Reklama

Nasodren v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulačka22
Kecalka 123 příspěvků 07.02.18 16:33
Nasodren v těhotenství

Smí se nasodren v těhotenství? K večeru se mi zhoršila rýma a dostala se mi do hlavy. Mám hlavu jako střep a jsem neskutečně nepoužitelná. :oops: Nebýt partnera, který se stará o malého, tak by mě asi odvezli. K Dr. zítra nemohu. Mám jí daleko a navíc se mi tam ještě nechce tahat s malým, aby něco ještě nechytil od nachcípaných důchodců, kterých je vždy plná čekárna. Poctivě inhaluji horkou vodu a mám i na čele teplý zábal. Už od včera. Ale stejně se mi zase rýma dostala do horních dutin… :cert:

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 07.02.18 16:47

@Tulačka22 nejde mi vložit odkaz ale asi bych si ho nedala, zavolala svému praktikovi a zeptala se, co by mi doporučil na rýmu v těhotenství. Pravděpodobně ti ovšem kromě mořské vody nic moc nedovolí.
Pokud si najdeš na netu příbalový leták, tak tam píšou, že se nedoporučuje. Stačí do vyhledavače zadat název léku.

ka2ka
Extra třída :D 12797 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 17:20

Dej vařit slupky z brambor a pak se nadýchej těch výparů to pomáhá

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >