Padání vlasů při cystě a ekzému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 04.02.18 19:45
Padání vlasů při cystě a ekzému

Ahoj, jak jsem psala už někde, tak mám cystu na vajecniku a občas me jeste pobolívá.. Začaly mi ale hrozně ridnout a padat vlasy, vzdycky když si do nich sáhnu tak mi tři nebo čtyři jen tak vypadají, pro česání a mytí neskutečně.. :,(
Na konci prosince jsem dostala injekci s hormony abych dostala krámy, které jsem neměl dva měsíce
Do toho se mi jeste hrozně dela vyrazka a ekzém
U kožní jsem byla ale nic z toho mi zatím nepomohlo
Mám nejake tonikum ale zatím nevidím změny
Jsem zoufalá, nízké sebevědomí mám normálně, ale tohle mi to ještě víc srazí :(

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5484 příspěvků 04.02.18 20:10

Já při cystě a následné léčbě přišla o půlku vlasů. Beru vitamíny, používám tonika a výsledek stále nikde. Léčba ukončena před cca 2 měsíci. Při česání mám na hřebenu kolem 500 ti set vlasů. Psychiku mám na nule a jen doufám že se tělo srovná a přestanou padat. Vlasy jsem byla nucena dost ostříhat jak jsem měla jen myší ocasky. V hustotu vlasů jako před léčbou ani nedoufam.

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 04.02.18 21:17

@lachtanice86
S tím mě ani nestrašte!
Myslite ze když si necham cystu odstranit operativně tak mi padání přestane nebo se to aspoň zlepší?

lachtanice86
Kelišová 5484 příspěvků 05.02.18 07:33

@ananasik já ji měla odstraněnou laparoskopisky. Ale mně přišli na endometriozu a proto nastoupila hormonální léčba. Takže záleží jakou tu cystu máte.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama