Občané dunění v pravém uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wejuunkaa87
Povídálka 41 příspěvků 05.02.18 21:05
Občané dunění v pravém uchu

Dobrý večer, mám takový problém. Jsem 10 měsíců po porodu a cca 6 měsíců mě trápí občasné dunění v pravém uchu. Nejvíce vnímám večer v klidu. Je to děsně nepříjemné a vždy mě to úplně vynervuje. Do toho mě píská v uších, ale to každý den tedy. Byla jsem na ORL a tam mě nezjistili nic. Jsem objednaná na rehabilitace. Teď to mám třeba 3 den za sebou je to opravdu hrozné jsem z toho docela zoufalá. Po prvním porodu jsem nic takového neměla a to mě záda bolely taky. Má někdo stejnou zkušenost? Děkuji za odpověď

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 7954 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 21:13

@wejuunkaa87 hele to jsem měla taky asi půl roku a taky na ORL nic nezjistili až to samo odeznělo.. :nevim: ale od zad to možná je, také jsem měla rehabilitace, ale jestli to bylo nějak v té době už nevím.. :think:

Avrun
Extra třída :D 12508 příspěvků 05.02.18 21:32

Mě intenzivně hučelo v uchu (hlavně teda při námaze, ale někdy i v klidu). Na orl také nic, že prý to bude od krční páteře. Chodila jsem na rehabilitace, ale všichni se zaměřovali jen na krční páteř. Už mě to fakt obtěžovalo. Nakonec jsem se přes svoji ségru dostala k paní, co dělá mobilizace svalů a následně s klienty cvičí sm-systém. Začíná se od pánve, protože vše začíná tam a ostatní se už nabaluje. Je potřeba spravit postavení těla, vrátit ho do fyziologické polohy. Ona jediná mi pomohla a krásně jsem se srovnala a chodila s hlavou vztyčenou :mrgreen: Teď jsem doma s prckem, takže necvičím, dítě všude tahám čili záda zase v háji a šum se nárazově vrací a donutí mě párkrát si cviky zopakovat.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 05.02.18 21:35

Taky to někdy mám, vždycky jen když se probudím v noci, v rodině máme tinitus, tak si říkám, jestli už to jako přišlo :zed: ale už to trvá tak 2 roky a nezhoršuje se to

ale pomáhá mi, že buď dělám takový zklidňující meditativní dýchání nebo otvírám pusu jak hladovej lev :D asi se tím uvolní tlak ve vnitřních dutinách

wejuunkaa87
Povídálka 41 příspěvků 05.02.18 21:44

@Avrun mě je jen divné že, mě záda bolí už dlouho a nikdy jsem to neměla :( začala jsem chodit na masáže a uvidím ty rehabilitace. Záda mám špatná celkově. Na rentgenu bederní a hrudní páteře mám degenerativní změny. Krční mě nikdo nedělal zatím. Je pravda, že necvičím. Jen jsem zůstala koukat, že to může být od páteře.

Avrun
Extra třída :D 12508 příspěvků 05.02.18 22:14

@wejuunkaa87 Tak já mám dlouhý trup a všechny stoly mi jsou nízké, takže se hrbím dlouhá léta. Šumět v uchu mi začalo ale až výrazně později, když jsem začala tahat sebou pracovní notebook s papíry…následně jsem začala běhat a bylo to v loji. Já měla i vyrotovanou pánev se špatným sklonem, takže masáže vleže na břiše ten problém jen prohlubovaly. Mobilizace svalů paní prováděla s lehem na boku. Fakt je potřeba řešit páteř jako celek a snažit se napravit držení těla, to dělá hodně. Btw v době, když jsem s ní začala cvičit, jsem ještě netušila, že za další 3 měsíce se rozhodnem s mužem, že zalořžíme rodinu. Myslím, že mi to pomohlo i otěhotnět poměrně rychle…ony ty cviky dost vycházejí z mojžíšovky ;)

Avrun
Extra třída :D 12508 příspěvků 05.02.18 22:15

@wejuunkaa87 Každopádně přeju, ať se povede najít správné cvičení a uleví se ti!

wejuunkaa87
Povídálka 41 příspěvků 06.02.18 20:52
@Avrun píše:
@wejuunkaa87 Každopádně přeju, ať se povede najít správné cvičení a uleví se ti!

@Avrun Moc děkuji snad bude brzo lépe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >