Opakovaně streptokok v pochvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 09:18
opakovaně streptokok v pochvě

Ahoj, už z toho začínám být zoufalá a tak se chci poptat, zda s tím nemáte někdo zkušenosti. Asi 4 měsíce zpátky mi byl zjištěn streptokok v pochvě, doktorka mi předepsala polygynax, na nějakou dobu potíže zmizely, ale nyní se opět opakují, byl mi předepsán Mcmiror na zavádění a příteli mastička, beru ho už týden a zatím žádné zlepšení, takže si myslím, že už ani nezabere. K tomu beru Candistop s laktobacily na obnveni bakteriální flory, probiotické tampony, nosím bavlněné kalhotky, používám Lakatacyd na mytí..No prostě už nevím čím tomu pomoct, hlavní problém je, že streptotkok na atb zrejme nereaguje, dr. mi řekla, že se často vrací a že je potřeba se pokusit ho zbavit. Ale už je to strašně obtěžující a navíc moc nevěřím, že 3 atb v řadě by pomohly…nemáte někdo zkušenost s autovakcínou, když terapie atb nepomáhá? Moc děkuju :kytka:

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 09:26
@Anonymní píše:
Ahoj, už z toho začínám být zoufalá a tak se chci poptat, zda s tím nemáte někdo zkušenosti. Asi 4 měsíce zpátky mi byl zjištěn streptokok v pochvě, doktorka mi předepsala polygynax, na nějakou dobu potíže zmizely, ale nyní se opět opakují, byl mi předepsán Mcmiror na zavádění a příteli mastička, beru ho už týden a zatím žádné zlepšení, takže si myslím, že už ani nezabere. K tomu beru Candistop s laktobacily na obnveni bakteriální flory, probiotické tampony, nosím bavlněné kalhotky, používám Lakatacyd na mytí..No prostě už nevím čím tomu pomoct, hlavní problém je, že streptotkok na atb zrejme nereaguje, dr. mi řekla, že se často vrací a že je potřeba se pokusit ho zbavit. Ale už je to strašně obtěžující a navíc moc nevěřím, že 3 atb v řadě by pomohly…nemáte někdo zkušenost s autovakcínou, když terapie atb nepomáhá? Moc děkuju :kytka:

Přijde mi, že toho bereš hrozně moc. A asi bych vynechala tampony a používala jen globule s laktobacily. A přítel atb také bere? Nebo má jen masticku? Asi by se měl minimálně celkovými atb také prelecit a vypustila bych třeba na měsíc intimní hrátky.

Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 31.07.18 09:28

Ahojky,dělá ti ten streptokok nějaké gyn.problémy? Mně byl zjištěn při prvním těhotenství,dr. mi řekla že to má hodně žen. Před porodem jsem dostala kapačku a atb.,aby to ode mě malá nechytla,ale pak už se to neřešilo. Dr. mi říkala že se to často vrací ale není třeba s tím něco dělat,pokud teda nejsi před porodem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 09:30

@janickaIII Vše co používám mi doporučila doktorka. Protože říkala, že tím, že atb zníčí vpodstatě všechny bakterie a ne jen toho streptokoka je pak zas potřeba brat ty laktobacily, protože by se jinak mohly pomnožit kvasinky :( Přítel má pouze mastičku. No, o intimních hrátkách nemůže být teď moc řeč :zed: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 09:32
@Martule Lukáš píše:
Ahojky,dělá ti ten streptokok nějaké gyn.problémy? Mně byl zjištěn při prvním těhotenství,dr. mi řekla že to má hodně žen. Před porodem jsem dostala kapačku a atb.,aby to ode mě malá nechytla,ale pak už se to neřešilo. Dr. mi říkala že se to často vrací ale není třeba s tím něco dělat,pokud teda nejsi před porodem.

Mně byl právě zjisštěn protože mě neustále trápí svědění a výtok. Jinak nejsem těhotná, takže kdybych neměla potíže, vůbec by se to neřešilo :).

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 31.07.18 09:37

jo - zajít si na imunologii a nechat si vyrobit autovakcínu je dobrý nápad.

mgdln
Závislačka 4619 příspěvků 31.07.18 09:59

Zamotala jsi se do bludného ATB kruhu, to je nepříjemné. Ještě mně napadá možnost vyrábět si autohomeopatikum na aktuální stav.

A určitě se zaměř na stravu - být tebou, vynechám na delší dobu cukr ze stravy úplně.

blumen
Hvězda diskuse 41943 příspěvků 31.07.18 10:36

V cem peres, pouzivas avivaz? Na kolik stupnu peres? Ja s tim bojovala mnoho let. Pouzivas roho moc, ty mydla na intimni hygienu vyhod. Pouzivej jen cistou vodu na myti. Na zavadeni lactobacily, to ma Dr pravdu, ale nic dalsiho. Ten streptokok se vraci, nezmizi nikdy uplne, u me po par letech ale vymizely problemy. Pouzivejte kondom, po sexu se jdi hned umyt. Kdyz to budes dodrzovat, casem to zmizi. Toaletak bez parfumace, obycejny. A nejist sladke, sice se do doporucije u kvasinky, ale mne to raky na to pomohlo. Ono to spolu souvisi, aby se mikroflora spravne obnovila. A kup si i probiotika na polykani, treba BioKult 14 nebo Biopron premium

Smajlinka123
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 20.08.18 21:46

Jo, tak já jsem na tom úplně stejně jako tazatelka a taky nevím, co s tím… takže budu ráda, za jakoukoliv další radu. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >