Reklama

Padání vlasů při cystě a ekzému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 04.02.18 19:45
Padání vlasů při cystě a ekzému

Ahoj, jak jsem psala už někde, tak mám cystu na vajecniku a občas me jeste pobolívá.. Začaly mi ale hrozně ridnout a padat vlasy, vzdycky když si do nich sáhnu tak mi tři nebo čtyři jen tak vypadají, pro česání a mytí neskutečně.. :,(
Na konci prosince jsem dostala injekci s hormony abych dostala krámy, které jsem neměl dva měsíce
Do toho se mi jeste hrozně dela vyrazka a ekzém
U kožní jsem byla ale nic z toho mi zatím nepomohlo
Mám nejake tonikum ale zatím nevidím změny
Jsem zoufalá, nízké sebevědomí mám normálně, ale tohle mi to ještě víc srazí :(

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6014 příspěvků 04.02.18 20:10

Já při cystě a následné léčbě přišla o půlku vlasů. Beru vitamíny, používám tonika a výsledek stále nikde. Léčba ukončena před cca 2 měsíci. Při česání mám na hřebenu kolem 500 ti set vlasů. Psychiku mám na nule a jen doufám že se tělo srovná a přestanou padat. Vlasy jsem byla nucena dost ostříhat jak jsem měla jen myší ocasky. V hustotu vlasů jako před léčbou ani nedoufam.

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 04.02.18 21:17

@lachtanice86
S tím mě ani nestrašte!
Myslite ze když si necham cystu odstranit operativně tak mi padání přestane nebo se to aspoň zlepší?

lachtanice86
Kelišová 6014 příspěvků 05.02.18 07:33

@ananasik já ji měla odstraněnou laparoskopisky. Ale mně přišli na endometriozu a proto nastoupila hormonální léčba. Takže záleží jakou tu cystu máte.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >