Reklama

Opakované píchání a tlak v hlavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 08.02.18 21:15
opakované píchání a tlak v hlavě

Ahojky,
mam dotaz ohledne bolesti hlavy. Tak 10× za den mě píchne v hlavě jako by mi tam někdo vrazil jehlu a za pár sekund je to zase pryč a střídá se to s tlakem :nevim: :nevim: nevíte od čeho to muže byt? nechci hned letet k doktorovi, dekuju :oops: nemůže to byt z toho jak porad nosím miminko na rukach? :roll:

Reklama

Reakce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 08.02.18 21:18

Ano může, kde ti to střílí? Já jsem nedávno plašila, že mám jistě nádor na mozku. Je to od krční páteře. Pomohla mi fyzioterapie. Měla jsem to samé, nosila jsem malého…

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 08.02.18 21:24
@Lucius08 píše:
Ano může, kde ti to střílí? Já jsem nedávno plašila, že mám jistě nádor na mozku. Je to od krční páteře. Pomohla mi fyzioterapie. Měla jsem to samé, nosila jsem malého…

většinou to mám na spánku buď na jednom nebo na druhém a někdy mě to bolý na čele jakoby za očima, vždycky par vterin a pak je to dobre :zed:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 08.02.18 21:29

Jojo přesně tak. Tohle dělá krční páteř. Buť v klidu :) pomáhá teplo (takové ty hřejivé polštářky) na krk. Pak lehce promasirovat. Nejvíc mi pomohlo dát pryč velký polštář, koupila jsem si malý zdravotní. No a je to těžko, ale co nejmíň brát dítko… :( A když už tak střídat obě strany.

janablizkova
Kecalka 421 příspěvků 08.02.18 21:31

@Prcek17 Nevím stopro, ale já jsem to měla od krční páteře někdy mi bylo až na zvracení.

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 08.02.18 21:33

Děkuju moc :kytka: ja uz taky plasila s nadorem :D no je pravda, že malou nosim jen na prave ruce :think: pokusim se to stridat :*

Lucius08
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 08.02.18 21:41

@Prcek17 jo ono to dokáže vyplašit, hlavně to píchání za očima a pak ten tlak na čelo. Zkus fyzioterapii, paní doktorka mi tam ukázala jak cvičit, moc mi to pomohlo.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 09.02.18 18:59

Přidávám se, přesně tohle mi dělala krční páteř. Jo a taky jsem byla vyděšená, že mám nádor. -)

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 09.02.18 19:33

Díky všem :srdce: :kytka:

joli31
Kecalka 301 příspěvků 09.02.18 20:18

Holky, mě ted taky píchá v hlavě, ale spíš nahoře, a tepe mi to do hloubky nebo cítím pak hodinu tlak. Několikrát za den. K lékaři jsme objednaná, protože mě ted i bolí hlava normálně už 14dní, ale zajímalo by mě, jeslti to má taky někdo.

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 11.02.18 19:10

Ja zatim take nevim, k doktorovi jdu za 14 dni a take uz me bolyto hlava nahore :nevim: uvidime snad je to opravdu od zad

joli31
Kecalka 301 příspěvků 18.02.18 20:50

@Prcek17 Já jdu taky za 14dní, tak uvidíme

Prcek17
Povídálka 39 příspěvků 20.02.18 18:02

V patek budu mit vysledky (krevni obraz, borelie) protoze k tomu mam i stehovave bolesti kloubu a svalu…mam strach aby to nebylo neco horsiho, CT ok :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >