Strach z ochrnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 13:33
Strach z ochrnuti

Mám strašný strach, že mi něco je. Poslední rok, mi není vůbec dobře, byla jsem na všemožných vysetrenich a měla jsem jen boreliozu a mam nizky tlak. Ale citim že semnou něco je..je mi 34a doktorka mi dala akorát tak ad :roll: no ale otázka je, co když ochrnu?(mam pocit že mi jde vše od páteře, ale nevím na. jakého lékaře se obrátit..) vim ze bych takhle žít nechtěla, co když se něco stane a nebudu moct mluvit, můžu předem napsat nějaké prohlášení aby mi dali eutanazii?? Prosím nesmějte se mi… :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

misa.859
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 04.02.18 13:35

Eutanázie tu není povolena, a je to všechno co by kdyby, zbytečně se trápíš dopředu.

lachtanice86
Kelišová 5444 příspěvků 04.02.18 13:37

Eutanazii? To nejde. Když to jde od páteře byla jsi na neurologii, nemáš to spíš psychosomaticke?

Petruna21
Echt Kelišová 9784 příspěvků 04.02.18 13:38

Myslím že se zbytečně trápíš a děláš si hlavu z něčeho co tě vůbec nemusí postihnout. Co te týče páteře našla bych si doktoro buď se na spondylochirurgii nebo na neurochirurgii tam dělají veškeré vyšetření páteře :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 04.02.18 13:45

Co ti dala doktorka, antibiotika nebo antidepresiva?

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 04.02.18 14:14

Od páteře ti nehrozí ztráta řeči, alespoň o jeden strach méně :palec:

meduzza
Echt Kelišová 8641 příspěvků 04.02.18 14:18
@Anonymní píše:
Mám strašný strach, že mi něco je. Poslední rok, mi není vůbec dobře, byla jsem na všemožných vysetrenich a měla jsem jen boreliozu a mam nizky tlak. Ale citim že semnou něco je..je mi 34a doktorka mi dala akorát tak ad :roll: no ale otázka je, co když ochrnu?(mam pocit že mi jde vše od páteře, ale nevím na. jakého lékaře se obrátit..) vim ze bych takhle žít nechtěla, co když se něco stane a nebudu moct mluvit, můžu předem napsat nějaké prohlášení aby mi dali eutanazii?? Prosím nesmějte se mi… :(

Smát se ti nebudu. Borelióza je potvora, ty problémy od páteře, nemáš problém stále s boreliózou? Kdy se na ní přišlo, za jak dlouho a jak jí léčili?

kelynka
Kelišová 6611 příspěvků 04.02.18 14:47
@Anonymní píše:
Mám strašný strach, že mi něco je. Poslední rok, mi není vůbec dobře, byla jsem na všemožných vysetrenich a měla jsem jen boreliozu a mam nizky tlak. Ale citim že semnou něco je..je mi 34a doktorka mi dala akorát tak ad :roll: no ale otázka je, co když ochrnu?(mam pocit že mi jde vše od páteře, ale nevím na. jakého lékaře se obrátit..) vim ze bych takhle žít nechtěla, co když se něco stane a nebudu moct mluvit, můžu předem napsat nějaké prohlášení aby mi dali eutanazii?? Prosím nesmějte se mi… :(

Jak mas potize?? Jak se ti to projevuje?

jannina1
Závislačka 3936 příspěvků 04.02.18 15:03

Mas vylecenou boreliozu? Jak jsi dlouho uzivala ATB a jake? Pokud je to od borelky, ochrnuti je mozne, ale vetsinou je docasne.Stve me, ze lekari hned davaji AD, je to pro ne nejjednodusi, nez hledat pricinu problemu.

Emimin7
Kelišová 7164 příspěvků 04.02.18 15:07

Co myslíš tím, že cítíš, že ti něco je?

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 04.02.18 15:15

Borelioza je potvora a pokud se nezacala lecit hned, tak se muzes davat dohromady delsi dobu. Muj tata se citol spatne skoro tri roky a moje kamardka rok a pul, nez si rekli, jsem z toho venku. Navsitv neurologa vse mu rekni, vcetne posledni lecby a uvidis, co ti rekne. Hlavu vzhuru.

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 04.02.18 16:42

Tak napiš co ti vlastně je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 18:01

Na. neurologii jsem.byla, doktor mě proklepal klouby, udělal eeg a poslal mě na revmatologii. Boreliozu jsem měla minulý léto a brala jsem atb(ted si nevzpomenu na nazev, ale měla jsem je.na 21dni) na testech po 6 tydnech jsem měla jednu složku těch testů pozitivnich ale mudr mi řekla, že mám přijít za 6měsíců, což bude teď a nasadila mi antudepresiva… ale citim že to nejsem já, bolí mě páteř, když si blbě lehnu, umrtvuji se mi končetiny, nemůžu nosit ani jeden typ podprsenek, protože mě z nich hned bolí hlava a zada, zhubla jsem(ikdyz cíleně, ale podle okolí vážně dost) a celkově jsem unavená, ale to. přisuzuju těm ad :( omlouvám se ze reaguju opožděně ale měla jsem staosti s dětmi

Petruna21
Echt Kelišová 9784 příspěvků 04.02.18 18:03
@Anonymní píše:
Na. neurologii jsem.byla, doktor mě proklepal klouby, udělal eeg a poslal mě na revmatologii. Boreliozu jsem měla minulý léto a brala jsem atb(ted si nevzpomenu na nazev, ale měla jsem je.na 21dni) na testech po 6 tydnech jsem měla jednu složku těch testů pozitivnich ale mudr mi řekla, že mám přijít za 6měsíců, což bude teď a nasadila mi antudepresiva… ale citim že to nejsem já, bolí mě páteř, když si blbě lehnu, umrtvuji se mi končetiny, nemůžu nosit ani jeden typ podprsenek, protože mě z nich hned bolí hlava a zada, zhubla jsem(ikdyz cíleně, ale podle okolí vážně dost) a celkově jsem unavená, ale to. přisuzuju těm ad :( omlouvám se ze reaguju opožděně ale měla jsem staosti s dětmi

Tak zajdi na spondylochirurgii nebo na neurochirurgii tam ti udělají podrobné testy a uvidíš :)

Emimin7
Kelišová 7164 příspěvků 04.02.18 18:23

A nemůže být značná část potíží spíš jednoduše hypochondrie?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama