Rowatinex - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SannaZ
Kecalka 193 příspěvků 08.02.18 13:34
Rowatinex - zkušenosti

Dobrý den, pravděpodobně mám zánět močového měchýře, jsem teď v cizině a k doktorovi se mi tady nechce, pokud to nebude nutné. Je to už třetí den, první den bylo řezání, to už ustoupilo a jen to pálí a tlačí mě podbřiško. Jiné problémy nemám, žádné teploty, horečky nebo podobně. Piju hodně vody a urologické čaje, chvíli je to lepší, pak horší. Postřehla jsem, že zde volně v lékárně prodávají Rowadinex, který je právě na záněty močáku a močových cest. má s ním některá zkušenosti? Pomohl vám? Nechci to jen tak přejít, ale nejsem si jistá, jestli Rowatinex na přeléčení stačí, k doktorovi tady zajít nemůžu, kvůli jistým problémům přihlášením k trvalému pobytu nemám zařízené pojištění, v Čechách ho mám zrušené, takže levné by vyšetření nebylo… :nevim:

Reakce:
rom.k
Kecalka 148 příspěvků 08.02.18 13:46

Rowatinex mi kdysi doporučila lékárnice, když jsem si šla pro Urinal akut, že toto je lepší. No a od té doby na něj nedám dopustit, jakmile cítím první příznaky, zobnu tobolku a je po problému. Někdy to pár dní trvá a tobolek musím vzít víc, ale nikdy to nebylo déle než cca 3 dny. Potom už by se asi mělo k lékaři pro ATB. Rozhodně doporučuju.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 08.02.18 14:15

Také jsem kapky rowatinex užívala a do druhého dne bylo po problémech. :palec:

Danulinka16
Závislačka 2576 příspěvků 08.02.18 14:36

Taky mi pomohl.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 08.02.18 14:47

Lék neznám. Léčbu trochu podpoří šumivý vit. C, ale není to všelék. Pokud ti obtíže po třech dnech nezmizí, k doktorovi zajdi - může se to zvrhnout v chronický zánět a budeš to mít třeba každý měsíc.

Špageta
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 08.02.18 19:50

Neužívala jsem ho, ale nedávno mi ho vychválila kolegyně. Jen ta chuť je prý nic moc (jako když žvýkáš jehličí :mrgreen: )

rom.k
Kecalka 148 příspěvků 09.02.18 11:00

@Špageta To měla kolegyně asi kapky, existují ještě tobolky a ty se normálně zapijí vodou a spolknou, žádnou chuť to nemá ;)

Váš příspěvek
Reklama