Opakovaně Gynekologické potíže

307
20.10.20 20:19

Opakovaně Gynekologické potíže

Zdravím, píši sem, protože už nevím co dál. Již 4 rokem a půl trpím neustálými gyn. problémy. Od oparu, přes záněty, i záněty močových cest… Už jsem zkoušela opravdu vše, základy dodržuji, sladké nejím, koupel před a po styku, mám speciální vložky bez parfemací apod. Každý měsíc se mi zánět objevuje, i po silné léčbě, byla jsem i na zákroku. Chci se zeptat, jestli některé kdo jste si tímhle prošly, máte něco co vám vážně pomohlo. Už se bojím, že ani zákrok nepomohl, co bych ještě měla vyzkoušet, jedu v lednu akorát na imunologii.. děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20116
20.10.20 20:23

Jako pri kazde podobne diskuzi se zeptám, leci se zároveň s tebou i partner?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
20.10.20 20:30

@Kriss Tina to je jasné:) gynekologa mám skvělého..ale bohužel ani on už si neví rady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
20.10.20 20:34

@AnetVV a nemas nejakou jinou intoleranci? Na mliko, lepek.. ze by se to tak projevovalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
20.10.20 21:48

Oslabená imunita…stres :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
20.10.20 22:23

@Taktinevím na tu imunologii jedu právě v lednu až, ale zase je mi divný, že by stres třeba dělal až tohle :/ jednou za čas bych to chápala, ale každý měsíc… No jsem zvědavá, měla jsem i to obrovský balení wobenzymu, domácí kefír, vitamíny… Tak nevím opravdu 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
21.10.20 12:17

Hm, do ledna daleko, člověka to štve, chápu. A nemůžeš mít třeba alergii na toho svého mužského? Taky se stává

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat