Reklama

Opakovaný zápach z pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 15:24
Opakovaný zápach z pochvy

Ahojte ženy, je mi toto téma hodně trapné tak proto to píšu anonymně, tak se prosím nezlobte.

Měla jsem milence, se kterým jsem spala nějakou dobu. Jednou se mi objevil zápach z pochvy po rybině, bylo to šílené, myslela jsem, že to ucítí i někdo v mé blízkosti. Zašla jsem si proto na gynekologii a tam mi řekla, že ze sexu být nemusí. Tak mi dala antibiotika. Jak polykací tak zaváděcí. Po vypotřebování (po asi 8 dnech), jsem byla zcela v pohodě, žádná stopa po zápachu. Pak jsem se s ním, ale znovu vyspala a přišlo to znovu :( Ptala jsem se na gyndě, jenže tam jsem řekla, že od léčení jsem sex neměla (špatně jsem to spočítala), byla to delší doba. Tak mi řekla, že to minule bylo po sexu a když jsem teď s nikým nespala tak je to jen můj dojem, že něco není v pořádku. Tak jsem to nechala, ale já si nemůžu pomoct, tak jsem si koupila dvakrát zaváděcí tablety na 3× a pak ještě na 3× zaváděcí mast. A zápach je už menší, spíš takový kyselejší, ale docela dost. Nepřijdu si v pořádku a mám strach. Mám nového tentokrát přítele, se kterým bysme se chtěli milovat, ale ja nevím co mu mám říct a zda s ním spát…

Nemáte prosím některé stejnou zkušenost nebo aspoň podobnou? Myslíte, že potřebuji znovu antibiotika? Nebo stačí koupit výplach a pomůže? Třeba Rosalgin…

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 05.02.18 15:27
@Anonymní píše:
Ahojte ženy, je mi toto téma hodně trapné tak proto to píšu anonymně, tak se prosím nezlobte.

Měla jsem milence, se kterým jsem spala nějakou dobu. Jednou se mi objevil zápach z pochvy po rybině, bylo to šílené, myslela jsem, že to ucítí i někdo v mé blízkosti. Zašla jsem si proto na gynekologii a tam mi řekla, že ze sexu být nemusí. Tak mi dala antibiotika. Jak polykací tak zaváděcí. Po vypotřebování (po asi 8 dnech), jsem byla zcela v pohodě, žádná stopa po zápachu. Pak jsem se s ním, ale znovu vyspala a přišlo to znovu :( Ptala jsem se na gyndě, jenže tam jsem řekla, že od léčení jsem sex neměla (špatně jsem to spočítala), byla to delší doba. Tak mi řekla, že to minule bylo po sexu a když jsem teď s nikým nespala tak je to jen můj dojem, že něco není v pořádku. Tak jsem to nechala, ale já si nemůžu pomoct, tak jsem si koupila dvakrát zaváděcí tablety na 3× a pak ještě na 3× zaváděcí mast. A zápach je už menší, spíš takový kyselejší, ale docela dost. Nepřijdu si v pořádku a mám strach. Mám nového tentokrát přítele, se kterým bysme se chtěli milovat, ale ja nevím co mu mám říct a zda s ním spát…

Nemáte prosím některé stejnou zkušenost nebo aspoň podobnou? Myslíte, že potřebuji znovu antibiotika? Nebo stačí koupit výplach a pomůže? Třeba Rosalgin…

no, kdybys nelhala doktorce, tak už jsi byla v pořádku… takže bych za ní šla a nechala si znovu napsat ty správné léky… a bude po zápachu… a s tím novým nespi dřív, dokud nebudeš vyléčená, nebo ho nakazíš a pak si to budete vracet jak bumerang…

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 15:29

Muze to byt PH(pouzivej intimní mydlo) nebo stravou

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 05.02.18 15:32

Zápach po rybině znamená ve většině případů bakteriální infekci…

histep
Závislačka 3233 příspěvků 05.02.18 15:37

Tak tak, rybina = gardnerella = antibiotika. Nic volně dostupného nepomůže, pokud už je to rozjeté.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 15:44
@Regina Hero píše:
no, kdybys nelhala doktorce, tak už jsi byla v pořádku… takže bych za ní šla a nechala si znovu napsat ty správné léky… a bude po zápachu… a s tím novým nespi dřív, dokud nebudeš vyléčená, nebo ho nakazíš a pak si to budete vracet jak bumerang…

Já jsem to spletla, fakt jsem si myslela, že ten poslední sex s ním byl před léčbou :( A jak to, že doktorka z běžný kontroly co jsem měla nic nepozná a řekne mi že je to můj dojem, když nevěděla, že sex jsem měla.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 05.02.18 15:48

Hlavně by se mel lecit i on.at to mezi svyma milenkama nepredava furt dokola.

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 05.02.18 15:51

Mě spíš překvapuje, že ti doktorka neudělala výtěr…dojem nedojem. MOje ho dělá tedy vždy, při nasazení léčby a pak kontrolní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 15:56
@alisekR píše:
Mě spíš překvapuje, že ti doktorka neudělala výtěr…dojem nedojem. MOje ho dělá tedy vždy, při nasazení léčby a pak kontrolní.

Jak jsem byla po druhé a říkala jí ten problém, tak to jsem byla zároveň na preventivce a výtěr dělala. Tak proto nechápu jak to, že to nepozná. A můj dojem to není. Ono se říká, že každá žena má svoje „aroma“ ale já tohle nikdy neměla takhle, váím že to v pořádku není :( snad není už pozdě

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 16:11

To bude zánět, znova antibiotika, a hlavně se musí léčit i chlap, jinak vše k ničemu,

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 05.02.18 17:02

Bude to 100% Gardnerella, na gynekologii by ti měli udělat stěry na pohlavní nemoce, což moc rádi nedělají. Takže doporučuji si to zaplatit jako samoplátce.

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 05.02.18 21:13

@Martina1991 Jenže ona to není až tak infeční nákaza, v pochvě jí má každá…jen když dojde k nějakému výkyvu a úbytku lactobacila Doderlain, tak pak se přemnoží Gardnerella…a už to jede. Je to vlastně dismikrobie. Je třeba upravit PH v pochvě, nemít nechránění sex, páč sperma je zásadité a narušuje kyselou půdu. A mimo to, se toto špatně kultivuje, aby se to prokázalo. Doktoři to fakt berou jako vaginozu a moc to neřeší.

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 05.02.18 21:24

@alisekR aha, tak mě to z výtěrů normálně vyšlo a chytla jsem to od jednoho kluka, když jsem byla mladší a nerozvážná :?. Nejsem si jistá, ale myslím, že jsem na to brala Entizol a pomholo to.

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 05.02.18 21:59
@Martina1991 píše:
@alisekR aha, tak mě to z výtěrů normálně vyšlo a chytla jsem to od jednoho kluka, když jsem byla mladší a nerozvážná :?. Nejsem si jistá, ale myslím, že jsem na to brala Entizol a pomholo to.

Možný je všechno. Já tuto info mám od chytrýho bratrance, co dělá gyndaře ve špitále :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 19:45

Byla jsem s tím na gyndě, po dloooouhém rozhovoru u kterého jsem si přišla jak tupec mi nasadila Entizol antibiotika. Ale jen polykací. Snad pomohou :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >