzením). Jinak to může být důvodem vyřazení z evidence. Takže email s tím, že jsi na chatě, bych jim fakt nepsala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18097
16.5.17 14:45

@tessa2323 to asi neomluví i když marodíš tak musíš přinést omluvenku od mudr takže pochybuju o tomhle :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5958
16.5.17 14:46

No jestli se to stalo nedopatřením, zapoměla si na to,, poprvní vyjímečně, a nemůžeš se tam dostavit, jestli si někde daleko, tak bych zkusila zavolat teda a omluvila bych se, že je ti nevolno, špatně..
Jinak asi těžko.. ti omluví chatu a už vůbec něco psát, radši telefonicky a pěkně se zdlouhavě omluvit a záleží co tam bude za ženskou..
Máma jednou ráno blila, a prostě zavolala a omluvila se, že se orpavdu necítí, že blije a pani to pochopila, přišla na druhý den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
16.5.17 14:49
@tessa2323 píše:
Dobry den vsem. Mela bych dotaz. Jsme nyni do patku na chate, bohuzel jsem mela zitra jit na urad prace, jsem pozvana na obvyklou schuzku. Uplne jsem na to zapomnela a vcera jsme odjeli na chatu.. Da se omluvit emailem, ze jsem mimo mesto? Nechce se mi tam volat a cekat na spojeni, je tu spatny signal. Diky za odpoved.

jasne, posli primo svoji urednici mail, ale napis, ze ze zdrav. duvodu a pak si zajdi k mudr pro potvrzeni. jinak ti to neomluvi. do 8 kalendarnich dnu ses povinna se omluvit pisemne. v tvym pripade razitko od doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3479
16.5.17 14:51

Opravdu záleží, na koho natrefíš. Proto bych raději ještě dneska zavolala - ale určitě bych neříkala, že jsem na chatě a nechce se mi jezdit. V případě, že úřednice nebude ochotná to přeložit, raději bych se zítra dostavila (pokud ti tedy lékař nevystaví omluvenku).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
16.5.17 14:51

Lidi neblbnete, jde s tim vydrbat jak se vsim. staci zajit k mudrovi, donist na pracak potvrzeni a je v cajku. nemuzou ji rict ani ň. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15349
16.5.17 14:52
@Bůča píše:
jasne, posli primo svoji urednici mail, ale napis, ze ze zdrav. duvodu a pak si zajdi k mudr pro potvrzeni. jinak ti to neomluvi. do 8 kalendarnich dnu ses povinna se omluvit pisemne. v tvym pripade razitko od doktora.

No, vzhledem k tomu, že je na chatě, kde je špatný signál, tak se asi ani nestihne omluvit v čas. Navíc, když by měla jet zítra k doktorovi pro razítko, to už rovnou může na ten ÚP. Navíc, co by tomu doktorovi jako řekla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15349
16.5.17 14:53
@Bůča píše:
Lidi neblbnete, jde s tim vydrbat jak se vsim. staci zajit k mudrovi, donist na pracak potvrzeni a je v cajku. nemuzou ji rict ani ň. :nevim:

Ale od doktora by musela mít razítko z toho stejného dne, kdy měla jít na ÚP! A to asi nebude mít, když je na chatě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama