On bydlí s babičkou

Anonymní
19.8.20 11:47

On bydlí s babičkou

Ahoj, chci jen vědět nazor ostatních. Mám přítele 4 měsíce a z minulého vztahu 4 létě dítě. Rozumí si spolu, což jsem moc ráda. Jen poslední 3 týdny je to nějaký divný. Od má byrak a bydlí s babičkou, která má spodní patro a on je nahoře, ale společná wc i koupelna. Mají zvířata a psa…takze chupu že se o to musí starat, takže když jsme u neho, buď se dělá seno nebo dřevo. Já bydlím v paneláku 3+1. Pomáhám mu jak to jde, jen se teď ukazuje že když to není po jeho, tak to jinak nefunguje. Dělá v práci 12.hodin, je u policie. Takže u mě je většinou ob den a to ještě třeba přijede až kolem 17.00 protože chce dělat něco na baraku☺️ ale to je spíš záminka toho, že chce hrát pc hry s kamarádama. Každej má nějaký zajem, ale zabil to tím, že mi napsal že za, mnou přijede až podle toho zda jeho kamarád půjde hrat večer nebo ne, že pak mi dá vědět. A vyvrcholilo to ti, že jsem poprvy mu navrhla, že chci aby za mnou přijel ve čtvrtek a on že to asi ne, že vy se to babičce nelíbilo, že už minule mu řekla, když spal 2 dny u mě… Mimochodem ores den byl v práci, jen u mě přepsal, že už asi zapomněl, kde bydlí. Tak, že to vidí až na sobotu…vcelku jsme spolu nikde nebyli ani na veceri ještě a když si koupím neví spodní prádlo, první co je, se mě zeptá kolik to stálo. Že si myslí, že toho mám dost… Přitom on mi to neplatí. Už nevím co dělat, hsrm z toho vseho zmatená a když mu to řeknu, je nasranej a dokáže čekat jak dlouho než se já omluví, přitom nemám za co. Jen chci aby s námi trávil čas a ne jen že přijede k večeru a ráno jede do práce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5203
19.8.20 11:52

Ee pryč od takovýho. Nebrat!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5119
19.8.20 11:54

No, aby tě nechtěl udřít na „statku“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15864
19.8.20 11:57

To, že bydlí s babičkou, je v popsané situaci ten úplně nejmenší problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6804
19.8.20 12:00

No nejvic by me varovalo to, ze po 4 mesicich ti kafra do toho, co si smis koupit a co ne. Rychle od nej pryc a zacni si vazit te svobody a klidu, co mas. Tohle v zivote vazne nepotrebujes, ver mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5807
19.8.20 12:04

Ve zkratce, všechno špatně už od začátku. Na tvém místě bych od něj dala ruce pryč a příště si líp rozmyslela, jestli přivedu dítěti do života někoho, koho znám týden i s cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
19.8.20 12:07

CELÝ špatně, pryč. Babička je to nejmenší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11719
19.8.20 12:07
@Anonymní píše:
Ahoj, chci jen vědět nazor ostatních. Mám přítele 4 měsíce a z minulého vztahu 4 létě dítě. Rozumí si spolu, což jsem moc ráda. Jen poslední 3 týdny je to nějaký divný. Od má byrak a bydlí s babičkou, která má spodní patro a on je nahoře, ale společná wc i koupelna. Mají zvířata a psa…takze chupu že se o to musí starat, takže když jsme u neho, buď se dělá seno nebo dřevo. Já bydlím v paneláku 3+1. Pomáhám mu jak to jde, jen se teď ukazuje že když to není po jeho, tak to jinak nefunguje. Dělá v práci 12.hodin, je u policie. Takže u mě je většinou ob den a to ještě třeba přijede až kolem 17.00 protože chce dělat něco na baraku☺️ ale to je spíš záminka toho, že chce hrát pc hry s kamarádama. Každej má nějaký zajem, ale zabil to tím, že mi napsal že za, mnou přijede až podle toho zda jeho kamarád půjde hrat večer nebo ne, že pak mi dá vědět. A vyvrcholilo to ti, že jsem poprvy mu navrhla, že chci aby za mnou přijel ve čtvrtek a on že to asi ne, že vy se to babičce nelíbilo, že už minule mu řekla, když spal 2 dny u mě… Mimochodem ores den byl v práci, jen u mě přepsal, že už asi zapomněl, kde bydlí. Tak, že to vidí až na sobotu…vcelku jsme spolu nikde nebyli ani na veceri ještě a když si koupím neví spodní prádlo, první co je, se mě zeptá kolik to stálo. Že si myslí, že toho mám dost… Přitom on mi to neplatí. Už nevím co dělat, hsrm z toho vseho zmatená a když mu to řeknu, je nasranej a dokáže čekat jak dlouho než se já omluví, přitom nemám za co. Jen chci aby s námi trávil čas a ne jen že přijede k večeru a ráno jede do práce

UTIKEEEEEEEJ :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16144
19.8.20 12:13

Ta samá rada, pryč od něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
19.8.20 12:13

:lol: to neni vztah. Zkus dat pocitac pryc, schvalne jestli prijede :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
19.8.20 12:15

Neviděla jsem vše, ale dle popisu na tomto muži neshledávám nic přitažlivého. Pro společnou budoucnost se jeví nevhodný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
19.8.20 21:39

Hele asi se k sobě moc nehodíte co :lol: Za celou dobu nezaznělo v příspěvku, za co si ho vážíš, za co si on váží Tebe, tak nějak to zní celý povrchně a bez emocí, na to, že jste spolu tak krátce, fakt vůbec nevidím jedinej důvod, proč vy dva spolu jste.

• Citovat
  • Nahlásit
266
19.8.20 23:18

Přikláním se k názoru, že tady pšenka nepokvete. Někdy ze zdejších diskuzí nabývám dojmu, že jakmile má žena dítě, spokojí se s partnerem, který vlastně ani partnerem není, který jí ani ničím neimponuje a když se začtu dál, mám pocit, že to jediné je v jejich vztahu oboustranné. Třeba tvůj příklad s prádlem. Já oceňuji, když je muž ekonomicky gramotný, ale aby při pohledu na svou přítelkyni v podprsence řešil její finanční bilanci, kde to jsme? A ta hlášení babičce? Až bych se bála, že jí bude jako správný policajt raportovat i to, v jakých barvách mám podvazky. Což by možná situaci vyřešilo, protože by z toho měla chuděrka mrtvičku. Což jí určitě nepřeješ, takže šup pryč. Nebo méně radikálně - máš ho skutečně ráda? Stojí ti za ty nervy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 06:55
@Mišu G píše:
Hele asi se k sobě moc nehodíte co :lol: Za celou dobu nezaznělo v příspěvku, za co si ho vážíš, za co si on váží Tebe, tak nějak to zní celý povrchně a bez emocí, na to, že jste spolu tak krátce, fakt vůbec nevidím jedinej důvod, proč vy dva spolu jste.

On mě vychvaluje kudy chodí, že vařím, postarám se o domácnost, že mám úžasného syna, všude chce abych chodila s ním, ale přijde mi že jen kvůli tomu aby se se mnou chlubil. Protože pak poslouchám, že se jeho kamarádům moc zamlouvam a tak…

• Citovat
  • Nahlásit
2180
20.8.20 06:58

„Chlap“, co se vymlouvá na babičku a řeší cenu podprsenky, kterou neplatil. Toho si vem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama