Konspirační teorie o covidu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.1.22 21:00

Konspirační teorie

Ahoj holky, téma dávám do souvislosti s COVID a očkováním. Myslím si, že pokud na můj dotaz zareagujete, tak jste určitě už o nějakém slyšely nebo četly. I když, za předpokladu cíleného vyhledávání je internet dosti omezený nástroj. Ale i z jiných zdrojů může člověk dost toho vybádat, aby si spočítal, o co tu možná ve skutečnosti jde. Ptám se Vás, jako matek od dětí, deprese se na mě sbíhají ze všech stran, zažívám stavy no future, byť jsem očko, ale čím dál víc mi připadá, že mé přesvědčení nebylo dostatečné. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5699
13.1.22 21:06

A o co že tu jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53578
13.1.22 21:22

Jsi v sekci „dotazy pro adminy“ a bojím se, že ti Ti nepomůžou.
Jdi někam do koronavirových vláken, je jich tu tři… éhm, kopy :andel:, tam si depku snadno prohloubíš. :kytka: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
13.1.22 21:26
@sirikit píše:
Jsi v sekci „dotazy pro adminy“ a bojím se, že ti Ti nepomůžou.
Jdi někam do koronavirových vláken, je jich tu tři… éhm, kopy :andel:, tam si depku snadno prohloubíš. :kytka: ;)
:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
13.1.22 21:33

Milá nevěsto za kolik tě prodali není li to tajné :lol: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32731
13.1.22 21:34

@Prodaná nevěsta jak píše hezky @sirikit, jsou tu už tři pérdele covidových diskusí, obávám se, že nic nového už řečeno nebude a budou tu stejní uživatelé psát stejné příspěvky (včetně mě), jako píšeme do těch padesáti dalších diskusí -
sečteno a podtrženo je to zbytečná další diskuse - síly se nemění, jedni věří tomu a druzí zase obráceně a jedni druhé nepřimějí ke změně názoru, takže škoda dalších písmenek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 21:48

Já si myslím, že všechny konspirační teorie jdou přímo z nejvyšších míst. Chytnou se na ně ti jednodušší a hloupější, nebudou se očkovat a pak… čím víc neočkovaných, tím míň neočkovaných. Nakonec tu zůstaneme jen my…dokonalí, úžasní, inteligentní…no zkrátka ti nejlepší. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53578
13.1.22 21:52
@Kazimíra Olejovka píše:
Já si myslím, že všechny konspirační teorie jdou přímo z nejvyšších míst. Chytnou se na ně ti jednodušší a hloupější, nebudou se očkovat a pak… čím víc neočkovaných, tím míň neočkovaných. Nakonec tu zůstaneme jen my…dokonalí, úžasní, inteligentní…no zkrátka ti nejlepší. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Geniální. :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8570
13.1.22 22:07

No
zrovna u covidu bych se nedivila ničemu, už to jak začal, odkud přišel, jaký byznys šílený se z toho stal.. v 90letech psal R. Cook z lékařského prostředí takové podobné thrillery o různých spiknutích, hlavně teda i farmaceutických… ne nepodobných tomu, co se děje v oblasti IVF nebo aktuálně i covidu…
nemyslím si, že víme vše.
Ale holt jsem 3× očkovaná (potřetí modernou a to mi teda dalo zabrat :oops: ), protože chci cestovat a aspoň trochu normálně žít.. a to je právě to strašné, co se děje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
13.1.22 22:26
@Lucy75 píše:
No
zrovna u covidu bych se nedivila ničemu, už to jak začal, odkud přišel, jaký byznys šílený se z toho stal.. v 90letech psal R. Cook z lékařského prostředí takové podobné thrillery o různých spiknutích, hlavně teda i farmaceutických… ne nepodobných tomu, co se děje v oblasti IVF nebo aktuálně i covidu…
Ale holt jsem 3× očkovaná (potřetí modernou a to mi teda dalo zabrat :oops: ), protože chci cestovat a aspoň trochu normálně žít.. a to je právě to strašné, co se děje…

No, asi tak. Dost dobré shrnutí vlastně všech covid a očko neočko témat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
13.1.22 22:38

Zakladatelko a co konkrétně tu chceš probírat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7271
14.1.22 01:53
@Mialina2 píše:

Možná se bojí, že má v hlavě čip :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
14.1.22 03:31
@Lucy75 píše:
No
Ale holt jsem 3× očkovaná (potřetí modernou a to mi teda dalo zabrat :oops: ), protože chci cestovat a aspoň trochu normálně žít.. a to je právě to strašné, co se děje…

Ale Cookovky teda boli masakre :) pamatam si, ako som po nich nemohla od strachu spavat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 13:19
@Lucy75 píše:
No

Bylo Vám zle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 13:27
@Mialina2
@Mialina2 píše:

No, jsem sice bezdětná, ale když už vy maminy od dětí prozříváte, co tohle celé je zač, tak situace už určitě není dobrá. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat