Opakovaná escherichia coli u 8leté dcery

P.
2226
29.11.19 18:40

Opakovaná e.coli u 8lete dcery

Ahoj, dcera od června mela 2× výrok, na dětské gyn zjištěna e. colli, střevní bakterie, nic ji nepáli, neboli.jen žlutý flicek na kalhotkach. Vždy pomůže mazat macmiror. Teď se ji to stalo zase, měly jsme uz od září klid..Nema nekde zkušenost, co pomohlo? zbavily jste se toho navždy? trochu už ztrácím nadeji :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1241
29.11.19 19:14

To nedostala antb?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8639
29.11.19 19:18

Moje dcera měla asi něco podobného, bude mít osm, měla žlutý vytok na kalhotkách, volala jsem na gyndu a objednali ji asi až za deset dní, že se nemůže nic stát, ji nic nebolelo, nesvědčilo, jen ten výtok. No a měly jsme dělat koupel že slabého hypermanganu, než jsme dosly na gyndu, už nic neměla, dr. že vnitřne jí vyšetřovat nebude, prej používat intimní mýdlo pro děti a hlavně umývat hned po stolici. Od té doby zatím nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
P.
2226
29.11.19 19:56

Děkuju…nejprve dostala cipky atb, pak podruhé mast macmiror…Ale prý je e.coli dost rezistentni :roll:..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1241
29.11.19 20:02

@P. ja to mela premnozene jako mala ve strevech, pry jsem brala asi mesic antb nez to vymizelo, kazdy tyden odbery jak krve tak stolice, pro me byla nejhorsi ta dieta, kterou jsem musela dodrzovat, malymu diteti je tezke vysvetlit…je to beh na dlouhou trat tydle potvory, ted mam nastesti klid :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
P.
2226
29.11.19 20:13

Děkuju…snad se toho někdy zbavíme.. jj, je ti střevní bakterie, ale dostala se dopredu:pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1241
29.11.19 21:23

@P. Jo to staci jeden prujem a ty mrchy se tam zavlecou :cert: tak drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu