Reklama

Jedná se o zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 06.02.18 22:55
Jedná se o zánět?

Dobrý den, mám dotaz. Prošla jsem starší témata, ale nikde jsem nenašla pro mě dostačující odpověď, tak se tedy zeptám. Dnes po dopoledni jsem dostala při močení opravdu řezavé bolesti, hodně lidí zde to popisuje jako příznak zánětu močáku, nicméně u mě žádné jiné příznaky než to řezání nejsou. Na WC chodím stejně jako jindy, nemám žádné nutkání jít na toaletu, podbříško mě nebolí, výtok není, moč nezapáchá, krev také v moči není. :think: Řezání se objevilo při první návštěvě toalety po pohlavním styku, předtím bylo vše v pořádku. :nevim: Pravda je, že když jsem začala více pít a dala si urologický čaj, trošku se to zlepšilo, ale opravdu jen minimálně. Nemá někdo nějaký tip, o co by se mohlo jednat? Jsem v cizině a k lékaři se mi tady moc chodit nechce, pokud to nebude opravdu nutné. Děkuju :mavam:

Příspěvek upraven 06.02.18 v 23:47

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 23:04

Spíš jsi byla odřená po styku a moč to podráždila. Nebo vaginální zánět.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 06.02.18 23:10

Buď je to zánět močaku nebo nějaká mykoza zašla bych k lékaři ať se ti to nerozjede víc :)

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 06.02.18 23:26

Tak jeste si muzes dat brusinky, jak susene na jidlo, tak brusinkovou stavu nebo brusinky z lekarny, sirup volne prodejny, v cr treba urinal acut, v cizine to taky urco budou mit, nebo neco podobneho. Nepit sladke a nic ostre. V cukru se brebery dobre mnozi. No a pokud je to spis s podrazdeni, tak namazat necim jako bepanthen, imazol…taky koupis volne prodejne. Ale pokud se to nezlepsi do dvou dnu, bez k dr., pokud se to zhorsi, bez hned.

Lenka_Hal
Závislačka 4830 příspěvků 06.02.18 23:34

Ja mela zanet mocaku jen jednou v zivote a mela jsem taky jen tenhle jediny priznak, nic jinyho…byla jsem tehdy v Holandsku:)

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 06.02.18 23:41

Dobře, děkuju všem za rady, zítra teda navštívím lékárnu a snad se vše zlepší :)

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 07.02.18 04:53

S timhle bych k dr taky nehnala. Mam dobre zkusenosti s tinkturou lichorerisnice. Jakmile mam divne pocity pri curani, nasadim a druhy den uz nic. Ulevi se mi hned po prvni davce.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 07.02.18 07:30
@SannaZ píše:
Dobře, děkuju všem za rady, zítra teda navštívím lékárnu a snad se vše zlepší :)

Já bych vám ještě doporučila brusinkovy čaj a gs triurin. Trpěla jsem na záněty močových cest a tohle mi neskutečně pomohlo. :)

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 09.02.18 11:36

Tak tedy poslušně hlásím, že to nebyl žádný zánět, ale cysta. Netušila jsem, že cysta může mít takové projevy, překvapilo mě to. Tak uvidíme, co se se mnou bude dít dále

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >