Reklama

Velikost dvorce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 15:45
Velikost dvorce

Po čtení jedné diskuse, jsem zjistila že mám na poměry obrovské dvorce-průměr4,5cm!!! Prsa mám jedničky a toto je hrůza! Nekojim už rok a pul, takže se to už nespraví :,( hak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 06.02.18 15:50

Neřeším. Manželovi se líbí a syn, když vidí prsa (jakékoli), tak má hlad, i když není už víc jak dva roky kojený.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 15:58
@Anonymní píše:
Po čtení jedné diskuse, jsem zjistila že mám na poměry obrovské dvorce-průměr4,5cm!!! Prsa mám jedničky a toto je hrůza! Nekojim už rok a pul, takže se to už nespraví :,( hak jste na tom vy?

4,5 cm není obrovské 8o Mám 4 cm a přijdou mi celkem malé (v porovnání když jsem viděla kojit některé kamarádky), prsa mám 70C takže taky malá
 T.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 06.02.18 16:06

Poprvé v životě jsem si šla metrem změřit dvorec, mám 7cm, takže určitě obrovské nemáš :mrgreen: prsa mám větší. Když jsem kojila, měla jsem ještě větší.

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 06.02.18 16:08

Já mám enormě malé dvorce a mám tři cm, takže kde jsi vzala, že je 4.5 nějak hodně???

Kintyre
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 06.02.18 16:08

@pikola Nápodobně, taky jsem šla měřit :mrgreen: Je ale tedy pravda, že mi nedávno přítel řekl, že mám z jeho všech ex největší bradavky. Mám prsa 75B a bradavky mám 7 cm. Mě to nikdy nepřišlo divný. Jo a jsem po jednom kojeném dítku.
Takže za mě 4,5cm je nic moc :lol:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 06.02.18 16:08

2,5 cm. Ale jak jsem psala, manžel má větší prsa než já. :mrgreen:

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 06.02.18 16:09

@pikola Taky mi to niky nenapadlo měřit, ale teď mi to teda nedalo :mrgreen: :lol:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 06.02.18 16:11
@Kintyre píše:
@pikola Nápodobně, taky jsem šla měřit :mrgreen: Je ale tedy pravda, že mi nedávno přítel řekl, že mám z jeho všech ex největší bradavky. Mám prsa 75B a bradavky mám 7 cm. Mě to nikdy nepřišlo divný. Jo a jsem po jednom kojeném dítku.
Takže za mě 4,5cm je nic moc :lol:

Bradavku (ten čudlík) určitě tak velkou nemáš, to se jmenuje dvorec :P to je to kolečko kolem, aby dítě našlo bradavku.

Kintyre
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 06.02.18 16:14

@pikola ano, dvorec, jen nepřesné vyjádření…

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5984 příspěvků 06.02.18 16:16

Poprvé jsem měřila. Prsa mám 75E, nekojila jsem a mám 4cm.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 06.02.18 16:16

Ježi to vůbec nevím 8o jdu to změřit a budu chytřejší :lol: :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 16:17

No já už jsem začala propadat depresím :D volala jsem chlapovi jestli si toho někdy všiml a jestli ho to někdy napadlo a říkal že ne, ale nevim jestli nekeca :oops:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 06.02.18 16:18
@Anonymní píše:
No já už jsem začala propadat depresím :D volala jsem chlapovi jestli si toho někdy všiml a jestli ho to někdy napadlo a říkal že ne, ale nevim jestli nekeca :oops:

Ty jsi fakt volala chlapovi jestli nemas velky dvorce? 8o a kdyby jo nebo maly, tak s tim udelas co :nevim: zenskyyy

Příspěvek upraven 06.02.18 v 16:19

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 16:19

@Lerista no kvuli vám jsem se zmerila :D taky má přítel větší prsa nez já a jeste mám tak velký koláče" :mrgreen: :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >