Opakování zkušební doby

261
15.3.17 21:02

Opakování zkušební doby

Ahoj, chtela bych se zeptat, zda nekdo nevite, jak to podle zakona je. Mam smlouvu na dobu urcitou. Zamestnavatel mi ji chce prodlouzit, ale chci se informovat radsi predem. Budu pracovat na stejne pozici, ale bude se jmenovat trochu jinak. Muze mi zamestnavatel dat znova zkusebni dobu? Na ruznych poradnach jsem nasla pouze pripady, kdy smlouvu jen prodluzovali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5740
15.3.17 21:18

Nemůže Ti dát znovu zkušební dobu, je jedno, že dodatek bude na jinou pozici, stále se jedná o prodloužení stávající pracovní smlouvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
15.3.17 21:23
@Adinal píše:
Nemůže Ti dát znovu zkušební dobu, je jedno, že dodatek bude na jinou pozici, stále se jedná o prodloužení stávající pracovní smlouvy.

Takze zalezi proste jen na firme?? A muzu bejt jednou referent a po druhy manazer a dalsi zkusebka proste nebude? Chapu to spravne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 21:28

Nemůže Ti dát novou zkušebku, ale může Ti dát znovu na dobu určitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
15.3.17 23:03

A kolikrat se, prosim, muze dat u jednoho zamestnavatele za sebou na dobu urcitou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
15.3.17 23:20

@Tate max 3× na dobu určitou, každou až na tri roky, poté již na neurčito.

• Citovat
  • Upravit
5740
16.3.17 01:25

@zaludova Nezáleží na firmě, novou zkušební dobu Ti dát prostě nemohou.
Je jen jedna zkušební doba, ta se váže k tomu danému pracovnímu poměru, při změně pozice se nemůže dát další zkušební doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
16.3.17 07:40

Holky moc dekuju za rady :* uklidnily jste me :) jeste dotaz…jak je to s osobkem? Muzou mi ho na cas (3m) vzit? Dostala jsem ho po zkusebce a pak pravidelne kazdy mesic…@Adinal @gabikkka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
16.3.17 07:58

@zaludova Záleží, jak to osobní ohodnocení máš definované ve smlouvě či mzdovém výměru.
Pokud je to nenároková složka mzdy, která není vázaná na konkrétní cíle, nebo vyplácena za konkrétních podmínek, pak Ti ho vyplácet nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama