Měsíčky po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valetyna
Kecalka 189 příspěvků 05.02.18 15:54
Měsíčky po vysazení antikoncepce

Zdravím :kytka:
Prosím o radu. Brala jsem antikoncepci asi rok a půl. V říjnu jsem ji vysadila a menstruaci dostávala zatím pravidelně, až na tento měsíc. Měla jsem to dostat 27. ledna a nedostala. Teď 3.. února jsem začala špinit a přestalo to tentýž den, a toto se mi opakuje do dnes. Vůbec nekrvácí jen chvíli špiním. Je to normální?

Reklama

Reakce:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 05.02.18 16:20

Ahoj, ja brala antiku 5 let, po vysazeni to chodilo jak chtelo. 3 mesicd super a pak zmena a tak porad dokolecka. Jestli ms nedorazila v plne dile, tak zkus udelat TT. Podle vysledku bych resila co dal. Na gynde ti muzou napsat prasky na srovnani cyklu :palec:

valetyna
Kecalka 189 příspěvků 05.02.18 16:28
@Nicollka1993 píše:
Ahoj, ja brala antiku 5 let, po vysazeni to chodilo jak chtelo. 3 mesicd super a pak zmena a tak porad dokolecka. Jestli ms nedorazila v plne dile, tak zkus udelat TT. Podle vysledku bych resila co dal. Na gynde ti muzou napsat prasky na srovnani cyklu :palec:

Těhotné být nemůžu :D To vím. Jen mám strach, že když menstruaci nedostanu v plné míře, tak při sexu se mi může dostavit :( Už se mi to jednou stalo

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 05.02.18 16:34

@valetyna tak jen nejaka hormonalni zmena, nic vazneho to nebude :) dojdi na gyndu, oni ti pichnou injekci na vyvolani MS :)

LucienneN
Kecalka 107 příspěvků 05.02.18 16:34

@valetyna
Obcas to telu trva nez se zabehne do rezimu. Kdyz jsem vysadila antikoncepci poprve, tak jsem musela jit 2× na vyvolavacku. Pak jsem ji na rok zase brala a po vysazeni jsem mela hned 29,30 denni cykly. Po necelem roce se mi to protahlo az na 35 dni (jendou 42). :nevim: Pokud TT je negativni a nemas zadne obtize, tak bych pockala. Pokud se do konce mesice nedostavi, zajdi si k doktorce pro jistotu. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama