Nasodren v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tulačka22
Kecalka 123 příspěvků 07.02.18 16:33
Nasodren v těhotenství

Smí se nasodren v těhotenství? K večeru se mi zhoršila rýma a dostala se mi do hlavy. Mám hlavu jako střep a jsem neskutečně nepoužitelná. :oops: Nebýt partnera, který se stará o malého, tak by mě asi odvezli. K Dr. zítra nemohu. Mám jí daleko a navíc se mi tam ještě nechce tahat s malým, aby něco ještě nechytil od nachcípaných důchodců, kterých je vždy plná čekárna. Poctivě inhaluji horkou vodu a mám i na čele teplý zábal. Už od včera. Ale stejně se mi zase rýma dostala do horních dutin… :cert:

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 07.02.18 16:47

@Tulačka22 nejde mi vložit odkaz ale asi bych si ho nedala, zavolala svému praktikovi a zeptala se, co by mi doporučil na rýmu v těhotenství. Pravděpodobně ti ovšem kromě mořské vody nic moc nedovolí.
Pokud si najdeš na netu příbalový leták, tak tam píšou, že se nedoporučuje. Stačí do vyhledavače zadat název léku.

ka2ka
Extra třída :D 13120 příspěvků 07.02.18 17:20

Dej vařit slupky z brambor a pak se nadýchej těch výparů to pomáhá

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >