Covidpassy i v lete?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1250
14.1.22 10:34

Covidpassy i v lete?

Co myslite? Budou se
muset ockovani prokazovat i v lete? Nebo proleti omikron a cele covidpassy budou k nicemu a ockovani uz nebude mit takovy vyznam? Docela jsem zvedava co bude. Sama jsem kvuli zdrav. potizim neockovana a vubec nevim jestli premyslet nad nejakou dovolenou v lete. Clovek nemuze nic naplanovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
14.1.22 10:52

Všichni dostanou žlutou hvězdu ;)
Udělejte tečku za koronavirem a ejhle teď udělejte tečku za těžkým průběhem :poblion:
Prostě si z lidí dělají mindžu :nevim:
Můžeš to chytit a přenášet ale máš QR kód tak můžeš jít na oběd a do kina.
Máš PCR test jsi zdraví a můžeš jít do háje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
14.1.22 10:54

Ja pevne doufam, ze to bude aspon jako vloni, kdy stacil negativni PCR test. A jinak my dovolenou nikdy neplanujeme moc dopredu, vzdy se ridime aktualnim pocasim a zdravotnim stavem cele rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24730
14.1.22 10:55

@klenott naštěstí se nikam nechystame, ale doufám že to už skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1250
14.1.22 11:01

@Janča6 no jako my jsme si letos vymysleli, ze vezmeme malou k mori. Nekam do apartmanu, abychom s nikym moc neprisli do styku, pojedeme i autem.. Storno jsme si vyresili, ze nam vrati v pripade nemoci penize. Ted uz jenom ti politici at nam do toho nehodi vidle no :mrgreen: V tehle dobe neco planovat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662

Nebudou. V létě bude klid. Otázka tedy je, jak to bude třeba s létáním letadlem :nevim: Já jsem stále ještě optimista. Nemyslím tedy, že by někdy (v blízké době) nějaká tečka za covidem byla (ani Omikron to úplně neukončí, na podzim tu budeme mít repete). Ale řekla bych, že to nakonec se budou rizikoví přeočkovávat 1× ročně před sezonou a nás zbytek nechají dýchat a žít bez pasů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105

@Janča6 to mi připomíná :
Včera není dnes a kočka není pes :lol:
Pak někde na dovolené zjistíš že nemůžeš zpět protože nějaký blb vymyslel že bez 10 dávky nemůžeš do letadla :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
14.1.22 11:05

Nečekám že by to za nějakých 5 měsíců úplně skončilo. Možná se zas na léto poleví, ale těžko říct, jak ostatní státy :nevim: minimálně s testama bych počítala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
14.1.22 11:19

A my plánujem o 106 :dance: :mrgreen: Jsme teď v izolaci, takže snad ten papír bude ještě nějaký pátek platit a konečně děti vezmem aspoň na bazén, do kina a tak… (Jo, není mi nejlíp, tak mám aspoň motivaci to přežít :mrgreen: )
Ale v létě to určitě bude zase veselejší… A trošku doufám, že už ten covid blázinec opadne. Stejně už to nikoho moc nezajímá, chtělo by to nové téma :P Očkovat nemůžou do nekonečna (teda, asi to měli v plánu ale už se jim to začíná trochu sypat, mám ten pocit…). Až tečky ostatním zčervanají, budem zase všichni fungovat… Doufáám…

No chtěla jsem dát anonym.. tak to je fuk :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1250
14.1.22 11:21

@Rachelkaaa ja teda uprimne doufam v to same. Rikam si, ze ani na podzim uz by tech pripadu byt ani tolik nemuselo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16769
14.1.22 11:23

I kdyby covid polevil nebo zmizel, tak covidpasy uz nezrusi.
V tomhle jsem pesimista.

Dovolenou holt v ramci toho, co jde (obejit).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
14.1.22 11:23

Jsem presvedcena, ze neockovani nedostanou nikam ani v lete. Cisla porad klesaji a rostou, neni duvod menit nastaveni. V Evrope uz nemuzou neocko ani do MHD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24730
14.1.22 11:25

@VitaminC kde v Evropě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 11:26
@VitaminC píše:
Jsem presvedcena, ze neockovani nedostanou nikam ani v lete. Cisla porad klesaji a rostou, neni duvod menit nastaveni. V Evrope uz nemuzou neocko ani do MHD.

No chudák řidič když není očkovaný musí řídit autobus z venku přes okénko :mrgreen: víš jak ho po šichte bolí nohy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1250
14.1.22 11:51

@Crystal87 u nas v Nemecku to tak je no, to je pravda. Musis mit bud test nebo nesmis do MHD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat