Měsíčky po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
valetyna
Kecalka 190 příspěvků 05.02.18 15:54
Měsíčky po vysazení antikoncepce

Zdravím :kytka:
Prosím o radu. Brala jsem antikoncepci asi rok a půl. V říjnu jsem ji vysadila a menstruaci dostávala zatím pravidelně, až na tento měsíc. Měla jsem to dostat 27. ledna a nedostala. Teď 3.. února jsem začala špinit a přestalo to tentýž den, a toto se mi opakuje do dnes. Vůbec nekrvácí jen chvíli špiním. Je to normální?

Reakce:
Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 05.02.18 16:20

Ahoj, ja brala antiku 5 let, po vysazeni to chodilo jak chtelo. 3 mesicd super a pak zmena a tak porad dokolecka. Jestli ms nedorazila v plne dile, tak zkus udelat TT. Podle vysledku bych resila co dal. Na gynde ti muzou napsat prasky na srovnani cyklu :palec:

valetyna
Kecalka 190 příspěvků 05.02.18 16:28
@Nicollka1993 píše:
Ahoj, ja brala antiku 5 let, po vysazeni to chodilo jak chtelo. 3 mesicd super a pak zmena a tak porad dokolecka. Jestli ms nedorazila v plne dile, tak zkus udelat TT. Podle vysledku bych resila co dal. Na gynde ti muzou napsat prasky na srovnani cyklu :palec:

Těhotné být nemůžu :D To vím. Jen mám strach, že když menstruaci nedostanu v plné míře, tak při sexu se mi může dostavit :( Už se mi to jednou stalo

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 05.02.18 16:34

@valetyna tak jen nejaka hormonalni zmena, nic vazneho to nebude :) dojdi na gyndu, oni ti pichnou injekci na vyvolani MS :)

LucienneN
Kecalka 107 příspěvků 05.02.18 16:34

@valetyna
Obcas to telu trva nez se zabehne do rezimu. Kdyz jsem vysadila antikoncepci poprve, tak jsem musela jit 2× na vyvolavacku. Pak jsem ji na rok zase brala a po vysazeni jsem mela hned 29,30 denni cykly. Po necelem roce se mi to protahlo az na 35 dni (jendou 42). :nevim: Pokud TT je negativni a nemas zadne obtize, tak bych pockala. Pokud se do konce mesice nedostavi, zajdi si k doktorce pro jistotu. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >