Opakovaný test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
186
18.1.22 11:56

Opakovaný test

Ahoj, byla jsem v sobotu pozitivně testována na Covid. Byl někdo z vás cca po pěti dnech na dalším testu? Jak mu vyšel? Nemám žádné respirační příznaky nemoci, občas mne teda bolí bedra. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19345
18.1.22 12:13

Pokud půjdeš znovu na test a bude pozitivní, pojede nová karanténa…proto jsme raději na kontrolní test nešli a tenkrát zůstali 14 dní doma..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
18.1.22 12:28

Jo to vím. Ale mám zaplacenou dovolenou, tak nevím jak s tím naložit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
18.1.22 15:06

Po pěti dnech začneš normálně fungovat, žádný další test se už nedělá, podle nových pravidel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
18.1.22 16:35
@evulinda79 píše:
Po pěti dnech začneš normálně fungovat, žádný další test se už nedělá, podle nových pravidel

To já vím, ale mám zaplacenou dovolenou. Pro odjezd je potřeba negativní, alespoň antigen. Proto se ptám, na druhý test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
19.1.22 08:49

No podle me budes po peti dnech 100% pozitivni na pcr.. ted kamarad sel po tech peti dnech a je porad poz…
ja mam taky covid, zitra uz koncim izolaci a ted jsem zkousela antigen a ten je negativni :)) zkus antigen a jestli ti pro dovcu staci antigen tak jdi na nej a myslim si ze bude spis neg. nez pcr..:)
Kazdopadne by me zajimalo, jak dopadnes..dej vedet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
19.1.22 14:44

@Euforia
Já si to právě také myslím. No, co se dá dělat, potřebuji právě PCR, tak uvidím. Ale nejspíše budu doma. A kamarádovi začíná znovu tedy pětidenní karanténa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
19.1.22 21:06

@Tamara83 no to prave nevi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
20.1.22 15:14

@Euforia
Tak dle předpokladu jsem pozitivní. Začíná mi znovu pětidenní karanténa. 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1773
20.1.22 15:19

Manžel je dnes 11den od prvniho testu a stale je pozitivni, ja 9den a take stale pozitivni, tak si rikam kdy uz budem negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
20.1.22 18:57

@Tamara83 hmm, to se dalo asi cekat.. po tech peti dnech prece musi bejt pozitivni uplne kazdej :roll:
A to ze jsi znova v karantene ti naridila hygiena? Nebo ta jejich sms ti asi prisla, ale jestli ti nahodou nevolali? :))

Ja prave dneska koncim izolaci a na dalsi test uz me nikdo nedostane :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38945
20.1.22 19:10
@Euforia píše:
@Tamara83 hmm, to se dalo asi cekat.. po tech peti dnech prece musi bejt pozitivni uplne kazdej :roll:
A to ze jsi znova v karantene ti naridila hygiena? Nebo ta jejich sms ti asi prisla, ale jestli ti nahodou nevolali? :))Ja prave dneska koncim izolaci a na dalsi test uz me nikdo nedostane :lol:

Ty nepracujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
20.1.22 19:29
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
20.1.22 19:53

@Euforia
Já to čekala, ale vzhledem k té dovolené jsem to riskla a nevyšlo. Mi se hygiena neozvala ještě vůbec. Řekla mi to lékařka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat