Covid testy - antigennim testům už nevěřím

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 14:52

Covid testy

Antigennim testům už nevěřím.
V úterý mi bylo špatně a stratila jsem čich i chuť, taky jsem měla zimnici.
Udělala jsem si testy pro jistotu dva jiné značky a byli pozitivní.

Dnes přišel výsledek PCR testu, který je negativní..

Takže jen Vám chci říct, že antg. testum nevěřte, raději hned jděte na PCR je to jistější… fakt dva dny stresu, přitom jsem jen nemocná, nachlazena

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.1.22 14:56

Já mám PCR pozitivní a dělám si už jen ze srandy každý den antigenní test ráno a vždy je NEGATIVNÍ! :D :D Je mi zle, covid vážně mám.. Antigen negativ..
Antigeny 2× týdně v zaměstnání jsou vyhozené, VYHOZENÉ peníze!

• Citovat
  • Nahlásit
27363
13.1.22 15:01

To není žádná novinka :D proč se asi prestali ofiko používat? Antigen je asi jako sázka do loterie, je strašně moc faktorů, které ovlivňují výsledky, plus si je většina lidí neumí pořádně udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35701
13.1.22 15:02
@Anonymní píše:

Takže jen Vám chci říct, že antg. testum nevěřte, raději hned jděte na PCR je to jistější… fakt dva dny stresu, přitom jsem jen nemocná, nachlazena

Tak to se prece vi, ze antigeny jsou o ničem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24397
13.1.22 15:21
@Anonymní píše:
Já mám PCR pozitivní a dělám si už jen ze srandy každý den antigenní test ráno a vždy je NEGATIVNÍ! :D :D Je mi zle, covid vážně mám.. Antigen negativ..
Antigeny 2× týdně v zaměstnání jsou vyhozené, VYHOZENÉ peníze!

Kdyby jen vyhozené peníze. Představte si ty tuny plastů! Hlavně, že zakázali vyrábět brčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9276
13.1.22 15:37
@hanka.br. píše:
Kdyby jen vyhozené peníze. Představte si ty tuny plastů! Hlavně, že zakázali vyrábět brčka.

brčka jsou jakési papírové, témě nepoužitelné. Nápoj dají do plastu i s víčkem, to je zase úspora.

Antigení jsou k prdu, hlavně že se ve firmách antigeny musí používat a vše proplácí zdravotní pojišťovny, vyhozené peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29648
13.1.22 15:50
@Kriss Tina píše:
To není žádná novinka :D proč se asi prestali ofiko používat? Antigen je asi jako sázka do loterie, je strašně moc faktorů, které ovlivňují výsledky, plus si je většina lidí neumí pořádně udělat.

ale teď se přece na pracovištích začnou zas ofiko používat a výsledek bude směroplatný, máš pozitivní antigen, fičíš na 5 dní do karantény - PCR testu netřeba
(prostě zůstalo ve skladech moc antigenů, tak se to musí spotřebovat, než to projde :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29648
13.1.22 15:50
@vokishka píše:
Tak to se prece vi, ze antigeny jsou o ničem

akorát vláda to neví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63310
13.1.22 16:09
@Anonymní píše:

hele, jestli jsi ztratila čich a chuť, tak máš na 90 procent covid, jen to pcr nepotvrdilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28525
13.1.22 16:13

Tak hlavne, ze veris PCR, ten ma taky tak asi 70-80% senzitivitu, takze ten Covid nejspis mas. Zadny test neni 100% spolehlivy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
13.1.22 16:16
@Anonymní píše:

A víš, ze spolehlivost PCR je jen asi 80 %? Záleží na provedení. A velmi často se stává, ze první PCR je negativní, a až ten další je pozitivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9598
13.1.22 16:20

U nás 3 různé antigenní testy negativní (po 5 dnech příznaků). Nedalo nám to a PCR test pozitivní ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 16:44
@Anonymní píše:

Tak si na ten test skoč ještě jednou. U nás celá rodina příznaky, antigenní testy pozitivní a PCR z krku negativní. Udělali jsme si znovu antigenní testy a znovu pozitivní, přidala se ztráta čichu a chuti, tak jsme šli pro jistotu na PCR stěrem z nosohltanu a všichni pozitivní. A to jsem si myslela, že nám z krku test udělali pořádně, jak nám to v něm pořádně protáhli :).
A bohužel znám už hodně lidí, kterým antigeny vycházeli pozitivní a PCR ze slin nebo z krku negativní, až ten z nosu jim vyšel pozitivní.

• Citovat
  • Nahlásit
9598
13.1.22 17:32
@Anonymní píše:
Tak si na ten test skoč ještě jednou. U nás celá rodina příznaky, antigenní testy pozitivní a PCR z krku negativní. Udělali jsme si znovu antigenní testy a znovu pozitivní, přidala se ztráta čichu a chuti, tak jsme šli pro jistotu na PCR stěrem z nosohltanu a všichni pozitivní. A to jsem si myslela, že nám z krku test udělali pořádně, jak nám to v něm pořádně protáhli :).
A bohužel znám už hodně lidí, kterým antigeny vycházeli pozitivní a PCR ze slin nebo z krku negativní, až ten z nosu jim vyšel pozitivní.

Z nosu, ze sliznice většinou bývá přesnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 21:52

Antigen je nespolehlivý. Ale PCR také žádná sláva… za den dva a může být pozitivní. Kamarádka takhle chodila každý den se synem na test a až třetí den byl pozitivní. A to doma měli potvrzený Covid u staršího dítěte a mladší mělo též příznaky, přesto PCR pozitivní až na třetí pokus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat