Onbuhimo výrobce

3409
5.1.19 19:26

Onbuhimo výrobce

Ahoj, nevíte náhodou některá, kdo je původní výrobce tohoto nosítka? Kdo vymyslel ten střih? Jestli je na to třeba ochranná známka nebo tak neco? Nebo alespoň jak to zjistit? Google mlci anebo neumim spravne hledat. Nasla jsem, ze je to z Mexika, ale nejsem schopna prelouskat ty španělský stránky.
Moc díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.1.19 19:56

@chaela nevím jaké myslíš, ale zkus se na FB zeptat ve skupině Nosíme děti, holky tam toho vědí dost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3409
5.1.19 20:00

@Kristyna.Vechtova Diky za tip, vyzkousim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 20:05

@chaela není za co, jinak si myslím, že střih na onbu je i volně dostupný, kamarádka si šila sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3409
5.1.19 20:09

@Kristyna.Vechtova Teď jsem tam koukala a můj dotaz by odporoval jejich pravidlům, takže nic. Ano, střih by se najít asi dal, já si ho umím i vyrobit sama. Ale nemůžu něco jen tak zkopírovat a prodávat jako svůj výrobek. Kromě sebe to po mě chce i několik kamarádek a jejich kamarádek a klidně bych síla i na zakázku, ale to právě nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 20:49

@chaela ahaa tak to netuším jak je. Ale tak když to neopatříš žádnou svou značkou/jménem tak prostě jen šiješ podle střihu ne? Ale nevím jak to funguje, já jsem na tyhle věci levá, takže já „podpořila“ výrobce nosítek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama